reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Przeczytałam, choc nie wszystko bo już mi sie w oczach zaczęło mienic:-)także jestem na bierząco
Martocha &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Zafasolkuje widzę, ze Ty masz taki lezaczek na jaki ja się prawie zdecydowałam, polacasz w 100%? :-)
Fifka ja bym się nie zdziwiła jakbys teraz w pierwszym cyklu zaszła, tego bynajmniej Ci zycze:-p
Neciuszka Twoja córa to widze wygadana, słodziakowa jest:-)
Miq ja bym sie na smoczku teraz nie skupiała, moze Twoje dziecie nie zachce wogóle smoka i wtedy nie ma co na siłe wciskac, a poza tym noworodki ponoc rzadko kiedy lubią smoczek, bo nie lubią tego silikonu-tak mówiły polozne w szpitalu u mnie
 
reklama
Donoszę że Martocha zaczęła krwawić i wysłali ją do domu bo jak to lekarz powiedział "samo się oczyści" :-( Nie zrobili jej żadnych badań, nawet Usg...



Nala ja mam taki też z Fisher Price
Zobacz załącznik 482570

Polecam go w 100% ponieważ:
- jest do 18kg tak więc posłuży bardzo długo jako fotel bujany - co widać na zdjęciu
- jest stabilny i lekki
- i PRZEDE WSZYSTKIM! ma zmieniane zabawki! więc zawsze możesz łatwo je pozmieniać kiedy dziecko się jednymi znudzi :tak:


Necia jak Małgosia się ślicznie uśmiecha! :* A z tą dziewczyną to zobaczymy jak wyjdzie :-)





Nie dziękuję kochane! Powiem wam ze jest podekscytowana staraniami ale i przerażona... dlatego wolałabym żeby jednak tak od razu się nie udało żebym mogła oswoić się najpierw z tą myślą...
 
Hej dziewczyny :happy:

Fifka ooooo już się będziecie starać o dzidzię? :-) wow!:-) to życzę strzału w dziesiątkę za pierwszym razem!:tak:

Martocha trzymam kciuki &&&&&&&& choć doczytałam, że odesłali Cię do domu i kazali czekać :-(

Pyscek
fajne spodniachy :tak:

nalaa śliczny ten Twój Aluś!! :-) piękny maluszek :tak:

lamiav pochwal się jakie krzesełko do karmienia kupiliście? :happy:

Neciuszka, Zafasolkuję trzeba przyznać, że Wasze księżniczki są na prawdę dzielne i wspaniałe :tak: tyle przeszły, a tak dobrze dały sobie radę ze wszystkim :tak: no i mamuśki też dzielne kobitki :-)

miq co do smoczków to ja kupiłam parę różnych i testowaliśmy po porodzie który Julii najbardziej przypadnie do gustu :tak:

magdalena weź tam z cichacza nagraj ten pokaz przed filmem :tak::-p no i oczywiście potem się pochwal! :-p
I jak tam oglądanie niani?

A u nas dzisiaj dzionek minął spokojnie :happy: na szczęście (tfu tfu) Julia ma się już całkiem dobrze i na dzień dzisiejszy nie ma śladu po ząbkowaniu czy skoku rozwojowym, choć wiem, że to i tak powróci :confused2: No ale już od tygodnia nie budzi się w ogóle w nocy i śpi po ok 10-11 godzin!:szok:
 
boze biedna martocha ;-( <głaszcze> boze.. co za niesprawiedliwe... ahh
trzymaj sie jakos kochaniutka:*
 
reklama
Do góry