reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Nie nie kłócić się, bo na kłótni daleko nie zajdziesz.. ale nie wyobrażam sobie sytuacji jak teściowa wchodzi mi do sypialni.. albo krępować się wyjść w piżamie do wspólnej kuchni.. nie wiem ja też zostałam porządnie wychowana.. miałam chłopaków, szanuje się.. ale nie mogłabym mieszkać z teściową.. ale pewnie co para to inny obyczaj :-)
Kochana u mnie w domu Robert był pierwszy raz i moja mama nie miala nic przeciwko spaniu razem....
ma do mnie zaufanie a i wie ze mam swoje lata.
Zobaczymy jak sie ułoży jak narazie z forum sie nie wybieram wiec bede opowiadać co tam u mnie, na ten moment dziewoszki uciekam bnede jutro jak do pracy wejde :) trzymajta mi sie :)
 
reklama
:-( powiedzcie mi czy któraś z Was tak miała, że rano jak się budzę mam tak jakby plamienie krwią i a przez cały dzień i wieczorkiem już nic nie mam czysto :-( kuźwa i nie wiem co się dzieje :-(
 
Grzanka i weź tu pokochaj teściową..... powiem tak, kieruj się tym co serce Ci powie.


Pyscku ja tak miałam raz, wtedy to nawet nie myślałam o jakiś nieprawidłowościach. Następny okres przyszedł normalnie.




A ja się zaczynam bać....
 
Pyscku boję się, bo Paweł zapowiedział mi, że mnie dziś zgwałci. Dzwonił niedawno z pracy i powiedział, że ma chcicę dużą. A on rzadko mówi, że ma chcicę, a jak mówi....... no to się domyślasz....
 
reklama
Do góry