reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
ale watpie wczoraj juz mi sie konczył bialy sluz ijuz mam ochote na słodkie mega jak zawsze przed @

na szczescie to pierwsza i oststnia delegacja
ja robie paluszki rybne z frytkami i surówka
 
Ostatnia edycja:
a ja za to mam ochote ciagle na krakersy i na hmm az dziwne na jakies slone rzeczy a zawsze tez mialam na slodkie przed @ ale no coz moze organizm chce cos innego teraz a u was jaka pogoda dzisiaj??
 
a u mnie pada snieg zimno jakies -8 i wiatr wieje jak szalony ja juz chce wiosne:wściekła/y: duzo slonka ciepelko jak fajnie by bylo nic trzeba sie ubrac i do sklepu przejsc uff dobrze ze blisko do niego szkoda tylko ze naszych przepysznych miesek szyneczki itp nie ma a najbardziej chodzi za mna danio waniliowe ktorego tu nie ma:-( te ich to jakies takie dziwne w smaku

a czy ktoras z was zauwazyla ze przed @ ma twarde podbrzusze?? bo ja teraz mam i kurcze zaparcia mnie mecza juz od tygodnia:-( biore jakies herbatki aktiwie jem bo akurat ona jest i przynajmniej to mi pomaga
 
Ostatnia edycja:
ja bole owulacyjne czuje przed owulka najczesciej czasem ale zadko czuje po. w tym cyklu czulam i przed i po. przed owulka najczesciej mam tak ze ciagnie mnie od jajnika az po noge cala pachwina a czasem zakuje i da mi niezle popalic
 
Ostatnia edycja:
O jezu, dziewczyny jak się źle czułam w sklepie! Tak mi do nosa wlazły wszystkie zapachy, wymiotować mi się strasznie chciało, trochę zaćmiło wzrok. W drodze powrotnej ledwo oddech mogłam złapać i czułam w ustach gorzki smak...bleeeh
Teraz czuje jakby mi z żołądka gula stanęła w gardle....
 
Cześć dziewczynki

Ja też jestem jeszcze młoda-mam 23 lata, w sumie rocznikiem 24, ale jestem z października więc sobie nie będę dodawać

I nie wydaje mi się żeby uciekanie z forum dało efekty w postaci fasolki, bo mnie tu nie było kilka miesięcy i tez się za bardzo nie nakręcałam i nic. Widać jeszcze nie ten czas albo coś ze mną nie tak, lub z M.

Co do nieletnich ciężarówek i gry w słoneczko to mi się wydaje, że te dziewczyny są zwyczajnie zagubione w dzisiejszym świecie, a rodzice ni mają dla nich czasu, mają niskie poczucie własnej wartości i w ten sposób chcą pokazać coś, zwrócić na siebie uwagę, ale niestety nie tędy droga

Magenta mi na zaparcia pomaga sok marchwiowy, najlepiej jak sama zrobie z surowej marchwii i kawa z mlekiem też

Lilly dlaczego mnie jeszcze nie ma na Twojej liście? następna @ 7 marca

Kwiatuszek ja bóle owu mam minimalne, najczęściej jednak przed, kłucie i też takie od jajnika do samej nogi
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry