reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Atan oby oby chciałabym miec ten optymizm co wy jakos nie jest mi łatwo sie przestawic a to tez mi nie pomaga niestety i zdaje sobie z tego sprawe no ale.....

jak sie robi te wykresy kto ile jest małzenstwem i te rózne?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nicola suwaczki?:-)Klikasz sobie kochana w suwaczek którejkolwiek z nas i automatycznie przekieruje Cię na rózne stronki z takimi własnie gadżetami...Wybierasz odpowiedni,wpisujesz wszystko wg instrukcji a potem kopiujesz kod HTML albo BBcode-nie pamiętam ale chyba ten pierwszy a potem wchodzisz:
Twój profil->Panel Kontrolny-> Edytuj Sygnaturę(po lewej stronie)...wklejasz ten kod,zatwierdzasz i suwaczek się pojawia:-)
 
Nicola nie...wydaje mi się,że kopiujesz adres strony a tam pod utworzonym suwaczkiem powinny Ci wyskoczyć kody...wybierz prawidłowy,skopiuj i wklej do Edyt.Syg....zatwierdź...zobaczymy,mam nadzieję,że się uda:tak:


Na stronie,którą wybrałaś powinno to wyglądać tak:(tu akurat przykład mojego suwaczka)

Kod dla forum z obsługą UBBCode lub BBCode:



Pfff...wlazł suwak a nie sam kod:rofl2:
 
Ostatnia edycja:
bryyy

Żono (Dziurencjo ma) ja już myślała że ty zapomniała o mnie :-p

SIL
też mam 164 cm i ważę więcejjj

Fifciu chcąc schudnąć powinnaś nie jeść 2500 kcal a 1200 dokładając do tego to że karmisZ to 1500- 1800 kcal, takie pisanie mi osobiście pomaga choć ostatni tydzień nie pisałam ale muszę wrócić do tego

Lamia powodzenia jutro :-) i czekam na fotki

byliśmy na zakupach i się załamałam żadna kiecka się na mnie nie dopinała :zawstydzona/y::zawstydzona/y: za to prababcia się Małgosi rzuciła pieniążkiem i kupiłam jej kilka ciuszków w roz 62 bo powoli 56 robi się za małe Zobacz załącznik 481072Zobacz załącznik 481074Zobacz załącznik 481075Zobacz załącznik 481076 a w galerii fotki małgosi i poczochranej mamy ;-)
 
reklama
Nicola, masz suwaka :) Lapka można, byle nie na brzuchu potem, jak już fasolka jest, faceci nie powinni bo im się sprzęt grzeje ;) tak samo jak podgrzewane fotele :)

Dziureczko, Ty masz niedługo urodziny? A czemu ja myślałam, że Ty młodsza jesteś? Jak mi się miło zrobiło, ze nie jestem dinozaur taki ostatni :)
 
Do góry