reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Hej dziewczynki....
przyszłam się pożalic....samolubnie tak...eh..

Byłam dzis na kontrolnym usg sprawdzic jak się fasolka roziwja....i
znów mamy pecha:(:(
Zarodka nie umiał gin znalezc, okazało się ze jest malusienki-
zdecydowanie za mały jak na 8 tydzien, serca nie ma, pecherzyk
zółtkowy za duzy...ogólenie wygląda żle...a w zasadzie tak jakby ciąza
przestała się rozwijac...znowu:(:(
Gin daje kilka procent szans ze cos zaskoczy i jednak zarodek
nabierze rozpedu i się rozwinie.
W srode mam się znowu stawic na usg sprawdzic jak sytuacja i wtedy
podejmiemy decyzje co dalej....:(:(
Wstepnie juz wspominał o badaniach genetycznych i fosfolipidowych...
eh strsznie mi przykro....
wiadomo ze nadzieja do środy jest...ale:(:(
prosze o trzymanie kciuki....

Sog przykro mi strasznie, że musisz czekać do środy w takiej niepewności... :-( mam nadzieję i będę się o to bardzo mocno modlić, żeby jednak fasolinka była piękna, zdrowa i silna! Wierzę w to, że istnieje choć troszkę sprawiedliwości na tym świecie... :*

Ooooo jaaaaa Cię!!!!!!!!!!!!!! :szok: inaczej sobie Ciebie wyobrażałam! :-p tzn nie żeby jak jakąś paskudę ale po prostu jakoś tak skromniej :-p a tu taka sex bomba :-)

Dzięki milia no obcasy noszę i butków mam mrowie i tak za nimi tęsknię :-) Dlatego pisałam,ze jak wrócę do formy po porodzie to balerinki rytualnie na środku podwórka podpalę hyhyhyh

Ok ja uciekam bo mi się kanapa zwolniła, pojadłam ciastek i idziemy z Lusią wypoczywać :-)
Do spisania :-):-):-):-):-)

Wiem co czujesz... ja kocham obcasy i szpilki!!!!!!!!!!!!!! W ciąży jeszcze do 5 miesiąca jak gdzieś wychodziłam z mężem to w szpilach :-p ale potem było mi już głupio przed ludźmi :-p
Ja sobie obiecałam po ciąży kupić te buciki GORĄCE TRENDY :KOLOR SZNUROWANIE, MEGA OBCAS ! R40 (2012109581) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale niestety mąż złamał tego nieszczęsnego zęba więc moje buty zgubiły się u dentysty :-p
 
reklama
Wczoraj coś tam wstawiałam!
Zobacz załącznik 430730 ale specjalnie dla Ciebie :-) co prawda troszkę stare ale podoba mi się :-p

Bartuś ogólnie grzeczny ale czasami ma swoje humorki i daje popalić. Na szczęście rzadko :-p

A teraz uciekam spać póki on śpi bo za niedługo pobudka do karmienia a padam już na twarz :-p Dobranoc :*:*:* kolorowych snów
 
Mój mężuś dzisiaj na piwie z kolegami , no niech korzysta bo tak rzadko wychodzi a od marca to juz bedzie miał zakaz:-D bo bed e sraczkować ze moge urodzic w każdej chwili, zreszta ostatnio to tylko rezem p;rzebywamy i musi znosić moje humorki i foszki więc niech sie zrelaksuje,

Ja Cię całkowicie rozumiem. Dlatego ja się cieszyłam, że wtedy Paweł mi nie pracował, bo nie wyobrażam sobie siedzieć sama w domu, gdy zaczyna się akcja, a ja pod ręką mam tylko głuchoniemego teścia :eek:
Z resztą Paweł chciał być przy mnie wtedy i się cieszę z tego powodu.

sun: dopiero na 23 kwiecien , ale ja panikara jestem, :-) ale od marca bedę juz w pogotowiu :tak:

A to tak panikara to Ty jesteś :p


donia no Amelka wyjsc niechce i niby wazy prawie jak moja no to sie zastanawiam czy czasem sie nie pomylil lekarz z waga ;-) mojej Amelki ;-) no zobaczymy jk sie urodzi ja tez przeczuwam ze tak szybko nie urodze zobaczymy w poniedzialek na ktg co slychac ;-) bo wizyte mam dopiero 6.02.

Mnie się to jednak wydaje, że po 10 dopiero urodzisz, więc jeszcze czas jest :-D




Super zdjęcia, a to akwarium bardzo ładne :-)

Ael Pozdrów Fifkę! Dała radę i dzielna z niej kobita teraz już będzie tylko lepiej :] Niech wraca do Nas bo tęsknimy :*

A tak na marginesie.. Któraś z Was jest może ze Śląska?

Pozdrowiłam :-)
Ja tyż ze Śląska ale tego (z)Dolnego :-D


no niby już prawie wszystko zaliczone jeszcze za tydz 2 egzaminy przede mną i seminarka i koniec obrona jak dobrze pójdzie :tak:

No to trzymam kochana mocno kciuki by wszystko ze studiami poszło gładko do końca i po Twojej myśli &&&&
:-) :-) :-)

jaka cudna dzidzia gratulacje;) dziewczyny a mam takie pytania przez określenie że się staramy się to rozumiecie liczenie dni płodnych temperatury i testy owulacyjne czy po prostu kochanie się bez zabezpieczenia? bo u mnie ten drugi okres ( bez zabezp) jest o wiele dłuższy.... starania pół roku i nadal nic;(

Kochana starania to szeroko pojęte zagadnienie. Możesz starać się mierząc tempkę, stosować testy, ale możesz się starać idąc kompletnie na spontana. :-)
Możesz dowolnie interpretować. Bynajmniej dla mnie starania to jest dążenie do spełnienia największego marzenia czyli posiadania dziecka :-)


A ja teraz sobie przypomniałam że na jutro mam napisać pracę kontrolną do szkoły :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: inteligent pierwsza klasa :confused2:

O Ty geniuszu! To teraz będziesz sierotko siedzieć po nocy :-D
No ale nie będę taka okropna! Trzymaj się dasz radę i dostaniesz 5! :-)



AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA UKRADNĘ CI KOTAAAA!!!!!!!!!!!!
STRZEŻ SIĘ!!!!!

atan: ja sie zastanawiam gdzie ja mojej małej ciszki pochowam mam mała komode ale tam ledwo co sie miesci

Ja to już musiałam zrobić miejsce w naszej szafie na półce bo nie miałam gdzie dać w pokoju u małego ubranek. Wszędzie pozapychane :eek:

Hej dziewczynki....
przyszłam się pożalic....samolubnie tak...eh..

Byłam dzis na kontrolnym usg sprawdzic jak się fasolka roziwja....i
znów mamy pecha:(:(
Zarodka nie umiał gin znalezc, okazało się ze jest malusienki-
zdecydowanie za mały jak na 8 tydzien, serca nie ma, pecherzyk
zółtkowy za duzy...ogólenie wygląda żle...a w zasadzie tak jakby ciąza
przestała się rozwijac...znowu:(:(
Gin daje kilka procent szans ze cos zaskoczy i jednak zarodek
nabierze rozpedu i się rozwinie.
W srode mam się znowu stawic na usg sprawdzic jak sytuacja i wtedy
podejmiemy decyzje co dalej....:(:(
Wstepnie juz wspominał o badaniach genetycznych i fosfolipidowych...
eh strsznie mi przykro....
wiadomo ze nadzieja do środy jest...ale:(:(
prosze o trzymanie kciuki....

Matuniu....Kochana Soglam życzę Ci by do środy wszystko wróciło do normy, by serduszko się pokazało i ładnie biło dla Ciebie! Głęboko wierzę, że jednak będzie wszystko dobrze i w środę będziesz niesamowicie szczęśliwa.
Będę myślami z Tobą :*

a ja wlasnie poukladalam buciki amelki troszke ich ma nawet nie wiedzialam ze az tyle ;-) Zobacz załącznik 430570

No to faktycznie modelka z Amelki będzie :-D

AAAAAA mam skurcza jak nic to skurcz moze tylko przepowiadajacy ale przy skurczu boli mnie tez kregoslup :eek::szok:

No organizm powoli się szykuje, nie ma co się martwić. Jak nie ma czopu i brak odchodzących wód to skurcz przepowiadający. Zdarzyć ma się prawo :-)


matko chomiki mi się seksią :confused2::szok:

Haha no chciałabym to zobaczyć XD, 5 sekund i po sprawie :-D:-D:-D

A mi Fifka zabrała termin i teraz będę się bujała do Bożego Narodzenia niczym słonica

A weź weź, bo Cię no zdrowo trzasnę! Urodzisz NA PEWNO przed Atankiem, co się kobito martwisz? Czekałaś 9 miesięcy poczekasz te parę dni :tak:


Dzięki dziewczyny.....a ja czuje się jak w dniu świstaka....trzecia ciąża i trzeci raz to samo słyszę od gina....porażka....
tak bardzo liczę na ten cud....nadzieja umiera ostatnia...eh

Póki jest nadzieja, jest o co WALCZYĆ!




A Ty wiesz fasola, że WŁAŚNIE tak sobie Ciebie wyobrażałam! :-)



Kobito świetne zdjęcia, widzę dobrego fotografa mieliście :-D Super foty :-)

uciekam spać moje słońca :-)
Dobranoc :*:*

Dobranoc kochana :*

Witam się wieczorową porą :)
Doję kakao i Was nadrabiam powoli, bo wenę dzisiaj miałyście... :szok:

Ja już sobie kakałko z rana wypiłam z Pawełkiem, mmmm i było przepyszne!

Ok dziewuszki ja śmigam też spać, jutro szkoła :confused2:

Dobrej nocy :*:*

Spokojnej nocy dla Ciebie ciężarówko :* Powodzenia w szkole :-)

dobra miski, ja ide spac juz :* dobrej i spokojnej nocy:-) Fifka urodzila to mozna wyluzowac:-)

Ty tam lala wyrzuć ten test, i zatestuj w lutym, a teraz seksij się z małżem! Pamiętaj mnie się nie odmawia XD
Płodnej nocki :-D :-p

Dobranoc wszystkim :)

Dobranoc dobra cioteczko :*

Hej... widze ze wiekszosc ucieka a ja wchodze ;)

Jak ja wchodzę to nikogo nie ma na forum. Tak mnie nie lubicie XD

A mi się marzą :-p ale za niedługo wiosna więc kupie sobie jakieś półbuty :-p

Ja to w ogóle na wiosnę czekam hihi :-)

Wczoraj coś tam wstawiałam!
Zobacz załącznik 430730

A teraz uciekam spać póki on śpi bo za niedługo pobudka do karmienia a padam już na twarz :-p Dobranoc :*:*:* kolorowych snów

Śliczny mordziaczek mój ****. Miałam podobne body niebieskie w czarne gwiazdy....i raz założyłam bo za małe.....Wiktor to ma już ok 65 cm długości.



No nic ja tyż zmykam spać, padnięta coś jestem.
Kochajcie mi się moje robaczki!
 
reklama
Do góry