reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

lamia no dziś jest msza a potem mamy iść na obiadokolacje i potem torcik do nich do domu, dlatego wziełam sobie wolne w pracy :-p a mąż zaraz podjedzie i biegniemy do sklepu ... no nic moze cos wpadnie w oko ... zazwyczaj tak mamy że zapominamy i w dzien jakiegos swieta jedziemy po prezent i jak cos kupimy kazdy zadowolony :-D

noo :D zapisałam wkońcu męża na badanie :)) teraz trzymam kciuki aby się były dobre wyniki :))
 
Ostatnia edycja:
reklama
necia: jestem ja:*

pyscek: prosta sprawa! jedziesz na lotnisko, kupujesz dwa bilety na biegun północny lub południowy(to już tam jak wolisz), odbierając bilety trzykrotnie upewniasz się, że dali ci bilety w JEDNĄ stronę i suniesz na przyjęcie żeby się nie spóźnić!;)
jej
co tam babeczki? i kiedy wraca magdalena??

paluszek: wszystkiego naj naj:* licznego rodzeństwa dla twojej małej i wg buziak;):*
 
Ostatnia edycja:
sleepy bo już myślałam że cię zalało a bo co :-p jak tam to spotkanie twoje wczorajsze?

lamia jak Adusia się miewa? i czemu tylko kefir? mów już tutaj jak na spowiedzi

pyscku na pewno coś fajnego znajdziecie :-) udanej zabawy na potem życzę

miq ja ci okna pomyję po dupce dostaniesz zaraz

dziecię mi się w huśtwace ululało i sobie śpi, chyba to jedzenie kaszki łyżeczką ją tak zmęczyło. Się obudzi to na dwór lecim bo już posprzątane, pranie powieszone, spakowałam nawet w pudło ciuchy ciążowe, oczywiście się skrzywdziłam pistoletem do taśmy a jakże by inaczej jak zabezpieczałam paczki dla kobietek kochanych
 
Hej dziewczyny. Przepraszam że się nie odzywam ale ostatnio mam ciężkie tygodnie.. Co drugi dzień ląduje w szpitalu na kroplówce i jestem wykończona ! :(
Okazało się że mam kamienie na woreczku żółciowym i mam straszne ataki..
Młody rośnie mimo że ja nic prawie nie jem. Trochę się martwię o niego. A tu jeszcze 3 miesiące do porodu. Oprócz nospy nic nie mogę brać a ona niestety nie pomaga:(
Co tam u Was ? Ktoś zaciążył? Jak tam Miq tuż przed porodem ?
 
goocha: biedna:( końcówka ciąży jest wystarczająco męcząca i bez takich rewelacji. Ale dzielna dziewczynka z ciebie i twoja kruszyna też silna i oboje dacie radę! już z górki!

necia: nei przypominaj mi nawet.. czekałam na faceta 40min! miał wył. telefon i jak już wychodziłam zobaczyłam go w drugiej części sali z mamusią przed komputerem. dodam że siedziałam przy stoliku przy którym spotkaliśmy się ostatnio a to jest restauracja jego mamy. cięęęęężko było wpaść na to że jak ma się wyłączony telefon to może warto przejść się i zobaczyć czy nie czekają na ciebie.. matko jaka byłam zła to głowa mała. i jeszcze mąż jechał na mecz więc jechałam autobusem który t ozwiał mi sprzed nosa an moich oczach i czekałam na następny 20min..

a właśnie, miałam pisać! MIQ głupia babo, tobie się spieszy do porodu czy jak? Nadstaw swój tyłeczek zgrabny na kopa.. okna myć.. no serio...:dry:
 
pyscek: no wiesz., to jest jeden pomysł. ale turystycznych prezentów możemy być więcej.. taki np. kazahstan.. i tam kolejno: wycieczka po polu minowym, przejażdżka w czołgu z rozbrojonym granatem, zabawa w uniknięcie kuli podczas strzelaniny-konkurs z nagrodami.. atrakcje podczas tego typu wypadu to podstawa.

jak w pracy? przyzwyczajasz się? szukasz nadal, co? weź szukaj;P ja nie mogę pojąć jak taka kruszyna dźwiga bale.. nawet jeżeli to może z nich zostaną zrobione moje superduper drewniane wizytówki..
 
hej laski wszystkiego naj dla wszystkich solenizantek
Gocha trzymaj sie dzielnie
a ja od rana mam napad na sprzatanie a wczoraj na zakupkach bylismy ale nic ciekawego nie kupilam tylko potrzebne rzeczy i stroj kapielowy kurna juz 2w tym roku:)
 
reklama
pyscek: no wiesz., to jest jeden pomysł. ale turystycznych prezentów możemy być więcej.. taki np. kazahstan.. i tam kolejno: wycieczka po polu minowym, przejażdżka w czołgu z rozbrojonym granatem, zabawa w uniknięcie kuli podczas strzelaniny-konkurs z nagrodami.. atrakcje podczas tego typu wypadu to podstawa.

jak w pracy? przyzwyczajasz się? szukasz nadal, co? weź szukaj;P ja nie mogę pojąć jak taka kruszyna dźwiga bale.. nawet jeżeli to może z nich zostaną zrobione moje superduper drewniane wizytówki..
hahah :D w pracy dobrze :) teraz druga zmiana, ale dziś z okazji święta :p wolne se wziełam, szukać nadal szukam ale ciężko jest nadal bo tak czy tak to cisza i nikt się nie odzywa :( co do drewna to daje radę, widoczne są skutki zatarć i siniaków na moich kończynach :( już jest lepiej pierwszy tydz najgorszy bo wiesz stare kości nie rozruszane :)) a teraz śmigają jak młode :)) kobitki przy maszynie też mam fajne, zawsze można pośmiać się i powygłupiać, szczególnie teraz na 2 zmianie luz bo we cztery na całą hale bez kierownika więc same sobie szefujemy :-D

a kupiliśmy właśnie prezencik z mężem :)) ciekawe ?? mogę focie szczelić :D
 
Do góry