reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Nasze staranka w porządku :-p dopiero mam owu więc tak naprawdę dopiero teraz działamy!


A moja mama nie jest ani zachwycona ani przeciwna... uważa ze to za wcześnie bo będzie mi ciężko, ale z drugiej strony zgadza się ze mną że teraz to nasz czas na to. Później jak wróce do pracy to już nie będzie to takie proste...
 
Hej!
Jak rozumiem Fifcia znowu należysz do grupy "staraczek"? W takim razie życzę powodzenia:-)
A u mnie hmm... bez zmian, dziś znów zaczęłam nowy cykl. Dwudziesty tam któryś z kolei, nie chce mi się już tego liczyć:-(

Mam takie pytanie, trochę glupie wiem:-D
Spotkałyście się kiedykolwiek z taką opinia, że jeżeli mieszka się z psem ( chodzi mi o przebywanie w jednym pomieszczeniu, zwłaszcza w sypialni, czy nawet spanie na łóżku razem z futrzakiem) może miec to wpływ na problemy z zajściem w ciążę? Hmm?????? Herezja to, czy może jest w tym źdźbło prawdy?
 
Ostatnia edycja:
No właśnie nie mam pojęcia:-) Słyszałam taka opinię, że niby to w jakimś pseudo naukowym artykule napisane było.:-D Dla mnie to raczej wierutna bzdura, ale tak z ciekawości pytałam
 
Ostatnia edycja:
siemka :-)
Nie nadrabiam bo nie mam czasu i narazie mi się nie chce :-)
Danao zależy w co wierzyć :-) Według feng shui w sypialni na suficie nie powinno być wiatraka bo to utrudnia zajście, u mnie takowy jest (polecam na upały), a ja zaszłam w 2 cyklu ;-)
Odnośnie psa z tego co wiem według czegoś tam jest taka teoria, ze pies wpływa na zajście, dla mnie to bzdura bo zwierzak to same dobre fluidki,ale wierz w co chcesz ;-) Możesz np na czas starań wystawić psa na balkon, chwile może przecież poczekać, najwyżej skróćcie grę wstępną bo przecież w zajściu nie o grę chodzi tylko o wielki finał ;-)

Ja właśnie straciłam majątek na moje Dziecię, zakupiłam na allegro arsenał chusteczek nawilżonych, płynów do prania, kupiłam jej kubeczek taki dla dzieci,które nie potrafią ssać, bo chce ja uczyć picia herbatki z kubeczka i nowe smoczki bo stare zaczynają się rozpadać, a Łucja niestety jest wielbicielka tych gumiaków obrzydliwych. No ale zawsze to lepsze niż ssanie kciuka. No i oczywiście dodatkowy cały ogrom rzeczy zbędnych typu miseczka, grzechotka :-) Ale uwaga powstrzymałam się z zakupem kolorowych piszczących zabawek do kąpieli ;-)
 
Ostatnia edycja:
A nic ledwom żywa, bo moja Łucja w nocy miała ochotę na zabawę i nadawała jak katarynka, teraz tnie komara od paru minut, ale w sumie od rana nie spała, a była raczej nieznośna.
Jestem po bardzo udanym weekendzie totalnie wymęczona :-) bo balowaliśmy całą sobotę do 3 nad ranem w niedziele i w sumie w niedziele od rana też było aktywnie :-)
 
Danao a no jestem teraz staraczką :-D Dziękuję za kciuki!

Dla mnie ten przesąd z psem jet bez sensu... bo niby dlaczego miałoby to wpłynąć na płodność?? :no:


Fasolka mój się tych zabawek piszczących do kąpieli boi :-D jak się urodził to nic go nie ruszało... a teraz od niedawna zrobił się strasznie strachliwy...



Mój mąż właśnie robi rybe po grecku! :-D Jak ja lubię kiedy on ma wolne... ja wtedy się kuchni nie tykam i on jest tam królem - żeby tylko jeszcze po sobie posprzątał.......


Aaa i pochwalę się że dzisiaj mały do tej pory tylko raz zjadł MM!!!! :-):-):-) Jednak chęć, silna wola i herbatki na laktację działają cuda!!!
 
reklama
Kurcze, a ja nie wiem czy to normalne czy nie, a zawsze zapomnę się lekarza spytać. Moja Łucja je co 3h, ale dość mało bo to jest 90 ml dość gęstego mm z kaszą. Słoik dzielę na 4 bo więcej niż 1,4nie wciśnie. Zobaczymy jak pójdzie jutro z jabłkiem, ale ziemniaki z dynią 1/4 i koniec bo zwymiotuje, przepija słoik 50ml herbatki i to jej starcza na 2h. W ogóle co się napluje i nakrzywi przy tym słoiku to szk.
 
Do góry