reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

u mnie baby dream nie przeszły. Takie kluchy jakieś :D Jesteśmy wierni pampersom. Chociaz za jakiś czas spróbujemy z tańszymi bo osiwieć można tyle kasy..
 
reklama
no była koleżanka nagadałysmy się, aż mi lepiej, obiadek juz zjadłam, 2 gi dzień na parze jem , i mam jeszcze parę pomysłów ale musze poszukać jakichś nowych żeby mi sie nie znudziłao

slyp: kibieto do roboty ,kupuj po mału bo potm to zbankrutujecie na zakupy jak przyjdzie wszystko na raz kupić, ja mam juz prawie wszystko przeijak i kosmetyki mi zostały

A jakie macie przewijaki ???
 
No dobrze już, dobrze. Ja się nie dam długo przekonywać;) Dzwoniłam do męża i taka nakręcona zaczęłam opowiadać czego to dziś nie kupimy i że wy nie zjechałyście wózka i że się napaliłam i że to i że tamto.. Śmiał się ze mnie i nawet obiecał po pracy mieć dla mnie czas żeby to wszystko pozamawiać:) Gadałam też z Panem od wózka z allegro, podpytałam o niego troszkę i już chyba jestem pewna że to ON;)

A co do temperatury w domu.. U mnie tu gdzie teraz mieszkam jest straaasznie zimno zimą. W lato z resztą też bo mury grube z jakiegoś świństwa. Tylko że ja to sobie chwalę nawet(oczywiście bez przesady). Wydaje mi się, że dzięki temu też rzadko choruje w zimę. Odkąd michał się wprowadził też zachorował chyba tylko raz. Z tym, że u nas w sypialni jest naprawdę, naprawdę zimno...
 
Witam kobietki:)

Robienie wyprawki to fajna rzecz ale też nie wyobrażam sobie kupować wszystkiego naraz i wydać tyle kasy :szok: dlatego już pomału chcę zacząć co miesiąc coś kupować..

Dziewczyny moje drogie.. A z czego macie butle?
Ja planuję karmić piersią.. Laktator wybrałam z Avent, smoczek uspokajający z Lovi (Fifka chyba Ty go masz) a butle? Zastanawiam się nad Avent a TT (tam podobno smoczki są jak sutek i są dobre butelki antykolkowe). I jak mam zamiar karmić piersią to ile butli, 2? Ajaj

A co do podgrzewacza to znowu mikrofalówka zdaje egzamin albo można podgrzać w gorącej wodzie :-)

Chciałam się tylko podzielić moimi odczuciami co do laktatora Aventu.Ja na początku miałam z nim duzy problem i zdecydowanie lepiej sprawdzał się taki zwykły z pompką do łapki. Teraz używam Av i jest ok ale w szpitalu był nieprzydatny i chciało mi się płakać ;-)

Claudusia super wieści:D:D:D Jescze raz gratuluję z całego serducha:-)

Z przydatnych rzeczy i potrzebnych jest nawilżacz powietrza. Maluszek lepiej oddycha i nie ma zatkanego noska. Kolejną w sumie dla mnie niezbędną jest Frida do oczyszczania noska. Pieluszki pamper dla mnie są najlepsze i zostaniemy przy nich. Próbowaliśmy innych i potrafiły przeciec . Polecam chusteczki z Rossmana,tanie i naprawdę dobre. Może mniej nasączone od np. pampersowych ale wystarczająco aby dobrze wyczyścić pupinę a kosztują 4 z groszami a nie 9 . Do pupci używamy linomagu i jest super. Ani razu nie miał maluszek odparzeń itd. Jak jest jakieś delikatne zaczerwienienie smaruję maścią alpika i szybciutko znika. Powiem Wam że nie warto kupować wypasionych oliwek ,szamponów itd. Mały dostał uczulenia od oliwki Hippa i teraz kupiłam bambino ...super. I szampon też najlepszy bb ,stara sprawdzona firma;)
Co do śpioszków to faktycznie najwygodniejsze są rozpinane na nóżkach i innych nie polecam bo nie będziecie ich używać. Totalnie niepraktyczne.
Fifciu poradziłaś sobie z usunięciem tego załącznika?
LAmia przeszedł Ci ten ból? Bo pisałaś że bardzo CIę boli i pomyślałam żeby to nie była rwa bo często się zdarza kobietom w ciąży .


Aż Wam napiszę jaki ze mnie G(i)ENIUSZ....:-D
Zrobiłam sałatkę w między czasie gadałam z sis przez tel. DOdałam wszystko i jeszcze sie jej pytam wymieniając składniki czy to wsio,potwierdziła. Siedzę sobie,klikam z Wami i szamiemy z moim szczęściem. On wziął dokładkę ..a mi nie wchodzi. Męcze się ,no nie smakuje mi:szok: suche to jakieś i w połowie EUREKA.... zapomniałam o majonezie !!!!
:confused2::-D:-D
 
Ostatnia edycja:
iwaesk: dziek ze pytasz, jeszcze mi nie przeszło ale boli mnie mniej, zobacze jak na wieczór, a to mam tak w boku mniej więcej na wysokości pasa, wiec nie wiem co to
 
Oby przeszło nie chcę cIę straszyć.;-),ja nie miałam ale moja przyjaciółka strasznie się męczyła . Po ciąży przeszło ale w trakcie dwa razy w szpitalu wyladowała z bólu.

Mój synuś w huśtawie (bujającej cały czas) śpi już 4 h:szok: bez budzenia na cycola. Może z powodu przeżyć bo byliśmy dzisiaj u mojej Pani dziurolog razem i zdecydowanie mu się nie podobało. Nawet jazda samochodem była beeeee
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry