reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Atan my mamy dwie wersje płyty ślubnej. Jedna jest ze wszystkim jak leci: cała msza, wszystkie nagrane tańce weselne itp. A druga to wersja skrócona z najważniejszymi momentami, teledyskami, fajnymi wstawkami, efektami itp. Innymi słowy taka pokazowa :tak:


Anno miłego oglądania! My całkiem niedawno oglądaliśmy sobie nasze wesele. Fajnie jest się tak cofnąć w czasie... :tak:



A mój maluszek smacznie zasnął. Cieszę się że mam tyle mleka że mogę małego bez problemu wykarmić i nie martwić się czy się najada.
 
reklama
cześć kobietki, ja tak na chwile chciałm się przywitać, dzis cały dzien na nogach jestem, zakupy zrobione, sałatka gotowa, szarlotka prawie upieczona, tylko jeszcze nic nie sprzątane. Mąż sie nie pali do roboty, cos tam odkurzaczem machał ale za mopa to juz nie chce brać, a ja napewno nie dam rady. Maj agoście przyjechac a w domu syfilis normalnie, ale mojego to nie rusza, nie wspomnę że góra nacvzyń w zlewie, no i mały dzisiaj to muzykę głosno puszcza, to jakieś gry co mnie do szłu doprowadzaj,a, chyba wybucnę dzisiaj oby nie przy ludziach
 
zobaczyłam tą maję i musiałam wziąć ;)

dostaliśmy właśnie zaproszenie na wesele jak nie było to nie było teraz dwa, ale na to nie pójdziemy bo ja już będę tuż przed porodem.
 
Kilka moich znajomych ma ten pierwszy właśnie i bardzo go polecają, tylko on nie ma wkładki dla niemowlaków i nie wiem,czy taki maluszeczek będzie się w nim dobrze czuł, czy muszę go czymś obkładać.

Netka dokopałam się do Twojego zakupu zajebi*sty :-) Ja jadę w poniedziałek do lidla bo podobno są jakieś promocje dla dzieciaków.
 
Ostatnia edycja:
jeszcze były ze smerfami i hello kitty :-). ja oglądałam gazetkę lidlową ale nic jakoś mi się w oko nie rzuciło co bym chciała już mieć ;)
 
Temperatura utrzymuje sie juz 3 dzien na 36.8. Wiec na pewno juz po ptakach.. Odhaczam ten cykl.
A co u Was slychac?
 
reklama
Do góry