reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Załączniki

  • DSC00571.jpg
    DSC00571.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 21
reklama
miq fajowy ten dresik, a jak babeczka będzie? :p brzucholek fajny zgrabny. mój to gigant jak to komplementa znajomy wczoraj mi walnął wyglądam jak bym miała zaraz rodzić. mój chodzi ze mną dziś też będzie ale wyjść z pracy musi więc sama jadę na miejsce a on dołączy
 
babeczka niebieskie też ubierze, a chłopiec w różowym będzie dziwnie wyglądał he he
bardzo chciałabym córeczkę ale coś mi mówi, że będzie synuś, ciągnie mnie wyłącznie do męskich ciuszków
no na 28 tc to raczej nie może być malutki:-D
 
dziewczynki, melduję że Amelcia skończyła dziś miesiąc :)
więc w załącZeniu fotki

A ja wtrącę jeszcze trzy grosze w sprawie Pyscka, dostanie mi się pewnie przez łep ale mam wrażenie, że Pyscek nie dorosła do bycia matką emocjonalnie. Zachowuje się jak rozkapryszone dziecko, uprawia sznataż, że odejdzie z forum bo ktoś jej nie odpisał, krzyczy że nikt jej nie widzi i jeszcze złości się na dziewczyny, że jej się nie udaje zajśc w ciąże. A co mają powiedzieć "długoterminowe" staraczki. Ja zaszłam w 23 cyklu i nigdy nie przyszło mi przez głowę użalać się nad sobą i nawet jak zostanę olana na forum to nie obrażam się i nie groże odejściem... Brutalne, może pod wpływem hormonów...

edit: piękne te dresy. Ale powiem Wam z doświadczenie, że nie bardzo sprawdzają się ubranka z kapturkami, w domu są niewygodne i te zapinane na pleckach - dziecku jest niewygodnie leżeć

Zobacz załącznik 442358
 
Miq brzuszek jest super! Mimo że to dopiero 10 tydzień to już widać ze jest zaokrąglony :tak: U mnie dopiero koło 26 tygodnia było już widć, a tak to w ciąży urojonej chodziłam :-D

Co do dresiku, jest prześliczny ale według mnie mało praktyczny... przynajmniej dla mnie... dla takiego dzieciaczka który tylko leży i się kręci będzie w nim niewygodnie... najwygodniej maluchom jest w śpiochach/bodach/pajacach itp Bo wtedy żadne zgięcia materiałów, żadne gumki go nie uwierają. :tak: Takie komplety to tylko dla pocieszenia oka są.


Netka
no u ciebie to już dużo starsza ciąża!:-) Fasolka coś pisala?



Ja potwierdzam słowa Doni w sprawie "Odchodzenia" z forum przez "olewanie" Mnie też to już wkurza jak cholera... ile razy to ja zostaje olana, a nie odwalam jakiś fochów... to jest tak dziecinne ze szkoda gadać... a ostatnio takie "szantaże" robiły się strasznie modne....

Ja też długo się starałam, chociaż rekordzistką nie jestem... podziwiam osoby które starają się latami a nie tracą nadziei! Rozumiem ze czasem nachodzą gorsze dni.,. że chce się usłyszeć słowa wsparcia!

A my zaraz idziemy z Konradem na króciutki spacerek jest taka piękna pogoda! Z mężem CHYBA doszliśmy do porozumienia, na razie się uspokoiło...
 
Ostatnia edycja:
Donia, rzeczywiście pojechałaś niesamowicie w swojej wypowiedzi....ale...... takie coś pomaga...
Ja pamiętam we wrześniu jak się użalałam nad sobą to chyba fifka (ale nie mam 100% pewności) podobnie mi napisała... odeszłam z forum na jakiś czas... ale dało mi to wiele do przemyślenia... i pomogło... więc mam nadzieje, że Pysckowi też pomoże...


Fifka no rzeczywiście dzisiaj pogoda jest piękna... więc Konradek zapewne będzie bardzo zadowolony... Nie za bardzo jestem w temacie odnośnie Twojego męża...:zawstydzona/y:
 
Donia, Fifka dobrze napisałyście. Kurcze ja też czuję się olewana, nie ja jedna, magdalena i wiele innych osób też to jest minus forum, trudno.

Fifka nic więcej nie wiadomo narazie jedyne co napisała przed chwilą to że dziś nie najlepiej się czuje bo wiadomo jak to po zabiegu, macica też się obkurcza. Jeśli chodzi o malutką nie mam wieści żadnych, ale brak złych wiadomości to dobra wiadomość. jak coś napisze więcej na pewno wam przekażę.
 
no na pewno lepiej kupić cos wygodnego, ale ja mam rodzicow daleko i pewnie bedziemy latać do nich to coś cieplejszego muszę mieć, ale z dresikiem chyba poczekam skupie się na śpioszkach itp... a co myślicie o ramperach?
 
reklama
Do góry