reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Dzieki dziewczyny :) juz mi lepiej ;)

Fifka faktycznie ta Twoja znajoma maleńki miała brzunio :)

Musze sobie dac na wstrzymanie naprawde bo nie potrzebnie sie stresuje :) Jak dobrze wiedziec ze istnieje to forum i że takie super kobietki na nim są uff :-)
 
Neciuszka to jak mój ginekolog,ona każde dziecko traktuje jakby to jego było;-) nie wiem czy tak samo reaguje na wszystkich pacjentów,ale tak opowiada nam usg jakby to jego było,a jak mała oczkiem mrugała to kilka razy nam cofał
Kwiatuszku,no Ty posprzątałaś to on bałagani,u Nas było to samo,my skosiliśmy trawę,mąż trochę powiciągał złom,żeby kosiarki nie uszkodzić to teściu stwierdził,że przełoży na kupkę i sprzeda i tak powstała kolejna kupka,która znowu zarasta ah
Ale opowiem Wam lepszy numer,na ogrodzie nazbierało się trochę drewna,desek do pocięcia... oczywiście nie było komu tego zrobić,mówie do męża,że potniemy to powoli bo wk... mnie ten bałagan,a on że nie ma z kim,młodego nie było,teściu po % a teściowa takich rzeczy nie robi,a ja mówię,że ja jestem,nic mi nie będzie (nie krzyczcie tylko) i poszliśmy,to była dla mnie przyjemność,nwet rąk nie ubrudziłam i wszystko było ok do momentu jak do domu wrócili sąsiedzi,wtedy w ciągu sekundy przyleciała teściowa i zaczęła krzyczeć,że mi nie wolno i takie tam,aż mąż oczy robił a ja długo nie czekając,powiedziałam,że jak tyle zrobiliśmy to skończymy,sąsiedzi się domyślili o co chodzi,ta zrobiła głupią minę i poszła,co za fałsz...
 
Dzień dobry kochane!

Fasolka super mamusia!! Moja też jak tylko jest w domku to jest w stanie wszystko odłożyć na bok jak poproszę ją o popilnowanie Bartusia :-p

Pyscku obyś wygrała aukcje! Ja to zawsze jak ocś licytuje to tak się stresuje, że głowa mała! Mąż się ze mnie śmieje a mi aż się ręcę trzęsą a puls mam chyba ze 150 :-p

Cladusia nie przejmuj się brzuszkiem! Ja miałam ogromny a Bartuś wcale duży się nie uorodził! Teraz moja koleżanka jest 21 tygodniu ciąży a jak załóży bluzkę luźniejszą to w ogóle nie widać, że w ciąży jest! A na badaniach połówkowych wyszło, ze mały większy niż mój w tym czasie... ;-)


A ja w końcu znalazłam idealną nianie dla Nas!!!!!!! Tzn. duży zasięg, same pozytywne opinie na necie i9 przede wszystkim na moją kieszeń!!! Dzisiaj jedziemy ją zobaczyć z mężem na żywo!! Bardzo się cieszę!
Już od tygodnia szperam po internecie, nawet używane przeglądałam ale albo za drogo, albo za mały zasięg albo jak już coś znalazłam to komentarze same negatywne

Poza tym posprzątałam już dziś całe mieszkanko i ugotowałam leczo na obiad!
 
dziewczynki ja takie pytanie mam robi któraś lazanię? bo chciałam zrobić jutro albo w niedzielę ale jeszcze nigdy nie robiłam.

miq to u nas względny porządek jest ale panuje mega zbieractwo szopek szopecek starych rupieci namagazynowane tyle że pochowane żeby inni nie widzieli. teść jak drzewo w pracy gdzieś ścina to każe mu przywozić tutaj i tyle tego jest że na kilka lat starczy a ta dokłada jeszcze.

magdalena uśmiałam się sama z siebie czytam nianię i pomyślałam o jakiejś pani do opieki i jak czytałam że jedziesz ją na żywo zobaczyć haha :-D

kwiatuszku kurcze niektórzy to mają nadźgane :eek:
 
reklama
Neciuszka no jak my się wzięliśmy za ogródek to też jest o niebo lepiej,ale jest mały i jak gdzieś zacznie się coś zbierać to odrazu bałagan się robi,ale panuję na tym,wcześniej nawet trawy nie było,a teraz jest trawnik,kwiatki,altanka,grilla postawiliśmy ale kosztowało to pracy trochę

Pyscek pochwal się
 
Do góry