reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Madziu ten drugi fajniejszy jak dla mnie :tak:

A co do tej bezsilności to fakt... najgorsze jest kiedy widzisz ze małemu coś dolega a ty nie możesz mu pomóc... :zawstydzona/y: wtedy ta bezsilność jest dobijająca a serce boli jak nie wiem...


Anno
no nic... teraz czasu nie cofniemy :tak:
 
reklama
No chyba kupimy ten drugi bo teraz zauważyłam, że ten niebieski jest tylko do 9kg a ten zielony do 11,5. A 2.5kg przy takim dziecku to dużo czasu więc będzie na dłużej.
 
magda ten zielony ma wkladki pod glowke i mu główka nie bedzie spadac i nie bedziesz musiala dawac poduszeczki, a z wygladu bardziej mi sie podoba z zebra ;-) ale wybor do ciebie zalezy ;-)a maja one regulacje oparcia gdy dzidzia zasnie ? bo moj ma ze moze bardziej na siedzaco lub lezaco byc ;-)

ja mam taki http://allegro.pl/bright-starts-lezaczek-bujaczek-do-18kg-i2088641793.html
a ja zrobilam sobie krokiety i pyree i buraczki ;-) i jestem przzejedzona ;-) jak lerze to nic mnie nie boli ale gdy chce wstac z lozka to jest dopiero wyzwanie...
 
Ostatnia edycja:
Kupiłam już zielony! :-p chyba nie da się regulować oparcia! Szkoda, że wcześniej nie pokazałaś tego swojego :-p a już teraz musztarda po obiedzie.


OK! To lecę do teściów na kawę! Do później! miłego popołudnia! Buziaki :*
 
Ostatnia edycja:
magda swoj kiedys pokazywalam zanim kupilam i zdjecia jak juz mialam kupiony ;-) a o regulacji wiem od Ael ;-) i o poduszeczce bo moj niestety niema wkladki dla niemowlaka ale moj fotelik z maxi cosi ma i zawsze mozna ja przelozyc bo rozstaw pasow jest taki sam ;-) no i moj kupilam dlatego ze do 18kg jest wiec na dlugo starczy no i ze jest jak krzeselko i jako bujak dla starszego dziecka ;-)
 
Madziu ten drugi fajniejszy jak dla mnie :tak:

A co do tej bezsilności to fakt... najgorsze jest kiedy widzisz ze małemu coś dolega a ty nie możesz mu pomóc... :zawstydzona/y: wtedy ta bezsilność jest dobijająca a serce boli jak nie wiem...


Anno
no nic... teraz czasu nie cofniemy :tak:
Ah no tak.na szczęście mam kilka godzin tylko dla siebie. Moja mama wzięła do siebie Wiktorię. A ja moge odpocząć. M. pojechał do kamerzysty po film ze ślubu :) bedzie seans kilkugodzinny :)
 
anna ja swoj film z wesela widzialam 2 razy caly i powiem ogladania jest duzo bo ja chcialam miec cale nagranie z kosciolka wiec jedna plyta kosciol a 2 plyta zabawa wiec ogladania bylo duzo ;-) ale pamiatka fajna ;-)

neciuszkaaaaa aaaaaa jaka maja ;-) śliczna ;-) ide pokrecic sie na pilce ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry