reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

z tego co slyszalam dowiem sie dokladniej w poniedzialek na jakims kanale co w kablowkach jest ontv czy jakos tak ide szukac gdzie taki jest...

powiem wam ze chyba ide spac bo ziewam i oczy mi sie zamykaja a od 7 na nogach.. w tym o 3 i 6 karmilam potem o 9 i tak co 2 h jak co to dobranoc

p.s. zdjecia z pokazu na fb ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wizytacja teściów, trzymajcie kciuki, zebym nie palnęła czegos glupiego bo już jestem zła, tak, na zapas, za żywota
 
Hej dziewczyny :)
My już po wakacjach :) było super, pogoda dopisała i wszyscy pięknie wypoczęliśmy :tak::-) a mazury wspaniałe!!:-)
 
Ostatnia edycja:
Witan ogólnie to Ja mam skleroze zapomnilam ze miałam was pozdrowic od iwaska wiec pozdrowionka dziś wraca.

Kwiatuszku dziekujee. za miłe słowa

Lili gratuluje raczkowania :-) sliczna

A ja po obiadku niemam na nic sily niunia spi i Ja chyba sie zdrzemne bo co chwile pada deszcz a w nocy same burze więc sie nie wyspalam
 
reklama
Do góry