reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Hej żonko! Jak samopoczucie?? :* @ się zbliża czy nie?


Miq ja mam smoczki Lovi i słyszałam o nich wiele dobrego zwłaszcza od dentystów :tak: Poza tym smoczek pracuję jak brodawka podczas ssania wiec nie zaburza ssania malucha w razie karmienia piersią :-)

Zobacz załącznik 482626

A butelki wcześniej miałam Aventa a teraz przeszliśmy na TT i powiem ci ze są o niebo lepsze niż Aventa... smoczek jest jak sutek i w końcu małego przekonałam do jedzenia z butelki!



Magdalena a czemu mielibyśmy cię besztać??? Dzieci są bardzo ruchliwe... mi Konrad co prawda nigdy nie spadł ale raz wyślizgnęła mi się jego główka w kąpieli :zawstydzona/y: i troszkę się wody napił... ale na szczęście nie przestraszył się wody i nadal kocha kąpiele!

Wiesz... Bartek się przestraszył.. teraz minie troszkę czasu zanim mu to przejdzie...





Ja zaraz jadę wymienić parasolkę do wózka... nie było czarnych więc kupiłam różową - u mnie zawsze wszytko musi być pod kolor - ale mnie pogonili z domu :-D bo teraz to już w ogóle wózeczek wygląda na dziewczęcy... :sorry: jadę wymienić na czerwoną albo fioletową a materiał różowy na wózku przeszyję w wolnej chwili. Trzymajcie kciuki zeby dało sie ją wymienić....





Szkoda mi Martochy... jak jak Soglam nie ma problemów z zajściem ale z donoszeniem maluszków :-( takie straty są straszne...
 
Madzia niezły łobuz z Bartusia dobrze ze wszystko z nim ok a z tymi szpitalami oststnio to masakra słyszałyscie o tym pijanym lekarzu co na porodówce wbijał igle w glowe dziecka pijany bo chcial pecherz przebic plodowy
 
martocha: bardzo mi przykro ...


lily:takie krzesełko kolor fiolte
Krzesełko BABY DESIGN BAMBI 2012 + wkładka GRATISY (2476984829) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

magdalena: oj nie wypbrażam sobie nawet co czułas, biedacto, ucałuj Bartusia w pupkę . Dobrze ze nic sie nie stało, ale teraz tp będzie coraz gorzej bo dzieci potrafia tak szybko się przemieszczać że oczu brkanie zeby je upilnować

fifka: ja to cie podziwiam ze zdecydowałaś sie tak szybko na następne starania, ja nie mam odwagi


No zaraz sie zbieram i ide do babci a na 17 jest msza jeszcze dotycząca chrzcin, bo na chrzcinach była jakas inna masza, wiec ksiądz tak wymyslił.
Ja nadal mam @ mam już jej dość i brzuch mnie jeszcze pobolewa, juz nie tak mocno ale go odczówam, ile jeszcze mnie ten okres będzie męczył :angry:

jakby ktoś chciał zobaczyc to wstawiam fotki nowe
 
Ostatnia edycja:
magdalena nie karć się tak. Lili też spadła z łóżka i to na płytki ale na szczęście nic się nie stało, lecz pamiętam, że też płakałam razem z nią. Teraz też ciągle jakieś upadki zalicza ale to dlatego, że staje przy wszystkim co możliwe. Jako mamy musimy się liczyć z guzami i siniakami a gdzie jeszcze nauka chodzenia?!
martocha tulę
fifka zachodź zachodź ja będę następna :D ale to dopiero około lutego ;D
miq my używamy nuka. Miłam jeszcze avent, i tt ale żadne nie przeszly, Niunia się nimi dławiła a niby kształt podobny

a u nas w miarę spokój. wczoraj kupiliśmy Niuni spacerówkę i teraz w niej śpi o taką WÓZEK spacerowy BERTONI FOXY + okrycie IBOB (2480484489) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. wzór nr 2 bo może braciszek następny będzie to też niech pojeździ :D a od wczoraj mamy akcję typu ŁŁŁAAAAA!!!!! I MAMAMAMA!!!! Jak tylko wyjdę z pokoju więc 2 dzień siedzę z dzieckiem na ręku..
 
Ewika my też mieliśmy pierwotnie czekać do nowego roku ze staraniami:tak: ale później po rozmowie stwierdziliśmy ze w sumie nie ma na co czekać... teraz akuratmleczko mi się kończy w cycuchach i zaczynam małego dokarmiać po cycy MM. więc próbujemy :-) A jak wyjdzie to się okażę! Mam przeczycie że i tak nie uda nam się w tym roku...



I mam praktycznie identyczny wózeczek - znaczy innej firmy ale na identycznej ramie - jestem z niego MEGA zadowolona!! :tak: Chyba najfajniejsza z możliwych leciutkich spacerówek!



Lam widziałam fotki :tak: ale ta Twoja Ada to modelka :-) piękna dziewczynka :-D

A @ współczuję... ja dzisiaj dostałam moja 3 po porodzie....




Kwiatuszku co ty mówisz!!!!!!!!!!!!! :szok: w główkę??? i co z dzieciątkiem???





Żonka
to zaciskam kciuki :* &&&&&&&&&&&&&&



A nam wymienili parasolkę na czerwoną i powiem wam ze ładnie taka kombinacja wygląda :tak: doszyje jeszcze kilka czerwonych elementów i będzie bosko!



A mleczko kończy mi się w zastraszającym tempie... :no: Niby leci... niby jest... ale już po każdym karmieniu mały dojada około 40-60ml...
 
Ostatnia edycja:
reklama
fifka dziecko na obserwacji duzo badan mialo zrobione lekarz narazie zawieszony ale niby z dzeckiem wszytko dobrze..

martocha
[*]
 
Do góry