reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Hej Ael, Julcia bardzo dobrze :) rośnie jak na drożdżach... wszyscy mówią, że wygląda na ponad 3 miesiące no i że z zachowań i z twarzy taka bardziej dojrzała :D ona się teraz taka śmieszka zrobiła, że wszystko ją śmieszy :p zmienianie pieluchy, przebieranie, przykrywanie kocykiem, nawet moja twarz ją śmieszy :p dużo gada no i w ogóle daje mnóstwo radości i miłości :) jesteśmy z mężem w niej zakochani i jakoś tak jeszcze bardziej nas połączyła :) ale oczywiście bywają też gorsze momenty, np wczoraj, kiedy po całym dniu pełnym wrażeń (pojechaliśy najpierw do jednej babci, potem do drugiej, a potem jeszcze na zatłoczone imieniny do szwagra) małą była mega zestresowana i trochę marudziła. Skończyło się tak, że zasnęła dopiero po 24 :O
Widziałam kochana na zdjęciach i na filmiku, że Twój Wiktorek też taki fajny śmieszek i gadułka? i oczywiście piąstki w buzi najfajniejsze :D hehe, skąd ja to znam :p
A powiedz mi, czy Ty już trochę sadzasz wiktorka? znaczy oczywiście nie samego i nie całkiem pionowo, ale np na kolanach tak w takim nie do końca pionie? moja Julia uwielbia już tak sobie prawie siedzieć wszytsko widzieć itd. ale mam wyrzuty, czy to aby nie za wcześnie, ponoć dzieci do jakiegoś tam wieku mają tylko leżeć, ale do jakiego wieku? Bo Julia poleżeć poleży trochę, ale zdecydowanie woli wszystko dokładnie sobie oglądać :)
 
Witam Kobietki po długiej przerwie:)))))
Dziękuję Wam bardzo za kciuki i zyczenia! Jesteście kochane.

MAG JESZCZE RAZ GRATULUJĘ !!!!! MAluszek słodki:)

POK takich wieści potrzebowałam. DOstałam pozytywnego kopa w tym szpitalu :DDD Bardzo się cieszę i trzymam kciuki.

Nie dam rady wszystkiego nadrobić bo nie poklikam z Wami :)

AEL DZIĘKUJĘ TY MOJA KORESPONDENTKO :********

Fifeczko kochana Ty to się naczekasz i "narodzisz" &&&&&&
 
Ostatnia edycja:
Lilly ja dosyć wcześnie zaczęłam sadzać Wiktora na kolanach. Oczywiście nie do końca siedzi, jest pochylony do tyłu lekko. Ale nawet sadzam go na łóżku na poduszce, bo z niej jest klin, daje rogala i opieram go o tego rogala. Często też dajemy go to fotelika bo ten ma wiele funkcji. Z resztą leżeć tak nie bardzo lubi.
Poza tym byliśmy u neurologa i ta stwierdziła, że młody kręgosłup ma prosty więc takie wczesne "siadanie" jakoś źle nie wpłynęło. Ja idę na intuicję, jak ta mi mówi, że nic się nie stanie jak będzie tak "siedział" to go sadzam. A młody ma wtedy fajny kąt do oglądanie wszystkiego..



Ciotka wróciła Jeeeeeej!!!! ALE zdjęcia zdjęcia zdjęcia zdjęcia zdjęcia ciocia Asia chcee! :-D
 
Hehehe tęskniłam za Wami :)
Igor śpi to nadrabiam:) Zdjęcia musze wgrać bo kilka Przemo zrobił .
Widze nowe Wikusia -śliczne oczęta,tylko się zakochać:)
407857_313885761987975_100000996609200_938908_850829620_n.jpg
 
Iwasek cudny Igorek :) wyglada wspaniale :) zreszta wszyskie tutejsze dzieciaczki sa wspaniale :) zakochac sie mozna :) wszystkie bym wycalowala i wytulila :)
 
reklama
Zafasolkuję ja używałam tylko octaniseptu, ale myślę, że w aptece wszystko powiedzą co i jak. Nie wydaję mi się, żeby to był spożywczy, od koleżanki słyszałam, że ona dostała w szpitalu receptę na specjalny spirytus do tych spraw, ale myślę, że jakiś bez recepty też można dostać, skoro są waciki już tym nasączone :)

IWASEK super fotki :) a jaką on ma już bujną czuprynkę!!! :D elegancik! :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry