reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Hejo dziewczynki ! Nie miałam neta od wczoraj i nie wiem co się u Was działo :( Ktoś urodził zaciążył ???

Ja mam w ten weekend tyle zaliczeń że głowa mała ! Mam nadzieję że wszystko jakoś zaliczę :) Jeszcze tylko 4 zjazdy i koniec :D:D
Powiem Wam że mam straszną ochotę na grejpfruty a jak je zjem to mi niedobrze. I weź tu zrozum organizm ciężarnej :-p

Magda super synek !! I faktycznie duuży jest !!!
Natkusia super komoda i szlafroczek :):)
 
reklama
:) Fifciu a proszę bardzo:) Wszystko 100% bawełna i metki na zewnątrz tak aby nie drażniły maluszka :-) DSC00769.jpg

Pośpiewałem sobie kołysankę i teraz smacznie śpię:)
DSC00764.jpg

DSC00770.jpg
 
Ostatnia edycja:
cześć kobitki ja na chwilkę

dziś zdjęli mi tylko co drugi szew a resztę dopiero po niedzieli

z wieści o Gosieńce dziś rozmawialiśmy z ordynatorem, miała usg brzuszka i główki i jest dobrze, oddechowo sobie radzi choć ma jakieś tam wachania ale nic groźnego. W niedzielę kolejna próba karmienia mleczkiem czy jelitka już sobie poradzą także trzymajcie kciuki

magdalena sliczny ten twoj kawaler a jaki duzy

fifka piesio sliczny :)

iwasek twoj kawaler tez cudo i te jego oczeta

lamia puscilo cie po tym co zjadlas? :-D

sleep fajne zakupy pięknie będziesz wyglądała w szpitalu ;-)

jeśli kogoś ominęłam przepraszam bo tak na szybko
 
Ależ bym chciała mieć tyle czasu, żeby wystarczyło na pisanie z Wami...
Ale po kolei: Dzień dobry :)

Śledzę Wasze posty na tyle, na ile mogę, łatwiej mi czytać Wystarane, bo produkują tam mniej :D

Dzieciaczki rosną, a czas tak szybko leci, że aż sama się dziwię... Czytam o staraniach, porodach, zakupach, a sama niedawno to opisywałam...

Magdalena - synuś faktycznie duży :) ma apetyt chłopak :) moja Kala dobiła 7kg przy szczepieniu 30.03, to teraz pewno coś ponad waży :) ale też na piersi i też się dziwią babeczki w przychodni :)
Iwasek - Igorek cudny, już pisałam, że te oczy to kuszą, oj kuszą :)
Necia - Dużo zdrowia dla Gosi :) silna dziewczynka z Niej, wierzę, że wszystko będzie dobrze :)
Sleepy - a na wystaranych, to się koszulką nie pochwalisz ;p

To tak na szybko :)
No i pozdrowienia dla Was od Małej:
DSC_5752.jpg

I dużo, dużo fluidków dla Staraczek:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~:)
 
hahaha ale slicznota! Wygląda jak z okładki czasopisma dla mam:)))))
Fajanie te Wasze bobanie trzymają juz główkę:) Moj maluszkek podnosi tylko na chwilkę. Słabe ma te mięśnie brzuszka.
 
Oj mój to czasem sam się burzy żeby go na brzuszek położyć bo "on chce popatrzeć na świat" :-D Czasem kładę go na przewijak i on tak z perspektywy brzuszka oglada :-)


Iwasku śliczny Igorek! Ależ z niego piękniś rośniee... już widać ze łamacz kobiecych serc będzie :tak:

Dagne ależ cie u nas dawno nie było!! Ja z kolei odwrotnie - tu się udzielam a wystarane tylko czytam :-p Kalina śliczna! Nie mogę się napatrzeć na tą jej burze włosów! :-)


Buzi Netka :*


Ponawiam pytanie bo chyba nikt nie zauważył... co z listą???? Iwasku bedziesz ją dalej prowadzić? Bo Klari zaginęła... a nasza lista zaciążonych i rozpakowanych mam przepadła wraz z nią... Magda piszę wierszyk ale szkoda ze nie ma takich "informacji" kiedy termin, jakie były wagi urodzeniowe, kiedy urodziny maluchów itp...
 
reklama
Do góry