reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Lamia To znaczy ze bardzo dobrze! Bo twoja mała jest na 90. centyla wagowego, wzrost: Powyżej 97. centyla wzrostowego

Tu masz stronę która to opisuję:
siatkicentylowe.com - Witamy


W tych sadkach chodzi o to ze jeśli np twoja jest na 90 centylu wagowym oznacza to ze 10 % dzieci jest cięższych a 90 % lżejszych. Czyli Ada to duża dziewczynka!


I mój też taka przylepa ostatnio się zrobił.... więc wiem co czujesz :-p




Natkusia Nooo to porodówka zapowiada się bardzo ciekawie! :* A to już pół sukcesu żebyś się tam dobrze czuła :tak:

Ciekawe kiedy Michaś zechce nas przywitać :-D



Truskawciu nie raz do ciebie pisałam... chociażby na "skarbach" na fb też rozmawiałyśmy. Być może nie tak często jak z dziewczynami które wymieniłaś ale jednak. Zresztą nie ważne. Nie gniewam sie na ciebie bo cię doskonale rozumiem... ja miałam za sobą 11 cykli starań i sama dopóki nie zaszłam nie bywałam tak często na forum jak teraz... baa i odeszłam na miesiąc więc doskonale wiem co czujesz... nie mam tylko pomysłu co można z tym zrobić :zawstydzona/y:



Sun do tej sukienki bardzo ładne byłyby żółte dodatki! :tak: Wtedy by się tak fajnie rozjaśniła!



Iwasku
obsmarowanie to może za dużo powiedziane ale jednak ja brudów z Pw na Ael tu nie wyciągam i nie piszę ze "ten wątek jest popsuty i pewnie niedługo zniknie"... ale nie ważne... na prawdę nie chce się kłócić a zwłaszcza z tobą bo cię naprawdę bardzo lubię... :-( Dlatego przepraszam jeśli któreś moje słowa ciebie dotknęły. Zazwyczaj zgadzamy się z wieloma poglądami i mam nadzieję ze tak zostanie i teraz nie będzie miedzy nami zgrzytów.



Milia ja cały czas śledzę co u ciebie na Skarbach i mocno zaciskam kciuki! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&



Necia spokojnie! Zjesz klawiaturę i na czym pisać będziesz? :-D



Sil z tym morzem to jednak chyba nie jest dobry pomysł bo dziewczyny z "dołu" mają całą Polskę a sporo nas z tamtych stron jest. A dziewczyny z zagranicy i tak zapewne będą leciały samolotem więc dla nich łódź albo Warszawa też by odpowiadała.



Przepraszam jeśli kogoś pominęłam ale tylko tyle zapamiętałam z tego wszystkiego... Ależ jestem dzisiaj padnięta... chyba zaraz pójdę spać :sorry:
 
reklama
a hoj ;-)

Ja też się piszę na spotkanie :-) tylko nie wiem do kogo pw pisać :-p hahaha

a ta sala tortur tfu tfu porodówka..aż chce się rodzić :-)
 
witam niewiem ale ja sie nie zegnalam bo nie chcialam odchodzic bo mam sentyment do was od poczatku z wami jestem ale jak mnie nie chcecie to bede tylko czytac,,,

miq sliczny brzuszek:*

sun sliczna sukienka z czerwonym bedzie slicznie ;-)

magdalenko a co sie stalo ze cie tak glowa boli?

A nie wiem ale w głowie cały dzień mi się kręciło!!!! przez ten upał chyba....

Magda do mnie!! chociaż ja wiem skąd Ty jesteś :-p

Natkusia no obyś się załapała na tą sale!! Ja też rodziłam na najładniejszej z całej porodówki i powiem Ci, że to dużo daje...

Sun kurde nie widzialam sukienki... muszę się cofnąć...

Lamia co do siatek centylowych to dziewczyny dały Ci fajne stronki więc ja już nie mam co dodać :-p

edit:
Sun
jak dla mnie złote dodatki... tzn sztuczna biżuteria w kolorze złota!!! Ja uwielbiam!!!! taka elegancja
 
Ostatnia edycja:
Ty wiesz gdzie mieszkam więc teraz możesz coś wybrać w Zabrzu ;-) tylko żebym dojechała :-p i żebyś Ty czas miała :-)
 
magda uważaj bo jak mój braciszek się na studia dostanie to czasem będę bywać w sosnowcu :-p

fifka nieee no dobra nie będę jadła klawiaturki :] pożarłam tortillę i będzie, jutro ważenie będzie publiczne ;-)
 
hej kobietki:-D
śledzę Was na bieżąco więc nie pytam, co słychać;-):-p
co do zlotu faktycznie Łódź jest pośrodku:-D ewentualnie Ozorków, Łęczyca lub Kutno;-)
 
Natkusia fajna ta porodówka!! :-) a jaka śliczna biała kołyseczka na tej jednej sali, śliczności :tak: jak się jeszcze to wszytsko zgra z fajnym personelem to nic tylko rodzić!:happy:

IWASEK masz rację, że kiedyś było inaczej... mimo, że nie zawsze się odzywałam to jednak cały czas tu z Wami byłam i Was czytałam... no... ale kiedyś to było kiedyś i miejmy nadzieję, że ta fajna atmosfera powróci na wątek! :tak:

lamiav a na jakim mleku teraz jesteście? no i to już 4 mleko?? ojoj.... ja słyszałam, że nie powinno się tak często zmieniać MM... A jakie już przerabialiście?
A co do siatek centylowych to ja nawet tego nie sprawdzam, moja Jula to kluseczka i boję się, że się okaże że i w wadze i we wzroście wyjdzie poza skalę :-p

Miliaa ja z całych sił będę kciuki zaciskać &&&&&&&&&&&& :tak: będzie dobrze! nie ma innej opcji! :-)

Magdalena
jak tam Bartuś? :)

Fifka
i jak jutro na rybki jedziecie? czy rezygnujecie z powodu pogody?

Doniu
a co u Was? coś się dawno nie odzywałaś... jak się miewa piękna Amelcia?:blink:
 
Ostatnia edycja:
Lilly a ile Julcia waży i mierzy? Bo moją Amelkę to będzie trudno pobić.

AAA i niepytana wrzucam fotki :-)

2012-06-17-217.jpg2012-06-10-169.jpg
 
Ooo Mijenka ty jesteś ze szczecina jak Lily! Dopiero spojrzałam! :tak: Witaj!!! :* Co tam u ciebie? Jak przygotowania do wyjazdu? :-D


Lily jedziemy! Teść nas przywiezie później - bo mąż już po 5 jedzie... i w razie czego jak będzie chłodno to po nas przyjedzie do domu zabierze :rofl2: Tam jest taka altanka wiec jest gdzie posiedzieć podczas deszczu :tak:


Natkusia hahaha noooooooja się boje na wagę wstawać bo olałam ćwiczenia od 2 dni... :zawstydzona/y:




Donia
!!! Jak ja uwielbiam oglądać twoją czekoladę!!! :-D Śliczna jest!! :-) Mój Konrad to przy niej mikrus!
 
reklama
Do góry