reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Ewika cudna Twoja córa!! strasznie mi się podobają te puzzle, pokazywałam nawet mężowi... kupię po mojej wypłacie :-p gdzie kupowałaś je jeśli można wiedzieć?

Pyscku ja mimo wszystko nadal trzymam kciuki! to forum jest przykładem, że różnie bywa ;-) :*

A ja się pochwalę jak Bartuś zabiera się do raczkowania :-p
Zobacz załącznik 474503Zobacz załącznik 474507
Tylko ręce mu przeszkadzają bo zostają w tyle :-D
 
My już po wizycie,mała ładnie rośnie,aktualnie waży 740 gram,wyraźnie było widać cipulkę jak to lekarz porównał do ziarenka kawy,więc już źadnych wątpliwości nie ma,w sumie to lekarz nigdy nie miał;-)
Ślicznie było widać bijące serduszko,najpiękniejsze jakie widziałam
A to dzisiejsza fotka,mała była zamyślona...
dostaliśmy płyte,ale nie wiem co tam jest
 

Załączniki

  • DSC_0077.jpg
    DSC_0077.jpg
    14 KB · Wyświetleń: 33
Ewika jeszcze raz gratuluję zdolnego raczka!! :-) Te puzzle są super! Ja też na ich zakup się przymierzam :tak:



Natkusia a no mam się.... mówie ja jak mam do lekarza isć to od razu czuję się chora... nie ważne czy sama czy z małym... :dry:



Lam ja ostatnio spaliłam jeden garnek gotując dla małego marchewkę... i ostatnio czajnik też zostawiłam na ogniu aż sie woda wygotowała... :szok: ja nie wiem gdzie ja mam ostatnio głowę...



Pyscku czekaj!! A my będziemy trzymać kciuki zebyś sie nie doczekała!! :*



Magdalena ależ Bartek śmiesznie wygląda :-D Konrad na razie nie podnosi dupki do góry tylko pełza :-p



Miq patrzę ze twoja mała to taka sama ekshibicjonistka jak Konrad :-D On też już od 14 tygodnia pokazywał co ma miedzy nogami i na każdym USG się odsłaniał!

A niunia śliczna! Kurcze, fajne są te zdjecia 3D!


A u nas nic... mały śpi a ja odpoczywam....
 
pyscek co taka mina ??

miq sliczna coreczka ;-)

magdalenko bartus zdolniacha ;-)

ewika ojoj jak slicznie i jaka juz duza ;-)

fifka a najgorsze jest to ze wcale duzo nie kupilismy... bo lodowka jeszcze ma miejsce..

almafi no nieladnie tak nie pochwalic sie u nas buuuu ale gratulujemy ;-) !!!

martocha fluidkow nie moge ale kciuki oczywiscie &&&&&&&&&&&&i amelka tez Zobacz załącznik 474544

dzisiejszy wypad do sklepu Zobacz załącznik 474546
mama popraw czape bo nic nie widzeZobacz załącznik 474547
mamo goraco w tym samochodzieZobacz załącznik 474548
nie budzic bo bede grysc Zobacz załącznik 474549
dzisiejsza kapiel niema niuni tylko glowa zostala ;-)Zobacz załącznik 474550
oo i jest reszta ciałka ;-)Zobacz załącznik 474545
 
Aj... obejrzałam teraz "wielkie historie małych pacjentów" i płaczę jak dziecko.... :-( A zaraz zaczyna sie porodówka to już w ogóle siebie dobije psychicznie i pójdę spać... :zawstydzona/y: Boże jaka ja wrażliwa się zrobiłam... teraz temat dzieci porodów itp to u mnie od razu ryk... nawet na reklamie oreo i tej o tym że "bycie mamą to najcięższa praca" płaczę... :no:



Atan muszę ci powiedzieć ze prześliczną tą czapeczkę kupiłaś!!! Amelcia ślicznie w niej wygląda!!




Pyscek Uszka do góry :*




Boże ja z dnia na dzień coraz bardziej chciałabym zajść w ciąże... :zawstydzona/y: Tulę Konrada i marzę o kolejny.... eh...
 
reklama
Do góry