reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Witam się z rana.
Mąż mi dziecko obudził i wkurzona musialam ruszyc sie z wyrka. I jeszcze na czulosci mu sie z rana zebrało ;/
Chyba @ przyjdzie.bo cos brzusio mnie pobolewa. Czuje ze jest jeszcze nadzieje bo cycuchy nie bolą :D hehe
 
reklama
Cześć laseczki :)

Wyspałam się dziś wkońcu :-D

magda jak tam będziesz się kickać? ;-)

donia dobrze ci fasola powiedziała, a jak guza mieć będziesz to niech ci przypomina o tych głupotach co pisałaś :p

ael a jaką patelnią chłopa twego :p

fasolka haha wredna suka hihi pomogło na dziada?

miq udławiłam się prawie śniadaniem przez tego zaślinionego bobasa jak sobie wyobraziłam jak śpisz z tym widelcem :D i &&&&&&&&& za wizytę

anna a ty nadal @ nie masz? może jednak zafasolowana jesteś ;)

mój osobisty penis wczoraj punkty załapał :D dziś szkoła rodzenia i znów kombinowali żeby dłużej został w pracy więc byśmy nie poszli, a nie byliśmy 2 razy z 3, no i powiedział że nie ma mowy i koniec :D
 
Cześć laseczki :)

anna a ty nadal @ nie masz? może jednak zafasolowana jesteś ;)

mój osobisty penis wczoraj punkty załapał :D dziś szkoła rodzenia i znów kombinowali żeby dłużej został w pracy więc byśmy nie poszli, a nie byliśmy 2 razy z 3, no i powiedział że nie ma mowy i koniec :D

No jak mnie z tydzien temu przez 5dni brzuch bolal tak nie dostalam. termin @ mam na dzisiaj. Jeszcze nie przyszla i mam nadzieje ze tak zostanie.
Ja na szkole rodzenia bylam tylko raz na pierwszym spotkaniu.hahaha :D
 
Siemka z rana :-)
Netka penis jeszcze dzisiaj rano odczuł co znaczy zaleźć ciężarnej żonie za skórę, a jak wróci dzisiaj o dziwo po 16 to zobaczymy co dalej z nim zrobię,a nuż trafi na zły humor ;-)
A ja się nie wyspałam, wczoraj gadaliśmy z mężem do 2 w nocy o budowie domu i miałam to sobie rano odespać, ale się nie dało bo:
a)teściu zaczął jak zwykle o 7:30rozpalać w piecu i zrobił kosmiczny hałas
b)mielił mięso mielone w swojej wyjącej maszynce do mięsa
c) zaczął naprawiać dzwonek do drzwi
odpowiedź c jest prawidłowa :-) dzwonek nie działał od 3 miesięcy, a ciul musiał akurat dzisiaj i akurat o tej porze go naprawiać i co najlepsze w nim wystarczy wymienić baterie i działa, a teściu chyba z 30 razy go włączył, czy aby działa na 100% i po spaniu :-)
Normalnie mam ochotę go podkablować,ze on zamiast w pracy to w domu siedzi.
 
Ostatnia edycja:
miq u nas szkoła rodzenia jest za darmo, uważam że warto przy pierwszej ciąży to samo lekarz mi powiedział, na pierwszych zajęciach pani z fitnesu była pokazała nam jak można sobie w domu ulżyć z bólami pleców, jak to tego męża wykorzystać, jak się ćwiczy mięśnie dna macicy itp, poza tym wtedy dostaliśmy np karnety do fitnesu, były zajęcia z kąpania maluszka, dają butelki, próbki itp. nie wiem co było tydzień temu bo nas nie było, ponoć lekarze mieli być.

Fasolka hihi a masz rację pokaż mu że nie wolno żony ciężarnej denerwować ;)

Mój grzeczny jest zbiera plusy bo zostałam ostatnio sama z pisaniem tych prac, bo zamiast mi pomagać siedzi w pracy wraca to je i śpi, a i zła byłam za tą szkołę rodzenia że nie powiedział że nie może zostać, to w tym tygodniu się postarał ;) wczoraj gadał do brzucha miział ale jakoś dziecko nie było zainteresowane zabawą z tatą ;)
 
no właśnie jak to jest z tą szkołą rodzenia?opłaca się chodzić?
Szczerze?ja dalam sobie rade i bez szkoly rodzenia. dobrze jest wiedziec jak oddychac. ale ja sie ciesze ze nie chodzilam bo to tylko jak dla mnie marnowanie czasu. Ale to decyzja kazdej przyszlej mamy ,wolalabym nie doradzac bo potem mogą byc do mnie pretensje .
 
Ja chętnie się wybiorę do szkoły rodzenia mój przyszły mężuś jak tylko pomyśli o porodzie to mówi że będzie mnie trzymał za rękę ale z podłogi bo ciśnienia nie wytrzyma...
Kochany mój :p
My jak narazie trafiliśmy w Owu , a nóż i widelec się nam udało... .kto to wie czekamy na fasoleczke Oj szczęście by to było dla nas nie do opisania.... :)
 
reklama
Do góry