reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
a tak serio serio mówić, w ustach w zależności gdzie się położy, temp może być różna nawet o 0,5 st. a przy 0,2 różnicy może być mowa o domniemanej owulacji, więc ten próg błędu jest wysoki..
 
donia malutka ślicznie wygląda z tym termoforkiem :) widzę pościel która mi się podoba, a na allegro kupowałaś?

Neciuszka to nie pościel, to rogal. Super się przydaje i w ciązy i po porodzie :-D


ja mamtaki przewijak z IKEa, taki pompowany, ale jest kiepski, kupiłabym raczej usztywniany. A przewijam na łóku naszym i jest ok, na łózeczku nie mogę położyć bo mam kołyskę ;-)

Necia, bo plemnikom ma być ciepło, one tam płyną, więc trzeba wiedzieć, kiedy im będzie najlepiej ;) masz argumenty :p

sil, dobre :-D
 
donia bo widziałam pościel też taką :) a rogala kupię chyba w sumie jak narazie mnie nie jest potrzebny ale potem dziecku się przyda może właśnie
 
reklama
Do góry