reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Fasolko nie używa się juz spirytusu tylko octenisept. Spryskuje się codziennie pempuszek i zostawia do wyschnięcia.

Lilly przed porodem śnił mi sie tylko raz..i jedyne co widziałam to czarny łepek :) I taki moje szczęście ma:) Lekarz na obchodzie się pytał czy tatuś jest polakiem :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hehe, no po tj czuprynce rzeczywiście można by podejrzewać, że tatuś nie Polak :p ale śłiczniusi przystojniak :) no i ten sen, niesamowite jaką intuicję mają mamy :) ja jestem blondynką a mój m czarny, i całą ciążę dosłownie wiedziałam, że mała się urodzi czarna :) i tak jest :)
A jak sobie IWASEK dajecie rade? jak tam cycowanie idzie?
 
A ja znowu dostaje skurczy.... oszaleć można... :dry: Zaraz wezmę kąpiel... poczekam chwilkę (mam nadzieję ze się uspokoi) i jedziemy na KTG... Dam znać co tam z tego wyjdzie....
 
Fifka, kciuki mocno zaciśnięte :) oby to już było to :) na pewno już paznokcie zjadasz z tej niecierpliwości... tym bardziej po tych akcjach jakie ostatnio przechodzisz...
 
Fifciu jeszcze troszkę i wreszcie będziesz miała maluszka na rękach. Trzymam kcuiki!!!!!!!!

Lilly na początku musiałam dwa dni dokarmiać bo miałam mało pokarmu ,teraz moge wykarmić dwoje! Pamela to przy mnie mały pikuś:-D

Synu mi się budzi więc znikam:)
Buziolki dla wszystkich !!!!! Postaram się jutro kliknąć:*
 
Witam :)
Bellka- Gratuluję II tłuściutkich kreseczek :tak:
Iwasek Igorek Śliczny :-D
Fifka a Ty dalej w dwupaku ?? czy masz już synka na rączkach ??

oj zmęczona jestem po szkole wykłądy latanie za wykładowcami za wpisy ... masakra męczący ten weekend ... ale całe szczęście że już w domciu :)

Co się działo jeszcze na forum ??
 
Dziękuję Lilly ,to prawda:) Mamy słodkie maluszki ,wyczekane wytęsknione :-)

Aelku mam śpioszka dla CIebie
Zobacz załącznik 428391Zobacz załącznik 428392oko saurona :))))))

OJOJOJOJOJOJOOOOJ! MOJE SŁONECZKO ŚLICZNE! :*****
Ciocia się w końcu doczekała :-)
I ciocia w przyszłym tygodniu dla Igorka prześle super prezenty, więc matka listonosza wypatruj!

A ja znowu dostaje skurczy.... oszaleć można... :dry: Zaraz wezmę kąpiel... poczekam chwilkę (mam nadzieję ze się uspokoi) i jedziemy na KTG... Dam znać co tam z tego wyjdzie....

Dziubuś jestem z Tobą i czekam przy telefonie :*

Ja jeszcze spytam o sprawy pępkowe ;-) jaki spirytus do tego używać? salicylowy czy spożywczy niczym nie zanieczyszczony?

Jest spirytus taki do psikania jak używają w szpitalach czy w gabinetach, można normalnie kupić w aptece, ale wystarczy sam octenisept.


Pyscku na forum cisza i spokój, no może prócz Fifki bo nerwa biedna ma przez męża.



A ja idę ocipieć, przyszła taka zmiana pogody tak piździ a mój wariuje i ciągle ryczy a ja z nim. Byłam już tak podła że dałam go takiego ryczącego do fotelika i zostawiłam samemu sobie do wypłakania, aż w końcu padł po kilku minutach....to nie jest normalne...
 
iwasek: no jaki nowy przystojniak na forum sie pojawił, i taki egzotyczny :-),

DZieki dziewczyny za wszystkie zakupowe rady,
robiłam racuchy wyszły niedobre i chyba mnie brzuch po nich boli :baffled: czekam aż mnie pogoni juz nigdy nie robię racuchów


Ael: kiedyś oglądałam program o 3 stylach wychowywania niemowlaka, i w jedynm było ze jak dziecko płacze a jest najedzone nie ma gorączki i ma sucho to jak ryczy to mzna je zostawiać, bo ono częto szkoli tak rodziców i sprawdze czy moze je pokołyszą albo ponoszą. Nawet na studiach miałam na zajęciach ze takie małe dzieciaki to nieźli manipulatorzy
:-D


A mnie martwi moja mała no nie dość że cała noc szalała, to i cały dzień dzisiaj moze ze 2 godziny tak poskładać z całego dnia siedział bez ruchu, czy któraś tak miała,
bo ja juz sie naczytałam róznych rzeczy i nawet z mężem posprzeczałam bo ja sie martwie a on mówi ze przesadzam :nerd:
 
Ostatnia edycja:
Szybka akcja z KTG i skurcze na razie nie duże, rozwarcie w miejscu. Tak więc wciąż czekamy choć czuję ze macica pracuję (po prosznicu nieco przeszło przez co na KTG nie było nic ciekawego)

Odpoczywam sobie w domu, mąż kupił smakołyki - rybe faszerowaną, pączki, jogurty, rolmopsy... po takiej kolacji przeczyści mnie na wszystkie sposoby... a wszystkiego by się chciało... :-D


Z mężem doszłam do porozumienia... i dałam się przeprosić - choć jeszcze wewnątrz się buntuję... ale myślę ze przejdzie mi za pare dni.

Buźka :*

Lamiav spokojnie... mało prawdopodobne żeby coś sie działo :tak: Mój też ma takie dni ze szaleje non stop... a czasem w ogóle się nie rusza praktycznie a ja od zmysłów odchodzę... :baffled:
 
Ostatnia edycja:
reklama
fifka: ja juz nie mogę jak za duzo sie rusza to sraczkuje ze coś nie tak, jakby przestała to też będę panikować, tak sie boje o wszystko że nie wiem ,jeszcze pare dni temu byłam jakaś spokojniejsza a teraz coś mi się porobiło .
A to niezła wyżerka ci się szykuje :-)powodzenia na kibelku ;-)
A co do twoich skurczy to co może być tak ze jeszcze parę dni tak możesz sie męćzyć ???czy w ogóle lekarze zamierzają coś zrobić ??
 
Do góry