reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Magda, co ja czytam :-D wiem, wiem, natura działa. Ale generalnie nadal się starasz nie starać? bo nie chcę tu sama być ;)
 
reklama
Magda no trzeba wierzyć, że jednak fasolka się u Ciebie pojawi....

No ja też mam mocny ból owulacyjny, do tego wtedy jest dużo lejącego śluzu...i wzrasta wtedy temperatura, ale to chyba nie świadczy o tym, że pęcherzyki pękają... porozmawiam o tym z ginekologiem...
 
cześć pyscek ... co tam u Ciebie???
Mam nadzieje, że któraś z nas wreszcie zmieni suwaczek... ;-) A jak u Ciebie starania???

hej, a u mnie coraz bardziej do kitu ... mam @ znów kolejna załamka przyszła do mnie mam ochote wszystko rzucić i skończyć z sobą bo jest beznadziejnie ... a co do suwaczka to chyba nie jest mi dane zmienić, jedyne co to mogę go usunąć ... aaa i proszę żadnych słów pocieszeń bo one jeszcze bardziej mnie dołują i wsciekają ...
a jak tam u Ciebie ?
 
Ja się definitywnie nie staram :-D ale wszystko jest na przekór :-D

Ta koleżanka zaciążyła , mimo,że lekarze nie dawali najmniejszych szans.. ma PCOS, potrafi nie mieć @ 3 miesiące :-D a tu fasola.. ale nie bede rozwijać tematu, bo nie będzie finału..

Mojego M. chrześnica będzie miała rodzeństwo..
M. dostał dodatkową pracę.. przy dystrybucji wózków dziecięcych..

a ja ? Ja mam z niego polew.. ostrzegłam go tylko,że jak wda się w romans z córką szefa to go wykastruje tępym narzędziem ;-)

edit : Żadnej fasoli mi tu nie życzcie :-) Ja już ponad rok jestem bez fasoli na tym wątku i przynajmniej na ten rok tak zostanie :-p Ja się w swoim własnym wierszyku znaleźć nie chce :-)
 
Ostatnia edycja:
Proszę moje testy owu paskowe i te drugie i wszystkie były wykonywane w tym samym czasie:
PICT0284.jpgPICT0286.jpgPICT0288.jpgPICT0289.jpgPICT0285.jpg
I co myślicie????
 
Pyscek...to jak nie slowa pocieszenia to slowa opieprzu! normalnie nie mam juz sily do waszych zalamek...kochane jestescie zdrowe i macie szanse na naturalne zajscie...popatrzcie na osoby ktore sa chore, ktore sa po jakis urazach, dla ktorych jedynym ratunkiem na zajscie w ciaze jest IUI albo IVF...popatrzcie na Rastafarianke, ktora podchodzi do IUI juz ktorys raz...przejzyjcie inne fora, ten o IVF na ktorym jestem m.in. ja...tam jest zgrzyt i placz...jak wydajemy mnostwo pieniedzy, jestesmy pelne nadziei i widzimy I kreseczke...
skoro wiesz czemu nie zachodzis to jestes szczesciara...masz za wysoka prolaktyne, zbij ja i podchodz do staran dalej...
poza tym kochana, masz tyle innych mozliwosci posiadania dziecka...spojz na nasza Dziurke...
kochane trzeba walczyc i nie poddawac sie!!!!

Sun...https://www.babyboom.pl/forum/attachment.php?attachmentid=442263&d=1330506959 tu mi sie wydaje, ze byla owu, czyli chyba to u ciebie na tamtych testach niebieskich to 19dc...a ilu dniowe masz cykle?
 
Ostatnia edycja:
Milia, z ust mi wyjęłaś, więc nic nie napiszę już

Pyscek, głupoty gadasz, hormony Ci się na mózg rzuciły i ból te z. Powiedziałam Ci ju z, nie staraj się tylko kochaj się z mężem, a reszta poleci.
 
reklama
Jeszcze takie abyście widziały dni w których robiłam test
PICT0290.jpg


Milia cykle teraz mam 33-34 dni.... Czyli jeśli test wyszedł 19 to owulacja powinna wystąpić za 24-48 godzin tak????
 
Ostatnia edycja:
Do góry