reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Wróciłam... Pyszczku a Tobie kiedy ten bromek sie konczy???

jeszcze mi zostały 2 tyg i koniec czekam na @ a potem do gina po skierowanie na badania :)

zafasolkuje, aż mi wieczór obrzydziłaś wstręciuchu, aż mnie na wymiotowanie wzięło jak pomyślałam o salcesonie fuuuj

Pyscek ja dopadłam 5 lutego :D aż wstyd mi było przed sąsiadami :p
oj to nie wnikam w szczegóły :-p a może wnikam :-D diabel-294.gif
 
widze ze znowu spokoj wiec zycze milej nocy ;-)

jak na razie skurcze co miałam wiec tak 23:54 potem 24:08 i 24:20...no i chyba koniec skurczy...wryyyyy
dobranoc jak cos to bede pisac...wylaczam komputer...

jak ktos ciekawy to czytac ogolnie jestem wykonczona i zastanawiam sie czy te skurcze to te skurcze czy znowu przepowiadajace.. choc sa bardziej regularne bo przewaznie co 10 minut tak cala noc jedynie co jakis czas se robia przerwe 30 minut odstepu i znowu co 10 mam dosyc.. chce spac. albo rodzic...czy wody musza odejsc bo czekam a tu ani czop ani wody...jak rozpoznac czy to te skurcze??a skurcz ciagnie od plecow... ale czy sa coraz mocniejsze to ja juz niewiem zastanawiam sie czy wziasc nospe..ide dalej sie krecic.. no i chyba się skonczyly wiec ide spać .
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry