reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Amelcia się urodziła idealnie w terminie z @, ma wpisane 39t6/7d
a Ty czekaj cierpliwie :) na kiedy masz termin?

dziękuję Ael , tak się wkręciłam jak inne mamy czytałam :zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Donia takie małe dziecko kocha na swój sposób :-) zobaczysz,że czasami będziesz miała momenty, że tej miłości będziesz miała aż nadto, jak będzie Cię dziecko 12458690496 razy pytało i uświadamiało jak bardzo Cię kocha i będziesz słyszeć zdanie " mamo zepsułam/potukłam/zgubiłam itd, ale bardzo Cię kocham, wiesz" :D zaraz będziesz widzieć jak zacznie się uśmiechać :-)))
 
donia no wiec wedle @ na dzis ;-) bo byla 18.maja.2011 ostatnia. a wedle jednego ginka wpisal mi w karcie ciazy 15.02 bo on liczy zaczete tygodnie ... i badz tu madrym ;-)
 
Fasola ja na zwolnieniu bardzo dobrze wyszła, miałam prawie 2x więcej niż wypłaty, a to dlatego, że wykombinowałam, żeby mi wyliczyli 12 lepszych miesięcy, kiedy było więcej premii. Ale tak to się na mnie zemściło, że w styczniu wcale nie dostałam :(

A dziewczyny, które biorą macierzyński - kiedy Wam wyliczył ZUS wyskość macierzyńskiego po dostarczeniu dokumentów? Jakoś długo to trwa?

a ja chyba za dużo czytam o starszych dzieciach i chciałabym, albo właściwe podświadomie oczekuję, że Amelcia też już tak powinna robić.
Trochę mam wyrzutów sumienia, że za mało ją zabawiam, ale ją właściwie tylko oglądanie ścian i sufitu interesuje :tak:
 
Ostatnia edycja:
ide przygotowac pizze bo maz juz jedzie z pracy a ja dzis mam wyjatkowo duzo sily tylko co chwile do wc chodze... bede pozniej ;-)
 
Donia weź jej coś w kolorach czarno-białym nad łóżeczkiem powieś :-) coś na wzór szachownicy itp. stymuluje rozwój dziecka :-)
 
Atan ja też byłam wyjątkowo energiczna przed porodem :)
oj życzę Ci, żeby akcja sama postępowała i żebyś nie musiała przyjmować oxytocyny :szok: po tym cholernie boli

Magda dziewczyny na styczniówkach dały link do takich czarno-białych obrazeczków, to wydrukuję dla Amelci. Dzięki!
 
Ostatnia edycja:
a ja chyba za dużo czytam o starszych dzieciach i chciałabym, albo właściwe podświadomie oczekuję, że Amelcia też już tak powinna robić.
Trochę mam wyrzutów sumienia, że za mało ją zabawiam, ale ją właściwie tylko oglądanie ścian i sufitu interesuje :tak:

No tak czyta się o starszych dzieciach a nie patrzy jeszcze na wiek dziecka własnego, koooochaaanaa! No w dupę wleje!
A dziecko na razie mało co będzie interesować, więc nawet ściany bo są proste są najbardziej interesujące.
Babooo ciesz się dzieckiem jakim jest teraz. Potem dorośnie, zacznie chodzić, gadać - to dopiero masakra!


ide przygotowac pizze bo maz juz jedzie z pracy a ja dzis mam wyjatkowo duzo sily tylko co chwile do wc chodze... bede pozniej ;-)

Ooooo załapię się na pizzę???
 
reklama
ael jak chccesz to sie podziele ;-) a drazdze jeszcze mam ;-) tylko gorzej z maka i pieczarkami jakbys miala wiekszy apetyt trzeba by dokupic ;-) pizza w piecu maz za 15 minutek bedzie ;-) ale nie lubie tego walka tesciowej musze se wlasny walek kupic to postanowienie noworoczne ;-)

doniu dzieki w sumie jak sie nie rozkreci do poniedzialku pan doktor powiedzial ze da mi skierowanie do szpitala na wywolanie... wiec niewiem.. zyje nadzieja ze sie wystraszy i wyjdzie wczesniej niz po wywolaniu. ale to juz nie odemnie zalezy ;-) wiem jedynie ze teraz to juz kopniakow niema tylko wypychanko takie ze czasem krzywa jestem ze hej ;-) a i caly dzien mi sie pcha tam na dole.. i dlatego co chwile chodze do wc..
 
Do góry