reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Olcia...suknia piekna! bedziesz wygladac czarujaco...o matko! ale fajnie:tak::-) kochana ciesze sie, ze masz inny kolor butow, sama tak chcialam zrobic, ale u mnie wszyscy biale i biale albo ekri...a mnie sie podoba takie inne laczenie...fajnie.eh...zazdroszcze:tak:
 
Zafasolkuję wszystko pod kontrolą z reguły nie nosze bo nie lubię długich sukienek więc i o trenie pomyślałam :p

wersja po oczepinach :

Zdjŕcie0299.jpg



i w sumie już tak blisko tego ślubu że mogę Was zaprosić :) hah :) Może akurat któraś z Was będzie przypadkiem przejazdem w Łodzi akurat 18 lutego to serdecznie zapraszam :)

Ślubuję Tobie




edit: uciekam na jakieś 40 minut ;D muszę odwiedzić solarium i po podkład do rossmana iść :p
 
Zafasolkuje...a czy a widzialam twoje zdjecia ze slubu? pociesz moje oczy!!:-) bo jedyne co ogladam to ostatnio notatki ze sprawcow i ofiar przestepstw na tle seksualnym...u juz nie moge na to patrzec...:-D
 
no już wróciłam, łóżeczka i wózki pooglądałam ale musze powiedzieć ze ceby na łóżeczkach to 100 zł droższe niz na allegro a wózki to nawet parę stowek droższe wiec sobie tylko upatrzę , podotykam i zamówimy na allegro.
Ale sie wynudziłma na tej krzywej cukrowej ze hej, po 18 w inetrnecie ma być wynik.
Na 6 lutego zapisałam sie prywatnie do gina dopiero na 20 tą godzine no ja pierdzielę nawet prywatnie trzeba w kplejce czekać


Fifka: jeszcze raz gratulacje slicznego syneczka, czy taki drobniusi i śliczniusi :-D

fasolka: a to miło masz w pracy z takim głąbem :-), ja w poniedziałek zaczynam przeszkalać, ale ja tylko na 2 godinki w ciągu dnia będę chodziła i mam zamiar tylko tydzień chodzić

olcia: pięknie wyglądasz , suknia bardzo ładna ;-)

neciuszka
: nie opuszczaj nas żono moja, a jak masz kiepski dzień to sie nam wygadaj , ja juz cię będę męczyć żebyś mi się wyżaliła co i jak :tak:

ide sobie rozmrozić pierogi z kapustą i grzybami bo mam chęć, a do tego mam na dzisiaj zupkę pieczarkową :-)

A zaraz zrobię fotkę sukieneczki i tego co jeszcze mam dla mojej malutkiej córeczki
 
Fasolka...ok to ja jeszcze raz poprosze, bo widocznie nie bylo mnie wtedy...ja ci sie jeszcze przypomne wieczorem:-)
gdzie ta Ael z opierdantusem:-)?
lamia...ja dzisiaj taka napalona na zdjecia, wiec chetnie obejze :-)
 
Ostatnia edycja:
też mam 6 wizytę i na 70% wrócę z niej ze zwolnieniem :-D stwierdziłam, ze co ja będę się wysilała. Przekazałam obowiązki, a teraz burak niech się uczy:-)

milia jak się pojawię na forum to na bank zdjęcia wkleję
biggrin.gif
i jak nie zapomnę to ci na pw link do strony wyślę

Wczoraj łaziłam po mieście, już nie mówię jak przegięłam pałę, ale do czego zmierzam.
Ja już się nie mogę doczekac kiedy urodzę zacznę wracać do normy wagowej założę piękną sukienke i szpileczki. Matko ilez pieknych sukieneczek jest na wystawach
biggrin.gif
żółte, habrowe, malinowe cudowne, tulipanki, bombki ołóweczki tylko się stroić
biggrin.gif

Ja to chyba baleriny rytualnie na środku podwórka spalę hyhyhyhy
o lamiav dawaj fotki wdzianek
biggrin.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry