reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Pyscku ja bym robiła jutro z porannego ale myślę ze jeśli coś jst to i w ciągu dnia powinno wyjść :tak:


Sil to w takim razie mamy podobną ilość mleka... bo ja też karmię rano, w południe i wieczorem - w nocy raz. No i miedzy cycaniem mały wsuwa butlę :-) Wychodzi ze ciągle je średnio co 3 godziny. Tylko obiad zastępuję mu mleko a tak i po śniadaniu i po podwieczorku dojada mlekiem.'




Haha a mój mały właśnie zjadł arbuza i był taki szczęśliwy! :-D A wygląda jak mała świnka...

P1090714.jpgP1090746.jpg
 
reklama
Aż się cofnęłam do twojego poprzedniego cyklu. Kochana u ciebie ta tempka nic takiego nie mówi... niby skoczyła na koniec do góry i spadła, ale nie widać zeby faza lutealna była jakoś mocno zaznaczona tak wiec to nic nie przesądza! :tak:


Co do Clo nie mam pojęcia.... nic takiego nie znalazłam na necie jak on działa... :no:
 
ehh no nic czekam na wizyte i od jutra się bzykam :zawstydzona/y::-D


Apel :

Natkusia co tam u Was ?? Jak tam się mały chowa ?? I bardzo proszę o zdjęcie mojego zięcia bo się teściowa stęskniła :tak:
 
Ostatnia edycja:
Hahaha dobre! :-D



Natkusia
zajęta malutkim :tak: Wczoraj z nią rozmawiałam. Ale nie wiem czy chce zeby o niej opowiadać :* Jak przyjdzie to sama opowie ;-)



Oglądam teraz wielkie historie małych pacjentów na TLC.... normalnie mam łzy w oczach... :no: Opowiaają historie wcześniaków albo urodzonych chorych dzieci....

Teraz jest o bliżnkaczkach w brzuchu mamy... jedna z nich umiera i matka musi podjąć decyzję o zabiciu jednej z dziewczynek zeby móc dać szanse drugiej....
 
Ostatnia edycja:
witam sie po wybiegu powiem ze praca modelki w taki upal to huhu wyzwanie i latanie co 2h na 3 pietro karmic niunie huhu nogi mi wysiadaja ;-) czekam na zdjecia i no bede w telewizji ;-)tylko niewiem kiedy film zmontuja ;-) i jestem z siebie tak dumna ze nie powiem bo wcislam sie w spodnie rozmiar 38 ;-)

fifka ja nie moge po urodzeniu niuni tego programu ogladacw czesniej moglam teraz to bym sie zaplakala na smierc..
 
reklama
Do góry