reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Drogie koleżanki :)
Chciałabym wam pokazać moją już moją suknię ślubną :)
A oto ja na zdjęciach w niej, mój M normalnie stanął demba i nie wiedział co powiedzieć :)
mówił cały czas że jestem jego księżniczką.
DSC01047.jpgDSC01049.jpgDSC01051.jpg



Pocieszyło mnie to że znalazłam za pierwszym razem suknie ślubną i to w pierwszym salonie.
Dziś się testowałam wyszedł negatywny ciekawe czy @ przyjdzie, moje piersi mnie wykończą jak i pobolewanie brzucha w dole nie wiem co sie dzieje .
 
reklama
Grzanka śliczna!! Taka delikatna... cudna! Mój zobaczył moją suknie dopiero w dniu ślubu :tak:
Mój Kochany nie wierzy w przesądy suknia dosłownie wczoraj trafiła do salony jako jedna jedyna aby sprawdzić czy sie spodoba dzisiaj pierwszy raz była naniesiona na manekina a ja jako pierwsza ja przymierzyłam i postanowiliśmy że to jest suknia dla mnie :)
 
Grzanka sukienka śliczna!!! Taka skromna i delikatna ale cudna ;-) jak poczułaś, że to ta to nie było co się zastanawiać ;-) ja nie miałam niestety do żadnej sukienki takiego uczucia nawet do tej wybranej a objeździłam chyba z 10 salonów ale jak już byłam w dniu ślubu pomalowana i uczesana i ją ubrałam to też stwierdziłam, że dokonałam idealnego wyboru :-p
A tak poza tym to bardzo ładna i zgrabna z Ciebie kobietka :-)

Fifka moją suknie też K widział dopiero w dniu ślubu, i ja jego garnitur zresztą też ale to już był wymysł mojej teściowej co mi się bardzo nie spodobało :baffled: ale było minęło :-p
 
grzanka śliczna ta suknia, taka delikatna, kobieca po prostu cudna, a ty w niej hoho :)

tak mi się spało dobrze ale szczęśliwy mąż mój zadzwonił i obudził ;) zdał dziś egz u takiego czubka na 4 i musiał zaraz się pochwalić ;)
 
neciuszka: gratulacje dla męża, nie ma to jak satysfakcja z dobrej oceny:-)

grzanka: piekna suknia, bardzo dziewczeca i skromna, takie lubie i tez miałam skrmna i delikatna:tak:, cudnie ze ten wspaniały dzien przed wami;-)

fifka: jaki masz łany suwaczek, az milusio popatrzec:tak:

współczuje dziewczyny miec w rodzinie takiego buntownika, wiem cos o tym bo mam cioteczna siostre starsza ode mnie o 2 lata a do tej pory ma w głowie chyba same penisy, 3 dzieci kazde z kim innym, kazdy facet w kiciu siedział, od młodych lat były z nia problemy a wywodzi sie z normalnej rodziny , brat normalny a ona .... a szkoda gadac


u mnie bigosikiem pachnie, mąż w garach siedzi a jeszcze nie zacza sprzatac, a tu juz skoki w tv leca ciekawe czy chociaz poodkurza ?!:sorry:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Atan gratulacje z całego serduszka, witam Amelkę na świecie, duża i silna dziewuszka:tak:
a my byliśmy dzisiaj na zakupach i przy okazji kopiliśmy pierwsze śpioszki dla maluszka, tak symbolicznie:-D ale jaka radocha
 
Do góry