reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Mam wykresik na OvuFriend'zie, ale nie moge obczaic, jak zrzucic miniature do sygnatury. Na enpr tez mam, ale nie moge cyklu ustawic wstecz (zaczal sie 7 pazdziernika) zatem upubliczniac nie mam jak poki co.

Wstawalam w nocy, ale nie przed mierzeniem temperatury, zatem uznaje, ze nie mialo wplywu.

Dobra niewazne, okazalo sie, ze to moja przegladarka w pracy odmawia ustawienia wstecz. Bosz.
 
Ostatnia edycja:
reklama
A nie wiem, ale chyba tak :) W sumie to nie pamietam, czy wstawalam, ale budzilam sie co chwile, z tymw stawaniem to chyba sobie wkrecilam jednak :)

Nastekalam sie z tym wykresem, bo mi przegladarka blokuje sporo opcji (uroki korporacyjnych kompow), no ale jestem, jestem! Nawet sobie granice dopisalam, bosz jestem pelna podziwu dla siebie :D

W sobote musze wstac o 5 rano - mierzyc o tej 5...?
 
Sat ja też jestem z Ciebie dumna :) Zmierz o 5 i dodaj 0,1 na każdą godzinę zmiany. Np. mierzysz zawsze o 7, a tym razem zrobisz to o 5 i wychodzi 36,4, więc dodajesz 0,2 i wychodzi 36,6 :) Nie wiem czy zrozumiałaś, bo jakoś dziwnie to tłumaczę :p

Wysoką masz tempkę, kiedy miałaś owulkę, jak myślisz?
 
Magda, nie mam pojecia, jak wiesz :D Sadze, ze miedzy 12 a 15 dniem. A cos sugerujesz...? Plaskocyce mnie bola, ale to na okres raczej (juz sobie nigdy nie wkrece, ze ciazowo...).

Ok, rozumiem - czyli jak mierze o 6.30, to dodaje 0.15, tak? Dobrze tlumaczysz :) A jakbym mierzyla o 8, to odejmuje 1.5 kreski... tak? tak? ;)

A czy temperatura moze byc zaklocona tym, ze mnie maz grzeje a ja zawsze pozawijana spie? Bo nad tym tez sie zastanawialam.

Hm, w sobote zmienia sie czas, czyli jak bede w niedziele mierzyc, to jak? Jesli mierze zazwyczaj o 6.30, to musze odjac 0.1, no bo to bedzie 7.30 niejako, zgadza sie? Do tego mierze w PL, wiec bede godzine do przodu, czyli...eee... Czyli kurde jak? Sorki, ale ja z matematyki debil jestem i tak cale zycie.
 
Ostatnia edycja:
właśnie zamówiłam testy (20+5) zobaczymy :)

Sat

jeśli typową godziną mierzenia dla Ciebie będzie 7:30 to temperatura:
odczytana o 7:30 np 36,6 to 36,6
odczyt o 8:30(+1h -> + 0,10) 36,6 + 0,10=36,7
odczyt o 7:00 (-0,5h -> -0,05) 36,6 - 0,05 = 36,55
odczyt o 4:30 (-3h-> - 0,3) 36,6 -0,3=36,3

generalnie każda godzina to 0,1stopnia
w zależności, czy przed czy po, to na plus lub na minus
 
No to tak - skoro mierze o 6.30 czasu angielskiego, a czas sie cofa - to znaczy, ze testuje niejako o 5.30, znaczy musze 0.1 do tylu dac. Ok. Bede w PL, zatem godzine do przodu, czyli o 6.30 w PL bedzie 5.30 w UK, czyli jak bede testowac o 7.30 czasu polskiego to jestem na zero...? Tak? Dobrze mysle? :eek:
 
witaski Pyscku :)

wiecie co, chyba też się wkręcę w to mierzenie, miało być dopiero za jakiś miesiąć ale może zacznę juz teraz (Wy wszystkie mierzycie więc ja podepnę się pod regułkę "follow the crowd" ) :)

trzeba mieć do tego jakiś specjalny termometr, taki dokładniejszy, co nie? taki staroświecki rtęciowy odpada pewnie...
ja codziennie wstaje o innej godzinie czy więc można mierzyć np popołudniu albo wieczorem?
 
reklama
Do góry