reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Witam kobietki

pyscek dziękuję śliczne są:) czekam na fotkę jak się sfutrzą :D

my dostaliśmy od cioci Kasi sukienusię z takiego jak pluszu bardzo mięciutki materiał :)

Huraaaa listonosz był przyniósł mi laktator elektryczy :-D:-D:-D:-D i co lepsze rzeczywiście pasuje silniczek do mojego ręcznego więc tylko sobie przepięłam i nie będę używać reszty po kimś :-D:-D:-D


z tego szczęścia zapomniałam

sil nasza ma dwie sukienusie jak narazie z czego jedna to gdzieś na półroczną przynajmniej ale tatuś jak dowiedział się że córka kupił

natkusia leż sobie grzecznie cieszę się że nie jest źle i do domku będziesz mogła iść i tam leżeć zawsze to lepiej

miq śliczne ubranko

kwiatuszek witaj :) ja mam dżungarka ale samotnego kawalera
 
Ostatnia edycja:
Necia, co tam słychać? Ja lecę z Małą na pole :) może mi zaśnie :) albo najpierw spojrzę na termometr... dobra, zostaję, bo jej ciepło będzie, a mnie z nosa już cieknie...
 
miq: sliczne sukieneczki, ja mam kilka na rózne rozmiary bo moja mamaoszalała i jak głupia kupuje, dałam jej zakaz ale co pare dni dzwoni i cos tam wynajduje ;-)

sil:
wiesz ze nie wiem czy to golenie jest przymusowe, ale tak mi ktos mówił, i daltego wolę zeby mąz to zrobił

fifka:
takie głupie mpytanie ale jak wasze golenie wyglądałao, bo sie zastanawiam jak w opraktyce to ma wygladać :-D, bo w wannie to jakoś nie wygodnie, w pokoju, ale chyba podkład od niuni wezmę i sobie podłożę zeby nie zachlapać ;-)

neciuszka: a zaponiałam ci z wrażenia wczorajszego napisać ze ciesze sie że Małgosia ładnie przybiera na wadze, pewnie duma cię rozpiera z córeczki , jeszcze troszke i do domu razem wrócicie

fasolka: ciekawe jak tam w domu ?pewnie nie mozecie sie nacieszyc niunią :-)

pyseck: ale śmieszne te twoje chomiczki, musiałm sie wpatrywać zeby zobaczyć co to, to jeste :-D

natkusia|:
ja wiem ze niby tętno dziecka ma być prawie 2 razy większe niz matki, tak gdzies czytałąm, ale czy to prawda to nie wiem, musisz zapytac lekarza,
A ty masz laptopa w szpitalu czy z telefonu na forum siedzisz?

Miałam dzisiaj 2 skurcze jak na razie i tyle
 
Lamiav mąż mi wczoraj przywiózł swojego laptopa i internet bezprzewodowy (mamy dodatkowy bo brał na delegacje) :cool2: co do tętna to wiem że norma jest od 120 do 200 więc zdziwił mnie ten spadek chwilowy do 80 ale jak nic nie mówią to ok :tak: Powiedz małej od cioci żeby ruszyła swoją śliczną, małą pupkę i zaczęła startować ;-)

Necia to teraz możesz śmigać z laktatorem :-) i już ręce nie będą Cię boleć.

A mój mąż idzie we wtorek do nowej pracy tj kopalni :-) ale się cieszę, teraz będzie ciągle z nami.
 
Lam: nastawiaj się na dziś, nastawiaj;)

sil: jak dla mnie nie bierz tego fotelika. niby okazja, ale jak kupisz 3 zamiast 2 to na bank ci w ogólnym rozrachunku wyjdzie drożej..

necia: gratuluje udanego zakupu;) Zastanawiam się wciąż czy mi się przyda laktator?:|

miq: Dziewczęce ciuszki.. słodkie:)

natka: ja mam w karcie ciąży za każdym razem wpisywane tętno małego 140. Na samym początku było 160. Mi się wydaje że to jest standard, bo mierzył mi to tętno tylko raz, a tak to przy każdej wizycie na pałę wpisywał że tak powiem:)

A mnie mój mały już od ponad tygodnia chyba wypycha z jednej strony i mam powoli dosyć.. To miejsce już boli takie jest obolałe i porozciągane.. Co za łobuz kochany no...

EDIT EDIT!! A co ja za tydzień zobaczyłam na suwaczku?! No jaki?!:-D:-D;-)
 
Sleepy, no właśnie tak sobie myślę, ale z drugiej odsunie nam kupno z tego najgorętszego okresu w tym roku...
Miłam Ci pisać, że nie rozumiem trochę tej Twojej przyjaciółki, bo moze bez świadka zostać... No ale.. co kto lubi
 
Natkusia ty mi takich rzeczy lepiej nie życz! :-p Konrad będzie bardzo fajnym nastolatkiem! A co do chwalenia, to chwale czym mogę, bo w dzień to najczęściej mam takie jazdy ze nie mam czasu siku zrobić.... Ile razy siedzę na forum z malym pod pachą i jednego posta piszę pół godziny... :no: W dzień mam czasem ochotę wziąć gumowy młotek... :-p


Ten spadek to mogło być złapanie twojego tętna z żyłu jak mały się przemieścił. Dlatego nie zareagowali. Gdyby to było serduszko małego to znaczy ze mały moze się podduszać a to jest niebezpieczne! Mi w Ktg często łapało moje tętno zamiast małego jak zaczynał się wiercić.


Lamiav
ja leżałam na łóżku z takim podkładem właśnie pod pupą mąż mnie golił bo ja sama nie dałam rady....... Po omacku jest dość ciężko....

Miq
piękne rzeczy! Co do rozmiarów to zależy od tego jaka ninia sie urodzi... Konrad urodził się 50cm to te 56 dość długo nosił, Ale jak np. Wiktor Ael urodził się 55 (chyba... nie pamietam dokładnie) to ona mówiła ze moment z nich wyrośl i trzeba było większe... Po za tym taka wskazówka. Dzieci najszybciej wyrastają z ciuszków na długość (czyli body, pajace itp bo rosną od ramionek do pupki najszybciej) ale np. bluzeczki 56 czy spodenki czy sukieneczka magą być dobre dłużej. Konrad body nosi już 68 a sweterek mam 56 i jest idealny.

Idę się ubierać i robić obiad :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sil: no ja wiem że dziwne, ale mnie to już nawet bawi powiem ci:) W sumie nie mój ślub i nie mój wybór. Nie ja się będę przejmować..

Fifka: Co robisz dobrego na obiad i o której mam być?
 
Do góry