reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

karla nie testuj za wcześnie :) chyba że masz zapas tanich testów z internetu i Ci nie szkoda :D z ciekawości naczytałam się doświadczeń różnych dziewczyn i bywa bardzo różnie. Wiele jest przypadków gdzie dziewczyny robiły test w dzień spodziewanej @ i nic, dwa dni później nic, a na 3 dzień nagle 2 krechy. Owszem niektóre miały pozytywny wynik już w dzień @, albo wcześniej. Ja kupiłam za 20 zł dziesięć testów i w pierwszym cyklu starań zrobiłam dwa tak dla sportu hehe oczywiście negatywne.
 
reklama
witam panie
pyscku dlaczego taka decyzja moze jakies leki by pomogły albo kup mu witaminy i zrobcie po 3-4 miesiacach kontrolne badanie,kochana wyniki nasienia zmieniaja sie o 360' co miesiac
 
karla nie testuj za wcześnie :) chyba że masz zapas tanich testów z internetu i Ci nie szkoda :D z ciekawości naczytałam się doświadczeń różnych dziewczyn i bywa bardzo różnie. Wiele jest przypadków gdzie dziewczyny robiły test w dzień spodziewanej @ i nic, dwa dni później nic, a na 3 dzień nagle 2 krechy. Owszem niektóre miały pozytywny wynik już w dzień @, albo wcześniej. Ja kupiłam za 20 zł dziesięć testów i w pierwszym cyklu starań zrobiłam dwa tak dla sportu hehe oczywiście negatywne.
poczekam jeszcze:) eyyy wiecie co??? od paru dni co chwile twardnieja mi sutki, az mnie ciarki wtedy przechodza.. masakra głupie uczucie:) hahaha
 
witam :)

dziewczyny nie jedziemy do kliniki bo już nie mamy siły na lekarzy ... postanowiliśmy, że kupie witaminy i zobaczymy za 3 mce co wyjdzie jak powtórzymy badania nasienia :) a jak nie będzie poprawy to wtedy trzeba będzie jechać do kliniki ...
 
Sun moje wielkie gratulacje !!!!!!!!!! Cudowna wiadomość :):):):):) Dodaje siły i wiary pozostałym staraczkom !
Szczęśliwych 9 miesięcy i ślicznego, zdrowiutkiego dzieciątka ! :)
 
reklama
Dziewczynki dziekuje Pisze z telefonu wiec mogą być błędy :-) Zgadza się test wyszedl pozytywny Mąż i ja plakalismy niemiłosiernie Nadal w to nie wierze ale jestem szczęśliwa :-) Dziewczyny te które również mają problemy z zajęciem - jestem przykładem na to ze wszystko jest możliwe :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry