reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

lamia...romans psychologiczny zalatwiony! mam nadzieje, ze pomoglam:tak:
a te wlosy to dla mnie czarna magia, chociaz jutro poprobuje, bo pewnie przez @ przesiedze w domu caly dzien :tak: wstawie ewentualnie potem zdjecie jak mi sie uda!

Ael...hahaha...moze juz sie odzywaja potrzeby seksualne:sorry:?
 
reklama
wszystko ladnie pieknie na szczepieniu 5920 g na ich wadze na mojej 6100g a jak zasnela to juz 2 razy z placzem sie obudzila,,,,
sun taka godzina
 
Atan to mała drobniutka jest :tak: Mój w 5 miesięcy ważył prawie 7kg! My na szczepienie za tydzień jedziemy.... aż się boje...


Sun mój śpi już od 19 :-D tak jest nauczony wcześnie zasypiać! O 18 jest kąpany!



Ja zaraz też zmykam się z mężem poprzytulać! :-)
 
Witaaaaaam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiem, wiem wszyscy za mną tęsknili ogromnie więc jestem już!!!! :-D

Tak napraawdę dopiero od dzisiaj odpoczywam ;-D wróciliśmy wczoraj ale wczoraj jeszcze pranie i rozpakowywanie więc trochę zamieszania było!
Poza tym tydzień urlopu spedziłam na opiekowaniu się Bartkiem! To jasne! Ale w domu mam przynajmniej leżaczek, w którym Bartuś pięknie zajmuje się sobą a tam cał dzeiń na rękach!! :szok: Mąż z kuzynem pomagali dziadkowi remontować dach a ja z żoną tego kuzyna z dzieciakami, szykowanie śniadań i kolacji no i oczywiście gotowanie obiadów, potem sprzątanie, zmywanie więc gorzej niż w domu! :-p

Nadrabiać niestety nie nadrabiałam bo nie jestem w stanie... chyba mnie rozumiecie... ?:zawstydzona/y: co prawda w między czasie trwania mojego cudnego urlopu podczytywałam Was na telefonie ale nic nie pamiętam...v :zawstydzona/y: a więc czy są jakieś ważne informacje z ostatniego tygodnia??

U mnie z nowości tylko tyle, że Bartuś zaczyna raczkować i wyszła nam kolejna górna dwójka.
 
reklama
Do góry