reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Hej dziewczynki....


ja mam dzisiaj dość... czuję się strawiona , przeżyta i wypluta... ta temperatura daje we znaki i mi i małemu i mężowi... :zawstydzona/y: Jutro jedziemy nad wode to może będzie lżej... :-(



Poza tym ogólnie jakoś tak źle się czuję....


Nicola ja kupiłam taką podkładkę z poduszką na dole do laptopa i opierałam sobie go o brzuch całą ciążę! O coś takiego:
Drewniana podkładka pod laptop
W przeciwnym razie brzuch będzie się grzał i można maluszkowi zaszkodzić.


Necia śliczna ta moja synowa Buziaki dla Małgosi! A i ubranka super! Zwłaszcza ta bluza różowa!
 
Ostatnia edycja:
reklama
fifka tak pytam bo słyszałam ze nawet jak sie starasz to nie wskazane jest trzymac kompa na nogach i tu chodzi o kobiete i mężczyznę , a ja tak lubie bo tak mi jest najwygodniej heheh . Gdzie wy zescie tak długo były juz myslalam ze was dzis nie bedzie cisza totalna
 
Żona no wiesz Ty co....jak bym mogła zapomnieć:-(
Sil,no niestety ale młodsza nie jestem a urodziny mam 18:-pAle żeby dinozaur...eee,coś Ty:-D
Nicola z tego co mi wiadomo to dla zdrowia samego lapka też lepiej bezpośrednio na kolanach,kocach etc go nie trzymać tylko na takiej podkładce włąśnie
 
reklama
witam wieczornie ;-)

necia malgosia sliczna i mama wcale nie taka potargana ;-P a ciuszki sliczne jak bys chciala jakies 62 to zapraszam na wamusiowy dla ciebie kazdyciuszek polowe ceny podanej na wamusiowym ;-)
a ja mam 163cm...

nikola ja widze suwaczek;-) p.s. edytuj posty bo moderatorzy nie lubia pposta pod postem ;-)

fifka zycze udnego wypadu nad jeziorko jak tak dalej pojdzie to pojade do rodzicow dodomku bo w mieszkaniu idzie sie ugotowac..

a i jestem zla dzwonilam do faceta spytac sie kiedy mo laptus do odbioru a tem mi zaczyna wymyslac ze jeszcze plyta glowna poszla a ja mowie przeciez pan go juz ogladal i powiedzial koszt i co jest do naprawy a teraz co a on na to ze we weekend nie pracuje zobaczyw poniedzialek i mi powie co i jak najwyzej pani go oddam.. no ja pierdykam.. A ZA 650zl nowy dostane... a naprawa juz miala byc 330zl ja juz niewiem jak w 330 nie naprawi to go zabieram z tamtad pozbieram na nowy i przeloze se dysk alo go po prostu skopjuje.. ahhh musialam sie wygadac zdenerwowal mnie....bo to juz zadlugo trwa...
 
Do góry