reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

dokladnie sun wyniki az nie byly takie zle w listopadzie ale teraz to masakra lekarz wyjechal z in vitro ale nas poprostu teraz na to nie stac i zaproponowal leki maz bierze od niedzieli unostar i tamoxifen ponoc pomagaja tylko 40% mezczyzn ale jak tylko bedzie mial klopoty ma odstawic zerknij na moj rozpoczety watek to zobaczysz
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejka dziewczęta!
Ja tylko na chwilę- melduję się żebyście nie panikowały i znikam na cały dzień popracować. Trzymajcie kciuki żebym pokończyła już wszystko..:tak:

Natka: zadzwon do lekarza! Bez paniki, ale ja bym już niczego nie bagatelizowała po neci..

Moze wpadne wieczorem, buzka:*
 
Dagne dziękuję, my kończymy teraz w niedzielę 15 tydzień więc od przyszłego tygodnia spróbuję mu również wprowadzić jabłuszko... Bartoś w nocy znów dojada bo dość ładnie śpi ale za to w dzień nie raz go przystawiam co pół godziny do piersi bo cały czas szuka...

Natka ja myślę jak Sleep! Jeśli coś Cię niepokoi to dzwoń i pytaj!!! Nic tonie kosztuje a poczujesz się pewniej ;-)
 
Natka zmierz sobie ciśnienie i zadzwoń do lekarza zapytaj nie zaszkodzi

no i oczywiście witam się ja tylko na chwilę

próbuję pokończyć co zaczęłam w miarę możliwości a o 11 dojenie mleka ;-) i potem chcę się położyć troszkę do powrotu szwagra z pracy o 14 bo jak zjemy obiad zawiezie mnie do Malutkiej wracając zabierzemy męża z pracy i potem to on będzie malował a ja sobie siądę i będę segregować dziś papiery wszelakie jak już przemeblowanie to z gruntownymi porządkami w klamotach ;-)

sun ja wczoraj już nie pytałam o nic bo lamia mnie uprzedziła a ty zdążyłaś odpowiedzieć w tym czasie jak ja mlekiem się zajmowałam więc kochana moc &&&&&&&&&&&&&&&&&&& ode mnie

dagne cudna jest i tej jej oczęta :)

sil no ty uważaj bo jeszcze stado chętnych będzie na reanimację twojego życia erotycznego

magdalena witaj :)

jak już w kontekście życia erotycznego oświećcie mnie ile abstynencji po porodzie musi być?
wczoraj obejrzałam sobie bliznę moją po cc powiem wam, że rzeczywiście ładnie mnie pocięli i zszyli będzie tylko cieniuteńka kreseczka.
 
Boże zabrali nam na chwilę prąd, ale jak lodówka warknęła to aż się zerwałam, już myślałam, że ja szlak .... ale działa.
no śniadanko zjedzone, trzeba foteczkę pstryknąć brzusiowi:tak:
 
Neciuszka ciśnienie mi trochę skoczę.. Mierzyłam kilka razy i raz jest 110/60, raz 141/97 a jeszcze za którymś razem 116/85 albo 130/80.

Temp trochę poszła mi w górę bo zawsze miałam ok 36.5 a teraz mam 37.4.

Dzwoniłam do mojego gina. Dzisiaj jest w szpitalu do 13 i mam podjechać. Czekam na męża aż urwie się z pracy.
 
reklama
Sil nasze życie ertotyczne umiera z powodu mojej niechęci...... Libido po porodzie jest na poziomie zero... choć wcześniej po połogu jeszcze mi się troszkę chciało...

Dagne malutka kochana! Jakie ma fajne duże oczka! :-D

Gocha
gratuluję rozpoczęcia 11 tygodnia! Jeszcze troszkę i będzie II trymestr :tak:


Magdalena
obiad mieliśmy po 11 bo mąż do pracy po 12 wychodzi do pracy. To na pewno to bo mi położna mówiła ze jak chcemy coś nowego do diety wprowadzić to trzeba to zjeść rano żeby reakcja wystąpiła przed nocą a nie w nocy...


Dagne Magdalena A nam lekarka powiedziała ze nowe rzeczy można wprowadzać dopiero po skończeniu 4 miesiąca... a nie w trakcie jego trwania... :no: Też bym chciała małemu dać coś posmakować, ale uważam ze nie ma co się spieszyć... przyjdzie jeszcze na to czas. Ja będe czekać do skończenia 4 miesiąca tak jak wszędzie opisują...


Natkusia ja już mówiłam Netce co jest normalne i wylądowała na porodówce... Każda Kobieta i ciąża jest inna... jeśli coś Cię nie pokoi nie pytaj nas a dzwoń do gina i jego pytaj. Tak będzie bezpieczniej dla ciebie i Miachasia...


Sun no każdy ma swoje priorytety... Gdyby dla mnie to była jedyna opcja posiadania potomstwa (choć u ciebie jeszcze nic nie wiadomo! Życzę żeby się udało :tak:) to wolałabym mieć dziecko a krdyt mieszkaniowy odłożyłabym na później... ale to ja...


Sleepy dobrze ze się meldujesz! Grzeczna dziewczynka! :-D Miłego dnia!


Netka
co do życia erotycznego to zależy od was! Niby lepiej poczekać do końca połogu (6 tygodni) ale my już w 5 się kochaliśmy a ty jesteś po CC więc nie powinnaś mieć w ogóle żadnych przeciwwskazań :tak:


Bry żonko! Jak samopoczucie? :*


Miq czekamy na fotkę!


Kwiatuszku ten mały? pewnie go dziąsełka swędzą :-D



A Konrad dzisiaj znowu maruda... nie wiem co mu jest... wczoraj marudził okropnie i dzisiaj to samo (pomijając okropne kolki wieczorem) Od rana noszę go w chuście to choć troszkę biedaczek odpocznie. :no: a poprzednio ponad tydzień nie było prawie dziecka w domu... tylko spał jadł i się uśmiechał...


No zaraz Konrada zabieram i idziemy na zakupy! Muszę sobie jakieś leginsy kupić bo po ciąży swoje stare porozciągałam :zawstydzona/y: a teraz pogoda jest idealna na taki strój. Tak się od jeansów odzwyczaiłam... nakładam je ostatnio tylko czasem wychodząc z domu...
 
Do góry