reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Czesc ;-)
Ale wy piszecie:-D
Moniś wiem jak to jest mi ost @ spóźniała sie 2 tyg, myslalam ze sie udalo a tu lipa :baffled:
Witam nowe staraczki i obyscie szybko zafasolkowaly ;-)
Sun trzymam za Ciebie &&&&&&&&&
Kwiatuszku za Ciebie tez &&&&&&&&&&&
 
Fifka i co teraz po tym co ty mówisz to juz nie wiem czy jakby wyszło ze nie mam owulki to decydowac sie na CLo czy nie skoro ty wtedy odstawilas i pomogło .
 
Nicola powinnaś się zdecydować! Dużo dziewczyn zachodzi w ciąże po odstawieniu CLO albo jak tylko zaczynają je brać bo one pobudza organizm do pracy! Nawet jak je ostawiałam to ono wciąż miało jakieś wpływ na mój organizm.


Jutro was kochane nadrobię bo dzisiaj dopiero wróciłam z baletów i nie mam już siły...


Przytulam was wszystkie smętniaczki :* bo widziałam ze mi się tam smutacie... niestety czasem na ten mały cudzik trzeba poczekać... a później każdy najmniejszy uśmiech wynagrodzi wam te miesiące oczekiwań :*
 
Cześć dziewczynki :-)

Ja oczywiście w pracy... tempka skoczyła dzisiaj jeszcze bardziej do góry... ale coś się słabo czuję... miałam w nocy takie koszmary, że szok
shocked.gif
przez to jestem niewyspana, ale dam radę przetrwać dzisiejszy dzie
biggrin.gif
 
Dziewczyny nie załamujcie się! Napewno nam się uda!:tak: Jak czytam historie o małżeństwach, które zafasolkowały dopiero po 11 latach starań to aż się łezka w oku kręci... Ale one dają nadzieję, że na nas także przyjdzie czas! Choć wizja 11 lat jest przerażająca.... U mnie w domu wszystkie kobiety (mama i siostry) mają problem z pierwszym dzieckiem. Ale za to potem jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wyskakuje kolejne:-p Moja mama tym sposobem doczekała się siódemki dzieci:-) Z pierwszą siostrą miała duży problem, ale jak to mój tata mówi "jak się już worek rozwiązał to nie dało rady go zawiązać":-p Ostatnie urodziła w wieku 43 lat bo jej gin powiedział, że już ma menopauzę i już nie może mieć dzieci:-p Moja najstarsza siostra starała się o pierworodnego coś około 3 lat. A w tym roku wpadli i będą mieli córeczkę!
A u mnie @ nadal się spóźnia... 9 dzień... Co prawda współżyliśmy w moją owulację, ale 2 testy wyszły mi negatywne, a do gina termin baaardzo odległy... Ciekawe co znowu ze mną nie tak:confused:
 
Zaradna ja nie zamierzam tyle się starać - tzn współżyć bez zabezpieczenia to oczywiście będę cały czas... ale myślę, że jak za kolejne 2 lata nie wyjdzie to zakończę leczenie (bo szkoda kasy)....
A co do spóźniania Ci się @ to może powtórz jeszcze test lub idź na betę... Tu były dziewczyny, które zaszły w ciąże a długo im testy nic nie pokazywały... Trzymam kciuki aby okazało się, że to fasolka ;-)
 
tak po 72dniach była mala poprawa minimalna teraz juz wiecej jest dni w pazdzierniku bedzie 140dni bo dostał leki dalej a lekarz mowi ze po 6mies powinny dopiero byc jakies efekty

śniła mi sie dzis córeczka nigdy nie sniły mi sie dziewczynki przewaznie chłopiec ale dziwny sen
na dodatek mialam kołyske z której wypadła
 
reklama
czesc dziewczynki!

ja juz wracam powoli do zywych...jakos mi ciezko odnalezc sie w tej szarej rzeczywistosci:-( aaaaale...
juz jutro wizyta w klinice o 11.20. ciekawe co to ze mna dalej bedzie. az sie boje myslec, ze moze mi sie teraz nie udac:zawstydzona/y:

a co tam dobrego u was? tydzien mnie nie bylo i widze ze doszlo kilka nowych staraczek, wiec witam sie i ja serdeczenie z nimi i zycze oczywiscie najszybszych zafasolkowan!

prosze, strescijcie mi co tam sie wydarzylo?:tak:
 
Do góry