reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Witam
Kwiatuszku za wizyte &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Pyscek cuekawa twoja tempka w gore teraz nio niewiem...&&&&%&&%%&&&&&&&&&&&
Magda za wizyte choc raczej rylko pecherzyk zobaczy bez zarodka bo wcześnie..&&&&&&&& ale i tak trzymam no tempka ladna
 
Najgorsza wizyta ever! Totalnie masakryczna kobieta, stwierdziła,że mi się płodne skończyły 2 dni temu i jak jestem to w dwudniowej ciąży. Żeby nie było - sprawdziła to na takim papierowym kółeczku,gdzie ustawiła datę okresu. Zapytała,czy jestem pewna, że bolą mnie jajniki - bo przecież to mogą być jelita, no i czy w ogóle byłam w ciąży,że "niby" poroniłam. Masakra!!!
 
Magda to faktycznie jakaś straszna baba :-( rozumiem że byłaś u niej pierwszy raz i nie jest to Twój stały lekarz. Jak Ci się nie poprawi z tymi bólami to chyba będziesz musiała iść do innego lekarza...Ehhh Ja tam mam nadzieję, że rośnie fasolinka u Ciebie i za jakiś czas pójdziesz ją oglądać :)
 
Hej dziewczynki! Ale się zgrałyśly w czasie ja też byłam dziś u gina bo po odstawieniu tabletek okresu nadal brak (powinnien być ok 3 tyg temu) (ciąży też brak, robiłam dwa testy, oby dwa negatywne). Gin zbadał mnie, i zrobił mi usg dopochwowe. Wszystko jest ok a ciąży nie ma ponieważ podczas brania tabletek jajniki były "uśpione" i teraz nie chce im się pracować. Potrzeba czasu by cyt. "wróciły z urlopu i wzięły się do pracy" :) Dostałam Luteinę na wywołanie @. Do momentu wystąpnia @ nie ma szans na zajście więc starania zaczynamy tuż po @. Pytałam również jak to jest z tym staraniem się po odstawieniu, jedni lekarze radzą starać się zaraz po odstawieniu inni mówią, że powinno się odczekać kilka cykli. Mój (nowy) gin powiedział, że teoretycznie nie ma przeciwskazań do zachodzenia po odstawieniu ale u niektórych kobiet jajniki mogą nie produkować odpowiednio dużo hormonów by utrzymać ciążę... i to jest w sumie jedyne ryzyko. Co do zaleceń to mam nadal brać kwas foliowy i zrobić nastepujące badania:

Toxoplazmoza IgG i IgM
Różyczka IgG
Anty- HIV
Anty- HCV
TSH
(i dodatkowo)
Asp-At
Al-At
Bilirubina

(nie do końca czaję jeszcze co to jest to Asp-At i Al-At ale mam nadzieję, że wujek Google mnie oświeci) ;)

pozdrawiam Was dziewczyny serdecznie!
 
reklama
Magda wspolczuje nie lubie takich lekarzy co wierza w kalendarzyki i w dupie maja ale niestety czasem tak jest narazie masz sliczna tempke i trzymam kciuki by bolaly na fasolke :-)
Dobranoc
 
Do góry