reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Witajcie babeczki
Dziś obudziłam się przerażona,że muszę zrobić pranie tych ciuszków co mam,pościeli i tu moje pytanie,jakiego proszku używałyście na początku i czy prałyście np becick,ochraniacz,baldachim przed pierwszym użyciem?
Z racji tego,że jeszcze do poniedziałku mam męża w domu zaplanowałam mu malowanie sypialni i już leci z wałkiem he he na ścianie będzie kolor czar prowansji;-)
A no i wklejam Wam łazienkę,tyle o niej gadałam a na zdj nie prezentuje się zbyt ciekawie,wiecie jak to jest jak się liczy każdy grosz...ale i tak jestem z niej dumna,została jeszcze roletka i obudowanie wanny
Dzisiaj przyjdą zakupy dla młodej,butelka,smoczki,karuzela cieszę się jak dziecko:-D
 

Załączniki

  • DSC_0122.jpg
    DSC_0122.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 31
  • DSC_0121.jpg
    DSC_0121.jpg
    16,1 KB · Wyświetleń: 34
  • DSC_0120.jpg
    DSC_0120.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 40
  • DSC_0119.jpg
    DSC_0119.jpg
    15,7 KB · Wyświetleń: 35
ewika: SERIO!! jak byś chciała poznać szczegóły to zapraszam na prv! innych dziewczyn nie chcę zanudzać, ale widzę że ty jesteś szczególnie zainteresowana:*:)

miq: ekstra! jak ja bym chciała mieć i wannę i prysznic! zwłaszcza taką kabinę:rolleyes2: tak jasno, czyściutko, super:)
 
miq przez pół roku używałam "dzidziuś" i jestem zadowolona. Teraz piorę w wizirze sensitiv. Wyprałam wszystko ;)
sleep dawaj na głównym więcej info. Myślę, że dziewczyny też ciekawe
 
miq: zapomniałam o proszku bo mi tu tą łązienkę pokazałaś i przepadłam;P ja używam do dziś lovela proszku. pachnie pięknie:) u mnie w szpitalu nie pozwalali dzieci ładować do niewypranego rożka..

ewika: nieee..tylko dla ciebie szczegóły:* projekt już nawet mam:D raaaaany jak mnie trzyma ekscytacja.. już parę godzin:szok: jestem chyba nienormalna?:szok:
 
dzień dobry robaczki moje:*

Otóż.... wiem już jakei będę mieć wizytówki!!:D rany rany... drewniane!! AAAAAaaaa!! o takie: Drewniane wizytówki, ekologiczne pocztówki, zaproszenia z drewna - Wood Art - Produkty

artisio będzie taaaaaką dużą firmą;)
ps. czy w wyniku jakiegoś niedopatrzenia jest jeszcze wśród Pań jakaś niewiasta która nie polubiła artisio na fb?;)
polubione :-)
a te wizytówki będą drewniane? takie zajedwabiste? bo nie wiem czy pisałaś;-)

paluszek.. serio.. photoshop nie ma tu nic do rzeczy..
gdzie poszła fifka? a sil? ja już się ogarniam i nie będę gadać tylko o moich wspaniałych, pięknych, cudownych, oryginalnych superduperextra wizytówkach drewnianych;)
gdzie widziałyście pięknego paluszka? ja tez chce zobaczyć
może napisz jeszcze raz, że one są drewniane, żeby nikomu nie umknęło ;-)
najlepiej każdej pw wyslij :-)

no ja myślę:cool2::*

ps. wspominałam że wizytówki będą drewniane?:cool::-p:-p:-p
kurcze chyba nie wspominałaś o tych wizytówkach, a drewniane mają być? ochyginalne;-)

Witajcie babeczki
Dziś obudziłam się przerażona,że muszę zrobić pranie tych ciuszków co mam,pościeli i tu moje pytanie,jakiego proszku używałyście na początku i czy prałyście np becick,ochraniacz,baldachim przed pierwszym użyciem?
Z racji tego,że jeszcze do poniedziałku mam męża w domu zaplanowałam mu malowanie sypialni i już leci z wałkiem he he na ścianie będzie kolor czar prowansji;-)
A no i wklejam Wam łazienkę,tyle o niej gadałam a na zdj nie prezentuje się zbyt ciekawie,wiecie jak to jest jak się liczy każdy grosz...ale i tak jestem z niej dumna,została jeszcze roletka i obudowanie wanny
Dzisiaj przyjdą zakupy dla młodej,butelka,smoczki,karuzela cieszę się jak dziecko:-D
Łazieneczka, fajna
prałam wszyyyyyystko początkowo w loveli, teraz piorę w dzidziusiu, dodam, ze piorę nasze rzeczy z Luckowymi, zebym nie musiała wykonywać miliona pralek. dzięki temu mam 3 w tygodniu
aha miq lekcja odrobiona? zapamiętane to co ma byc zapamiętane na zawsze? rude są?...dzi?kie:-) mchaaauuuu
Cześć wszustkim
I uwaga, uwaga, uwaga zakochałam się dodatkowo.
Wyjasnienie, kocham męża, Lusi, rodziców i mojego nowego sąsiada. Piękny jest :-) taki hmmm świerzy ;-)
 
Hej dziewczonki :)

miq ja na początku prałam w proszku dzidziuś, ale szybko przerzuciłam się na płyn lovela, ubranka są mięciutkie i ładnie pachną :) i piorę w loveli do dziś :tak: no i suuuuuper łazienka :-)


Sleepy ja jeszcze nie polubiłam Twojej stronki na FB! zaraz to zrobię :tak: to mówisz jakie będziesz miała te wizytówki? plastikowe? :-)



Paluszek witaj z powrotem!!! fajnie, że wróciłaś :) i PIĘKNA ta Twoja księżniczka, chwal się częściej jej zdjęciami bo aż miło popatrzeć:tak:

A u nas dzisiaj nocka super, mimo pełni
wink2.gif
Julia spała od 21 do 6 rano, wypiła flaszeczkę i poszła dalej spać do 8.30
yes2.gif
nooo, ale u nas tak jest zawsze
p.gif
 
Ostatnia edycja:
Dziki babeczki powęcham w.sklepie i lovele i dzidiusia i zobacze co mi pasuje
Fasolka mrauuuu pamiętam... Oj Ty uważaj z tym sąsiadem he he
 
reklama
ja używałam na początku białego jelenia, potem loveli bo akurat był w promocji w biedronce:p A teraz to już często piorę w zwykłym, tylko wtedy włączam dodatkowe płukanie...
Usypianie małej w łóżeczku 1:0 dla mnie:-) wytrwałam, a teraz już więcej nie napiszę, choć chcialam...:baffled: bo już się drze mój słodziak, całkiem nieźle prawie 2 godziny pospała...
 
Do góry