reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Magda coś w tym jest... ja teraz to bym chyba nie potrafiła od tak zapomnieć o tym miejscu... bo tutaj jest część mnie,.. a dokładniej część każdej z nas...
 
reklama
Oj ja też się z wami zżyłam.
idę babeczki sobie bo rano muszę badania porobić wkońcu bo mi gin głowę urwie i głupio wyglądać będę :-p
 
Na facebooku wyswietlaja mi się wasze info wiec nieco się orientuje i weszłam jak przeczytałam o Atanku i fasoli:
Atanku gratuluje serdecznie pieknej córci:):)
Fasolka tobie też gratuluje choc wiem że to nie termin i dobry czas ale masz najlepsza opiekę wiec pewnie wszystko bedzie dobrze i po tych 4 dobach odetchniesz z ulga i zaczniesz cieszyć się mała:):)

Necia imię Małgosia to świetne imię bo sama je noszę ale musisz tez wiedziec,że to pozytywne wariatki, harcorki i uparciuchy a do tego silne i stanowcze babeczki wiec bądz czujna bo córa na pewno da ci popalic w przysżłości:):)
 
sog czyli idealnie pasuje do nas ;) rodzice nie lepsi haha

mnie się udało nagrać 3 krótkie filmiki po raz pierwszy jak moja kobietka cuduje ;)
 
Przeczytalam o fasolce. Az mi ciezko sobie wyobrazic 1400 gram czlowieka... Dobrze, ze sa w takim dobrym szpitalu! To wielki plus. Oj bede kciukasy zaciskac! Na pewno bedzie dobrze ale co sie bedzie musiala rodzina nastresowac a mala nameczyc, to tylko oni wiedza. Buziaki fasolciu!


Ktoras pytala o zdjecie brzucha. Ja bym bardzo chetńie zrobila ale problem w tym, ze nie mam jeszcze ani centymetra brzucha. Tylko jak sie najem to mnie smiesznie wydyma i tyle. Jak bedzie co pokazywac, to pokaze... Moze :cool:

Dziewczyny jak się mierzy temperaturę w ciągu całego cyklu to w jakim miejscu najlepiej to robić????

W ustach lub w pochwie. Wazne, zeby w calym cyklu w tym samym miejscu a jak w ustach to zawsze w tym samym miejscu w ustach. Pod suwaczkiem masz link do mojej strony o staraniach i tam jest wszystko na ten temat lacznie z porownaniem temperatur w roznych zakatkach buzi :)
ja zawsze mierzylam w okreslonym miejscu pod jezykiem.
 
reklama
Do góry