reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Sleepy a będziesz jakoś umawiać się na termin cc? Ważne, że Ty jesteś zadowolona :-)

Lamiav to jest kwestia przyzwyczajenia.. Ja od kilku lat zawsze idę przed wakacjami na depilację całego ciała :-) a od roku w ogóle się pod pachami nie golę tylko co 1,5-2 msce idę na depilację. Boli ale wydaje mi się, że warto bo nie pamiętam kiedy używałam golarki :tak: w ciąży byłam na depilacji pach 3 razy i choć mam zwiększone odczucie bólu to i tak było ok i na miesiąc spokój (bo w ciąży mi szybciej włoski odrastają).

Dziewczyny a zaopatrzyłyście się w osłonki silikonowe na sutki? Silikonowe osłonki piersi na sutki Tommee Tippee (2252720038) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. czy szkoda kasy?

A to moja piżamka i szlafroczek. Ale to mi się podoba :-D co prawda zapłaciłam 150zł ale jakość jest rewelacyjna, brzuszek mi się zmieści i posłuży mi jeszcze długo po ciąży. Jeszcze na allegro zamówię sobie jedną koszulę i jedną tańszą do porodu.
 

Załączniki

  • piżamka.jpg
    piżamka.jpg
    36,7 KB · Wyświetleń: 21
reklama
natka: Zadowolona to bym może nie przesadzała, ale generalnie mu ufam. trzeba przyznać że jest specyficzny i stary ale przez to doświadczony. Ma bardzo dobre opinie na forach. Wielu kobietom powykrywał różnie niepowykrywane paskudztwa.. Dla pewności wybrałam się jeszcze dwa razy do innego lekarza prywatnie i teraz też myślę czy nie iść przed finałem. Umawiać się na cc chyba chcę. Na pewno zapytam jak to wygląda w szpitalu tylko ciągle mi się odwleka w czasie telefon;p
Co do osłonek, pewnie Cię to zaskoczy bo ja taka przygotowana zawsze, ale nie- nie zaopatrzyłam się;)
Koszula wygląda fajnie:)

Lam: Pamiętaj, że w terminie oznacza także do 2 tyg. po terminie;) Nigdy nie mów nigdy, a ja ci tak szybko sygnału nie dam;P Nie dam się wrobić w pierwsze miejsce w kolejce;)
 
Natkusia ja je kupiłam i ani razu nie użyłam... one się przydają jeśli masz np. krwawiące brodawki albo ogólnie złą budowe brodawek i dziecko nie umie poprawie uchwycić piersi. Nie kupuj... jak będą ci potrzebne to ja ci nawet swoje wyśle bo leżą...
 
Zobacz załącznik 455603
ważę już 8 kg :szok: :-p
a szczepienie to dla mojego Tośka pikuś :-D przed szczepieniem uśmiech od ucha do ucha, jak pani pielęgniarka wbiła igłę to zrobił minę zdziwioną a jak wyjęła to tylko westchnął "aaach" i to by było na tyle :-D
nasza pani doktor powiedziała, że zdrowy i bardzo silny ale leniwy do leżenia na brzuszku! :-p oczywiście znowu nie wierzyła, że mały tylko na piersi... a wczoraj już myślałam, żeby przechodzić na butelkę ale dzisiaj już wiem, że jeszcze nie! :-p oczywiście mama pęka z dumy!!!!
 
Nie, nie na budowę, to jednak 25 km w jedną stronę, nie chce mi się, a dziś tam praca wre, nie będę im przeszkadzać.

Fifka, a to masz rację, bo mimo ogrodu psem zająć się trzeba, zastanów się dobrze, bo pieska szkoda potem będzie.

Magdalena, dużego masz kawalera :)
 
O MATKO!! :szok: 8KG????? No to ten twój synio bije rekordy.... To jest ponad 2 kg cięższy od Konrada a różnica jest tylko ponad dwa tygodnie! :szok::szok::szok::szok: Nieźle....
 
Witam:)
Faktycznie Ma-g masz duuzy facety:)
Fotki maluszków śliczne:))))
Igorek wczoraj skończył 3 miesiące:) Byliśmy na szczepieniu (płakuniał bidulek) i nasze szczęście waży 6,570 i ma 65 cm :) Na buziaku okazało się że ma atopowe zapalenie skóry . Na szczęście zmiany nie sa duże i maść robiona pomaga:)
Z tej okazji zaszalałam i kupiłam niuniowi troszkę ciuszków. Takie juz letnie bodziaki i pajacyki. Udało mi się kupić markowe ciuszki za 50 % i tak zaoszczędziłam ponad 200 zł :) :cool2:
 
reklama
Iwasek POKA!!


No Konradek waży niecałe 6 kg, ale on miał niską wagę urodzeniową bo wychodząc ze szpitala ważył 2700g



A dziewczyny nikt nie prowadzi listy mamusiek rodzących.... Karla zagineła w akcji... Magda piszę wierszyk z nowozaciażonymi, ale Smutno i ze lista Iwaska z zaciążonymi dziewczynami jest taka niedokończona... Jeśli nie chcesz jej jednak kontynuować to ja bym chciała się tego podjąć i ją dokończyc!
 
Ostatnia edycja:
Do góry