reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Witam:-)
Jejuu dziewczyny jakie z Was wszystkich są lachony:-)ogladałam Wasze profile na fb podane na kameralnych, no po prostu pieknosci tego forum:-)
Fifka wspolczuje Ci... a ja myslalam ze im dziecko strasze tym latwiej i wiecej czasu dla siebie
Mila macierzynski trwa teraz 20 tygodni +4 tygodnie dodatkowego urlopu macierzynskiego jesli kobieta taki zechce-można ale nie trzeba go wykorzystac no i dostaje się 100% wynagrodzenia, wychowawczy jest bezplatny niestety
Sun strasznie Ci zazdroszcze tego wyjazdu :-)mam nadzieje, ze dobrze wypoczniesz
A my dzisiaj z małym jedziemy do mojej mamy na 2 tygodnie, zawsze to w mniejszym miescie lepsze powietrze niz w warszawie, takze bardzo sie ciesze z jego powodu :)
 
reklama
milia: link dla ciebie, naprawde bardzo prostę mi to zjamuje teraz dosłownie ze 3 minuty , ja ie związuje gumkami bo mnie te recepturki denerwują tylko zawijam koniec włsoów i jakos na gapę upinam
Spring Braided Flower Hair Tutorial - YouTube

fifka: oj współczuje ci musisz być wykończona, ale fajnie na plecach Konradek wygląda, chicaz jak ja widziałm instruktarz wiazania na plecach to nie mam odwagi tak zrobić

ael
: no nie obudziłam jej bo szkoda mi było na szczęscie pupka sie nie odparzyła

fasolka
: no to spoczko ze u was oki ,oby tak dalej

a ja juz z 1,5 litra kefiru wychlałam i dalej trzymam się dzielnie, a powiem ze wyciągnęłam jakieś 2 godziny temu czekoladki, które leżą przede mną i slicznie pachną, i nie tknęłam ani jednej ,kuszą ale ie dam sie :-D
 
fasolka: kefir na oczyszczanie organizmu, i na odchudzanie, pisałam gdzies wyzej ze znajomej znajomu 80 kg schudl potakich kuracjach, i ja cwicze siłę woli :-D
 
Uwaga uwaga :-D po ogromne walce mój Mały dzisiaj zrobił kupę a raczej mega wielkie kupsko :szok: już zmieniłam mu mleczko na hipp więc mam nadzieję, że będzie lepiej :-) no i jutro znowu cycujemy :-):-) oby tym razem pomyślnie!

Nala ja Cię mam na fb? :rofl2: miłego wypadu do mamy :-)

Fasola super że kontrolę wielkiej Łu przechodzą pomyślnie! Oby tak dalej :-)

Lamiav szalejesz.. laska jak talala więc Ty nie przesadzaj z tym odchudzaniem!

a mój mały wykąpany, nakarmiony i śpi.. mężul do 22 w pracy więc mam czas dla siebie - żyć nie umierać :-D
 
reklama
natkusia: no to gratulujemy wielkie kupy:-D niech już muładnie idzie bez wysiłku

ewika: dobre :laugh2:

u mnie mała zjadłą 90 ml, teraz zasypia, pospi ile da radę o 20 kąpiel i czekamy aż zgłodnieje i spac juz na noc pójdzie

Byli teście i przyniesli oscypka, bo wrócili z zakopanego musiałm kawałek zjeść buuuuu, i moi rodzice byli i przywieźli ogórki ja cie kręce bede sniła o ogórasach mam juz tyle narobionych :sorry:

milia: będe maiła do ciebie romans psychologiczny ;-) i napisze ci na pw tylko musze znaleźć w domu pisemko o które chce cie zapytac ,nie wiem gdzie schowałam
 
Ostatnia edycja:
Do góry