reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
oj to też się mieliście...
a swoją drogą jak szybko można chrzcić dziecko?teściowa chciałaby na Boże Narodzenie (gotowanie miałaby z głowy) ale ja nie chce tak, za dużo zamieszania by było, a tego bym już nie zniosła

miq my chrzcilismy w święta ale w drugi dzień bo było mniej dzieciaczków. I z jedzeniem o tyle dobrze, że i tak na święta się gotuje więc mamusie wszystko prawie przyniosły ;)
 
Ale atmosferka od rana... :-D ja się cieszę, że zrobiłam chrzciny od razu!! Przeznaczyłam na to becikowe i zrobiłam obiad i kawę w restauracji i do dom spadać! :-p przyszłam do domu, miałam czysto, cicho i św spokój.

eh miq teściowa mnie wk... facet od lokalu na chrzciny wyjechał na wakacje i ustalam z nim mailem wszystko, przysłał propozycję menu i dopisał że tort ciasta we własnym zakresie, a ta zaraz że jej to ktoś mówił że ciasta to już on a nie my. Mówię że to nie problem bo upiekę, to zaś bo kupić kupić bo ona to za 100 zł kupiła 5 kawałków jak Marty rodzice mieli przyjechać. Tylko ten kawałek to mniejszy niż połowa kartki A4 i co ja mam tym 18 osób nakarmić? albo wydać nie wiadomo ile? lubię piec umiem to sama upiekę bo za 100 zł to ja sobie wszystkie składniki kupię do ciast i zrobię z tego 4 duże normalne blachy

Rozumię Ci jak najbardziej, że wolisz upiec sama ciasto i przyoszczędzić ale co do tej 100 to teściowa chyba przesadziła... bo ja zapłaciłam 110zł za ciasto na chrzciny na 20 osób!
 
magdalena ona kupuje pod nosem z samochodu piekarni ceny mają jak nie wiem i mnie te ciasta jakoś nie bardzo smakują szału nie ma. już wiem co upiekę i znajoma powiedziała że ona upiecze nam jedno ciasto :-) W mojej kuchni: Biszkopt kakaowy / czekoladowy wg Aleex o takie przekładane wiśniami i kremem z serka mascarpone. My robimy obiad po chrzcinach i potem jeszcze jedno danie bo 3/4 przyjezdne to niech się najedzą :-D becikowe u nas się rozeszło ale jakoś damy radę moi rodzice nieco nam dali, ci też ponoć mają coś dać. Jakoś to będzie.

Pyscku heeejo :-) też bym się cieszyła z takiego prezentu :-)
 
No brzmi pysznie i na pewno takie będzie!! TYlko Ty biedna się narobisz ogormnie!!

Ja pierwszy raz na nadzielę zaprosiłam moich rodziców na obiad i powiem Wam szczerze, że stresuję się jakbym szykowała co najmniej wigilię :-D bo tak to zawsze my przychodziliśmy do nich :-p
 
heh to ciasto akurat nie ja będę robić :cool2: sama takie koleżanka wymyśliła że zrobi. Ja będę sernik robić, fale dunaju i taki biszkopt przekładany jabłkami smażonymi i kremem.

a menu już masz na niedzielę? :D
 
reklama
Tak... robię taki tradycyjny obiadek :-) rosołek a na drugie danie kluski śląskie, pieczeń z szynki wieprzowej i młodą kapustę zasmażaną :-)
 
Do góry