reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Myślę, że wielu ludzi docenia to co, a takie doświadczenie jak walka z rakiem jest mocno przerażające, bo wszystko można tak łatwo stracić :/ Cieszę się, że jej się udało i kilku innym osobom koło mnie również, bo wiem jak ciężka i bolesna jest ta walka zarówno fizycznie jak i psychicznie.

A wracając do testów.
Mi wczoraj i dziś enpr jakoś nie działa poprawnie. Wykres widzę przez chwilę po czym znika i nie mogę zmienić ani wprowadzić nic.
Zaczęłam się bawić ovufriend'em. Ale nie mogę znaleźć opcji gdzie ustawić co jest widzialne publicznie, a co tylko dla mnie. Ktoś może mnie naprowadzić?

Po za tym stwierdzam, że to mierzenie temperatury jest czasem uciążliwe ;) np dziś moje słońce obudziło mnie całusami i przytulańcami... i przecież mu nie powiem 'przestań, bo najpierw muszę zmierzyć temperaturę" :-D
ech, życie ;P
 
reklama
Sat spokojnie z tą kasą, co Ty taka narwana jesteś :) Jakoś się dogadamy!

Wróciłam od gina, kazała mi odstawić Duphaston i powiedziała,że test powinien wykazać ciążę dzisiaj (zrobiłam nie clearblue, tylko taki byle jaki), więc chyba nic z tego. Z drugiej jednak strony ostatni test wyszedł mi 5 dni po spodziewanym terminie. Nie wiem czy brac jeszcze dzisiaj tego dupka i zrobić test jutro,czy nie brać.
 
Vin, mi Enpr dziala normalnie - moze masz cos z przegladarka? Co do OF, to chyba nie ma opcji selekcjonowania, niestety...

Magda, zobaczmy, jak ten cykl dalej poleci i wtedy bedziemy myslec nad termometrem ;) Wykorzystam Cie wobec tego, skoro oferujesz... ;)
Jak lekarz kaze odstawic Duphaston, to odstaw i zobacz, co bedzie. Sikalas z rana?

W sobote zlozylismy oferte na TEN dom - wlasnie negocjujemy. Kosztuje duzo wiecej, niz chcielismy wydac, no ale niestety, dobre domy w tej okolicy sa albo kosmicznie wycenione przez agentow, ktorzy ludziom kit wciskaja, albo znikaja blyskawicznie. Ten ma maly salon, ale w sumie to salonu potrzebujemy tylko dla nas i tak... Trzymajcie kciuki...
 
Ostatnia edycja:
Sat mój lekarz miał wolny termin a jutro,ale w tym samym czasie mam mega ważne spotkanie, więc poszłam do jakiejś laski, a ona średnio w temacie. Sikałam na taki allegro test. Jutro chyba siknę na Clear, ale powoli czuję okres w brzuchu :/
 
Sat fajna chata, oby Wam się udało :)

Magda dopóki nie zobaczysz @ na własne oczy, ziarenko nadzieji nawsze jest.

właśnie przeglądam testy owu i ciążowe na allegro, macie jakieś sprawdzone marki testów albo sprzedawców na allegro? Waham się czy na pierwszy raz kupić takie zwykłe i potem dopatrywać się czy druga kreseczka jest wystarczająco silna czy nie, czy wydać więcej i np kupić tester owulacyjny Afrodyta ze śliny.

co radzicie?
 
Ja juz teraz zawsze bede radzic clearblue cyfrowe. niby duzo, ale ten spokoj i brak zgadywanek jest wart swojej ceny.

Laski, bede blondynka!!! Ciemna, no ale jednak. Mam wizyte na dzien 30. urodzin, rozjasnianie pasemkami... Myslimy w kategoriach Jennifer Aniston.
 
Sat, calkiem fajny ten domek. Mimo ze nie potrafie sie przyzwyczaic do tutejszych standardow mieszkaniowych tez jest naprawde bardzo ladny. No i jest ogrodek, a ja zeswirowana jestem na punkcie ogrodkow ;) Trzymam kciuki zeby sie udalo :-):-)
 
Cześć dziewczyny
Pamiętacie zdjęcia mojego +/- testu?:-) Zgodnie z obietnicą melduję: beta we czwartek w zeszłym tygodniu: 228, a dzisiejsza 1337 :-)
 
reklama
Hurra! widzisz Karola :) Gratuluje z calego serca!!! A nie mowilam, ze to pozytyw?! Listopad jest dobrym miesiacem :]

Edith, nieglupi, ale drzwi ma z boku - nie te biale na wprost, tylko wejscie jest "od sciany" - nie mam pojecia, jak tamtedy mozna meble wnosic. Na wiekszy nas specjalnie nie stac, bo chcemy dobra okolice, to tez w koncu wazne. Tez mam problemy z ogarnieciem angielskiej przestrzeni zyciowej, wszedobylskiej wilgoci, wykladzin wszedzie (w lazienkach tez, co mam teraz...a mieszkanie z 2003 czy 2006r), bleh. wiekszosc salonow jest mniejsza, niz moj pokoj w mieszkaniu w bloku,56m2 calosci... Ja nie wiem, jak ci ludzie zyja...
 
Do góry