reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Fasola...podziwiam przez te obcasy...ja umiem w miare chodzic i wszystko jest ok, ale wytrzymuje bardzo krotko....chociaz wiem, ze wtedy czuje sie najseksowaniejsza na swiecie. dlatego zazdroszcze ci takiego stylu:-)
 
reklama
mili ja napawde nie chicalam was straszyc ja sie sama zdziwilam ;-) ale spokoj jak na razie ;-)

maz niedlugo prace konczy ;-) wiecie co jakis dzis mam dzien ze co chwile jem a i tak znowu glodna a niewiem na co mam ochote...

lamiav zapomnialam mam jeszcze ptasie mleczko ;-) 2 kolorowe biało czerwone ale smak waniliowy ;-)niestety nie truskawkowy...

ide se zrobic chlebek ;-) grzankowy ;-)
 
Ostatnia edycja:
Atan...jakby cos sie dzialo to dzwon do mnie o kazdej porze dnia i nocy, pamietaj!:-)
ja zmienilam firanki w duzym pokoju dzis...i nawet niezle co wyglada...:-) ale rece mnie bola jak jasna chole.ra!
 
pewnie ten ból normalny tym bardziej że nie dokucza bardzo więc nie będę panikować :] dzięki :*

A ja tak jak Ty Lamiav panikarą jestem straszną.. Nie wyobrażam sobie jak będę bliżej porodu, chyba zwariuję ;-)

Atan ubranka już na Amelkę czekają, słodusio :-) ale masz super akwarium :szok: uhummm..

nono kolejny mały przystojniak nam się pojawił :-D
Ael Pozdrów Fifkę! Dała radę i dzielna z niej kobita teraz już będzie tylko lepiej :] Niech wraca do Nas bo tęsknimy :*

A tak na marginesie.. Któraś z Was jest może ze Śląska?

Ja jestem.. z Zagłębia :p

eee

tu wyglądasz tak niewinnie, a teraz Stalin w spódnicy :p

pięknie !!
 
Witam się wieczorową porą :)
Doję kakao i Was nadrabiam powoli, bo wenę dzisiaj miałyście... :szok:

Sog kochana bądź dzielna i myśl pozytywnie :***
Ja będę o Tobie pamiętała w modlitwach.
Nie poddawaj się proszę. Cuda się zdarzają!! &&&&&
 
Ostatnia edycja:
a pisalam ze jem grzanke ze ide zrobic nikt nie pisal ze chce ;-)
ale juz zjadlam ale moge ci zrobic chleb tostowy jest i zolty ser tez ;-) i majonez i keczupik bo tak zajadałam ;-) 2 grzanki ;-)
a u mnie w domku juz spią tesciu spi tesciowa spi wnuk spi bo dzis u nas nocuje tzn u babci i dziadka 5 latek a ja czekam za mezem juz jedzie ;-)

no nie aga przez ciebie musz iesc zrobic se kakao ... ahh ;-) znowu musze tylek ruszyc do kuchni i po schodach isc... ahh dobrze ze tylko 7 schodow ;-)
 
reklama
no Fasolka ja bym się na takich szpilach zabiła :-D ślicznotka z Ciebie, nie ma co ;-)

Ok dziewuszki ja śmigam też spać, jutro szkoła :confused2:

Dobrej nocy :*:*

A Ty Atanku nie wariuj z tymi skurczami ;-) buzi
 
Do góry