reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

no ciekawe ile w tym prawdy jest hmmm??? chciala bym to wiedziec a u mnie chyba @ przyjdzie bo powoli cos mi na buzce wyskakuje dwia glupie prychole:-( wiec juz zasnanawiam sie czy otwierac wogole test:dry: cos czuje ze znowu bedzie ryk
A mnie syfki też wyskakują, może nie w ogromnej ilości, ale jeden taki podskórniak mnie już wkurza. Poza tym objawów brak na @/fasolkę.
Magenta Ty mi nie płacz po teście jak negatywny będzie. Przygotujesz się dobrze do następnego cyklu. Będzie ok :)
A z testem wstrzymaj się jeszcze tydzień.
 
reklama
wstrzymam sie ale kurcze cos mi mowi ze sie uciesze a ja w to jakos nie wierze mezus sie smieje i mowi ze chodze jak w chmurkach az sie zastanawial czy czasem zbyt wesola nie jestem jak na @ i mi sie pytal kiedy teraz @ przychodzi po czym mu mowie ze 23 a on mowi o dzidzia bedzie on tez juz chyba na nia czeka:-( a tu wiecznie nic
 
Magenta a może dzidzie do nas przyszły? Kobito nie pesymizmuj mi się tuu!!! Nie dobrze robisz kochana!!!
Ja tam jestem dobrej myśly, luzik blusik, humorek dopisuje (czyt. odpie***la mi), więc jestem dobrze. Musi być dobrze!!
Jeszcze się załapiemy na październikowe mamusie!
 
w sumie masz racje. a ty jak fasolki nie bedzie dzialasz z jakimis wspomagaczami czy zywiol??

a mi sie pojawila jakas wiksza ilosc sluzu dzisiaj hmm cos tam ze mnie leci mleczny lepki hmm
 
Ostatnia edycja:
w sumie masz racje. a ty jak fasolki nie bedzie dzialasz z jakimis wspomagaczami czy zywiol??

a mi sie pojawila jakas wiksza ilosc sluzu dzisiaj hmm cos tam ze mnie leci mleczny lepki hmm
Na żywioł działam, zaszłam raz, zajdę i następnym razem. Jeśli fasolki nie będzie i tak mam ustawioną wizytę u endokrynolog i zobaczę co mi powie.
A jak tak śluz to bardzo dobrze :-), na fasolkę taki.
 
reklama
Witajcie!!!
ja też się zwlekłam z łóżka dopiero po 10, coś mnie brzuch dziś kłuje na dole ale to napewno nie zapowiada fasolci:-(
choć w każdym miesiącu doszukujemy się objawów ale może w końcu się uda nam wszystkim zostać mamusiami:-)
z tą @to u mnie różnie bywa przychodzi kiedy chce najczęściej po terminie kiedy sobie nadziei narobimy ale wg kalendarzyka powinna nadejść28lutego
oooo właśnie zapomniałam wziąć luteinki już po nią biegnę:rofl2:
 
Do góry