reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

ja też kocham remonty nawet u siebie, mogę malować itp ale nie w ciąży, teraz jakoś myślenie mam inne, chciałam odmalować nasze pokoje, łazienka już od dawna mogła być ruszona, ale teściu nie ma nastroju nosz kq$%&#@ prawie wszystko kupione, wanny tylko nie ma, ale prysznic jest od daaaawana kupiony a wannę się wstawi później. Teściowa cwana dała 200 zł i kazała kupić nowe okno-używane, to niech cholercia dadzą 500 zł na wannę a nie... czekają na nas a wiedzą, że nam wydatków nie brakuje. jak powiedziałam, że wezmę sobie wózek na raty to od razu wyskoczyła, że dla gówniarz komputera nie chciałam wziąć, wyobrażacie to sobie, dziecko w drodze a ona takie teksty!ale w tym tyg jak tylko wyplata będzie na koncie, zamawiam łóżeczko, ale się cieszę

u Nas też gorąco i tak ma być długo:tak:

wiecie co w środę zaczniemy 6 miesiąc:szok:
 
reklama
natka bo cię walnę- zaraz lunie;P

:zawstydzona/y: ja w taką pogodę dosłownie zdycham :sorry2: uf uf

Miq Ty to masz ku#@$ teściową :evil: zatukłabym ją chyba.. Noosz co ona w ogóle porównuję komputer do wózka o jej .. Nie dawaj wyprowadzić się z równowagi i olej ją ciepłym moczem..

Moja też mnie wqrwiła wczoraj.. bo na komuni walła tekst "no młodzi już mi powiedzieli, że mam zrezygnować z pracy i opiekować się wnukiem jak Natka pójdzie do pracy" Nooooszzz kto tak powiedział ja się pytam?? Chciałaby a to będzie ostatnia rzecz jaką zrobimy.... Pierd*li od rzeczy..

Zaraz do mnie mamunia przyjdzie :-) i będziemy prasować jakąś część ciuszków Młodego :tak::-)
 
Natkusia piękny masz ten brzuszek :-) Buziolek w niego ode mnie :*

Sleepy bez kitu i przepraszam za to co napiszę ale masz głupią teściową... Serio takie gadanie to mogłaby sobie we własną doopę wsadzić....


A ja dziś pierwszy raz młodego położyłam samemu sobie z butelką i tak o to uczymy się samodzielności :-)

Zobacz załącznik 466794
 
ael: Ja nie mam z teściową kontaktu żadnego więc nie narzekam;) Miq chyba miało być;) Ja nie wiem co mnie wszyscy tak mylą (tak Iwasku, pije do ciebie;P)
Bajeru wiktora może być nauczyła filipa?:p Właśnie grzeję butlę;)

A mnie ostatnio nurtuje takie pytanie za 100 pkt.. Martooocha, ty jesteś tam gdzieś?;P Od maja chyba miałaś wracać do nas?
 
Witam sie z rana:-) od razu załaczam obiecane zdjęcie, troche mi zeszło ale jas na prawde rzadko wstaje ;-) DSC00351.jpg
mi sie ten moj brzuch jakis taki mały wydaje jak na 37 tydzien, choc na tym zdjeciu i tak wyszedl duzy :-)jak zaloze jakas luzna tunike to znajomi mi jeszcze mowią ze nie za bardzo widac ta moją ciąze :baffled:
Miq a Wy mieszkacie z tesciami? jejuuu ja bym taka tesciowa to chyba zjadła na 2 sniadanie!!!!!
 
Oj przepraszam Sleep, pewnie miało być do Miq :-D


Nalaa ale przecież nie musisz mieć nie wiadomo jakiego bandziocha by wszyscy uwierzyli, żeś w ciąży :-)
Masz zgrabny brzuch i tyle wystarczy :-)



A jak pisałam poprzedniego posta to szłam zaraz łapać młodego bo mi poraczkował do balkonu, ale nie mógł progu przejść by wejść na balkon :-D
 
Ostatnia edycja:
nala śliczny brzusio, mi też w pracy kazali pokazać brzuch bo nie wierzą, że w ciąży jestem, a on wcale mały nie jest
co do teściowej to wszystkie macie rację, Ael a Ty w 100% nawet przez myśl mi nie przeszło obrażanie. Ja sama sobie się dziwię jak ja daje rady, ona normalnie jest zazdrosna o to nasze dzieciątko, nie rozumiem tego. Coraz częściej mam ochotę znikać z domu na cały dzień. W sobotę chciała nam wcisnąć tego gówniarza jak jechaliśmy na ten zlot, ale powiedziałam nie bo nie jedziemy swoim autem (o było zaplanowane) a ona, że zapyta naszych znajomych i da na paliwo, a ja mówię nie, my mamy swoje tematy a on niech szuka znajomych w swoim wieku... no i foch. Wczoraj cały dzień byliśmy u rodziców, wracamy, zaglądam do mojej prywatnej lodówki, w mojej kuchni(aneksie) a tam miska z sałatka...nie będę już komentować co?i tak mnie zrozumiecie

dziewczyny a wiadomo co z Laurą?i jeszcze ktoś nam się rozpakował, co nie?

a to czorcik kochany z Wiktora:)
 
Magdalena bo teraz jak podajesz mm to mleka będzie coraz mniej. Mały jest najedzony, robi dłuższe przerwy miedzy karmieniami i organizm w związku z tym "myśli" ze mleka jest potrzeba mniej. Niestety te MM to pierwszy poważny krok to ustania laktacji ale nie matw się :* przynajmniej będziesz spokojniejsza i będziesz się lepiej wysypać. Ja już tez bym małego karmiła sztucznie gdyby nie to ze kurdupel odmawia butli i rad nie wola musiałam sie przemęczyć z tym mlekiem... teraz też przez te kolki małego i związany z tym stres mleka jest jakby mniej i słabo leci (mały się burzy i gryzie sutki...) ale robi przerwy po 3 godziny wiec nie jest źle.



Neciuszka
no te bóle brzuszkowe to okropna sprawa... ja teraz jak trzymam diete widzę ze Konradowi się bardzo poprawiło, ale z długiej strony weź i żyj o chlebie i wodzie... (no dobra, o kanapkach i herbatce ziołowej) i mój też na początku mało spał, za to teraz śpi dość sporo porównując nasze początki. U was też to się pewnie w końcu wyrówna :-)



Iwasku no ja się nie dziwię ze Igorowi wypad w chuście się podobał :-D dzieciaki uwielbiają tak podróżować, bo bliskosć rodzica sprawia ze czuja się bezpiecznie i jedocześnie widzą świat z innej pespektywy :tak:



U nas spokojnie, choć rano zdążyłam zaliczyć sprzeczkę z męzem... byliśmy też na spacerku - boze co za upał! i Mąż zauwazył ze miedzy paluszkami Konradowi się troszkę skura odparzyła... wiec muszę mu częściej zdejmować sparpetki bo widocznie za ciepłe nakładam!

Swoją dogą ja nie wiem kto projektuje skarpety dzieciom... większość z nich uciska tak nóżkę ze zostają takie brzydkie ślady więc ich nie nakładam... inne mały ściąga jednym ruchem nogi a jeszcze inne są ekstra ale strasznie ciepłe i się na lato nie nadają (stad właśnie ta skórka na paluszach...) może jutro pojedziemy do sklepui kupimy bąbelkowi jakieś nowe ciniutkie skarpetki bo jakoś martwie się ze się przeziębi z gołymi nogami... są takie lodowate :no: (u nas w domu zawsze jest chłodno nawet jak na zewnątrz jest 30 stopni ciepła...)

Fifka ale ja podawałam dopiero jeden dzień więc raczej to jest niemożliwe, żeby już organizm zaczął mniej produkować mleka! Nie raz jak byłam w szkole to też szłam odciągać dużo rzadziej niż normalnie jadł by Bartek i nic się nie działo! Bartek na wieczór wypił dwa cyce i 80ml MM i obudził się dopiero o 5.30 i dopiero wtedy ja miałam piełne piersi, że jak wypił z obydwóch to spał do 9! Poza tym Tosiek jest teraz zupełnie innym dzieckiem! Zero marudzenia! Ja go kochałam już ponad wszystko ale teraz to zaniedługo oszaleję z tej miłości :-p cały czas się uśmiecha, rozmawia, przewraca się!! Nie wspominając o tym, że na samej piersi robił kupkę raz na 3 dni a wczoraj zrobił dwie i już dziś jedną rano!!! :szok:

Bryyyy:)))
Witam nowe staraczki! Fajnie że dłączyłyście:) Obyście szybko zafasolkowały i z nami zostały;)

Lamia potówki szybko schodzą same . Jeżeli krosteczki sie utrzymują być może to alergia pokarmowa lub dziecięca wysypka(od maminych hormonów ). Z tym ostatnim też sie nic nie robi bo to samo mija a jeśli nie to musisz przeanalizować co jadłaś ostatnio i co mogło to wywołać (pomidory i pochodne,mleko,ser) Mam nadzieję że szybko znikną:*

Fifciu gratuluję kolejnych zdanych egzaminów! Obu tak dalej;-)

My spędziliśmy dzień na działce i mały padł jak mucha:) Śpi już od 20:30:szok: i oby tak zostało:-)
Zmieniliśmy małemu gondolę na spacerówkę i jest zachwycony:-) Nie ukrywam że ja też bo jest teraz lżejszy ale niestety nie widzę już niunia na spacerku....eeeh;-);-);-)

Ja też się zastanawiam już nad przełożeniem spacerówki!! Masz Igorka całkiem na leżąco czy pół... ?
W naszym wózku również nie ma możliwości przełożenia siedziska więc Bartuś będzie obserwował świat ale ja jego już nie:-p

Tego też mam liście,ale nie widziałam na żywo

Ja go widziałam i jest naprawdę ładny!! Dość dużo tego jeździ teraz! I raz jak jechała babka to specjalnie nazwę zapamiętałam, żeby go pooglądać na Allegro! Jest naprawdę ładny! No i firma TAKO - solidna i polska ;-)

miq powiem ci tak my dostalismy quinny buzz 3czyli 3 kolowiec nie polecam jak bym miala kupic wozek to tak na kolach calych pompowanych i 4 kola i przekladana raczka i duza gondola bo taka mala ze za miesiac mi sie niunia nie zmiesci w niej na szczescie sie krociutka urodzila... i odrazu niech bedzie w zestawie dopasowana parasolka bo firmowej nie kupilam tylko uniwersalna i mecze sie ze hej..i i zeby ladnie amortyzowaly kola na dziurach bo moj to tak skacze ze dziecko mi si ebudzi..
\
\dobranoc

Niestety w żadnym nowym modelu wózka nie ma już przekładanej rączki! Ewentualnie jest przekładane całe siedzisko ale nie jest to zbyt wygodne! Ja nie mam ani tego ani tego niestety ale myślę, że przeżyję! Co do parasolki to niestety tak to jest z uniwersalnymi akcesoriami! Ja też będę musiała przeboleć i kupić do spacerówki orginalną choć cenowo nie jest wcale mi to na rękę... :baffled:

Kurcze coś jeszcze chciałam pisać ale niestety komputer mi się non stop wiesza i zaczynam za każdym razme od nowa i już nic nie pamiętam!!
 
ja pierdziele, jakiś odrzutowiec przeleciał nad domem, taki hałas, że uszy zatkałam. Mieszkamy kilka km od lotniska ale tam same małe samolociki a skąd to?:szok:
muszę zmierzyć sobie ciśnienie bo coś główka mnie boli
 
reklama
Cześć kochane... :-)

Mój mąż idzie dzisiaj na badanie nasienia i mam strasznego doła... :-( bo ja wyjdą gorzej niż poprzednio to nie mogę nawet podejść do inseminacji... :-(


Mój mężulek do mnie dzwonił i mówił, że też się bardzo stresuję wynikami... :-(
 
Ostatnia edycja:
Do góry