reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Fasolka jeśli mała przybiera dobrze na wadzę to znaczy ze jest wszytko w porządku :tak: Widocznie tylko tyle jej trzeba! Nie ma co się wzorować na innych bo każde dziecko ma inną przemiane materii i dużo zależy od ruchliwości.


Mój mały zawsze jadł mleko z cycy - dosłownie 5 min z jendej i 5min z drugie... czytałam ze dziecko powinno dłuzej ssać.. le widocznie tak mu pasowało... skoro na wadze przybierał jak trzeba to nie przejmowałam sie tym :-)



90ml MM z kaszą to dużo.... mój jest starszy i sporo większy od Łucji a je 120ml rzadkiej kaszki... i też my na 3 godziny starcza.
 
reklama
Ja mam taki Westinghouse Leviathan Ceiling Fan with Light - 52" Dark Pewter
ale to kupione 3 lata temu i teraz raczej już się takiego nie znajdzie. Zresztą teraz już są takie fajne z pilotem i w ogóle :-)
Fifka może masz racje z tym jedzeniem. Moja Łucja to jest żywioł, ona nie usiedzi i nie uleży spokojnie, cały czas kończyny pracuję :-)
Aktualnie wsuwa pieluchę tetrową i ma nowe zajęcie :-) kombinuje jak się przysunąć do szafki żeby kopać po drzwiczkach bo fajnie pukają (opracowała to zajęcie dzisiaj do południa)
 
ja tak od klilku dni sobie siedze i mysle, ze chyba stesknilam sie na forum za Ael...nie chce wnikac co tam sie dzialo, ze ona uciekla...ale brakuje mi jej postow i w ogole jej dobrego ducha tutaj...
ja jestem gotowa blagac ja na kolanach, zeby do nas wrocila :tak::-)
 
reklama
Witam nie bylo mnie dzis bo latalam do biedronki na poczte do babci jutro wreacammy był duży spacer i jeszcze sklep auchan i uznalam ze niw oplaca sie nowych ciuszkow kupowac używane nie zniszczone a cena przystepna niunia zasypia. A ja glodna jak wilk..

Co do slow mili zoneczko zgadzam się z toba brakuje tu ael i wiktora. Ael wroc!! Nie klucic i obrazac mi sie tu z byle powodow było minęło proszę sie pogodzic :-)
 
Do góry