reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Hejko :)
Ael własnie babo! Wracaj do nas i to na ten tychmiast!!!!!!:-)

Kurcze widzę że Mamy powtórną staraczkę ! Fifka to powodzenia!
Pyscku a może jednak ... ;)

Kobietki mój mały wielki synu zjadł dzisiaj pierwsze mm na noc! I to z butelki! Jestem w wielkim szoku bo nie chciał butli tknąc! Dzisiaj wyjęłam aventowskie i dla próby dałam mu w niej pić...wiecie jakie miałam gały gdy zaczał ssać? :-) Przez cały dzień pił herbatkę a na wieczór dałam mu mleko na prób. Zobaczymy czy nie będzie alegicznych rewelacji ale mam nadzieję że juz mu przeszło:)
Pochwale się że moj synuś nauczył sie bić brawo i bardzo chetnie to udowadnia:) Podnosi juz pupcie na kolanka czyli wstęp do raczkowania....no i sie zakochał:) heheheh
Siedział wpatrzony w Julcię i wymieniali poglady co z żonką komentowałyśmy:)
ŻOnko :***** Oczywiście:)
 
reklama
Cześć Iwasku, gratuluję małego geniusza :-)

Ale tutaj dzisiaj niemrawo

Atanek
nie mogę się dokopać danych do przelewu, jeśli możesz to podeślij jeszcze raz. Przelew zrobię jutro, a najpóźniej w środę, gdybym jutro nie dała rady.

Oprócz Ael dawno nie było tutaj magenty, lilly, mineralnej, laury ciekawe co u nich
 
Ostatnia edycja:
Jakieś tam są w moim profilu w galerii, a jeśli je widziałaś to jakoś nie miałam kiedy wrzucić nowych :-)
Idę spać bo jutro zakupowy dzień przede mną muszę mieć energię.
Dobranoc
biggrin.gif
 
Ostatnia edycja:
Dzień doberek meldujaa się dzieci ze pora wstawać i nie obijac sie na forum bo wczoraj to pustki. Że hej miłego dnia kochaniutkie
 
Witajcie mamuśki obecne i przyszłe
przez pierwsze dni urlopu jeszcze czytałam Was na bieżąco ale potem już nie dałam rady, nie ma szans Was nadrobić.
Wczoraj stwierdziłam, że najwyższy czas pomyśleć nad torbą do szpitala... zrobiłam zakupy na 500 zł ale jeśli chodzi o ilość rzeczy to wcale nie ma ich za wiele:szok: no ale np tatuś zakochał się w karuzeli za 80 zł no i co nie było wyjścia;-)
problem mam z biustonoszem do karmienia, jakie u Was się sprawdziły?polecacie kogoś na allegro?
 
Mały pół nocy śpiewał :dry:ja latałam z laktatorem żeby mleko odciągnąć - bo mały ssać nie chciał... a jeszcze nad ranem mąż słysząc ze mały miauczy przyszedł i wziął go na ręce co rozbudziło go już na dobre i trzeba było godzinę się z nim pobawić zanim zasnął znowu... A jeszcze z rana MM nam się skończyło i musiałam rozmrozić moje zapasy mojego mleka z zamrażarki... :baffled: jakoś wszytko szło nie tak...
 
reklama
To faktycznie nie miałaś lekko. Mnie się moja tylko budziła na piciu, a potem było "nie odkładaj mnie", czeka mnie kolejny skok rozwojowy...
 
Do góry