reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Lamiav normalnie jestem zakochana w tych twoich rękodziełach!!! :-D Muszę u ciebie kiedyś jakiś piękny dzbanuszek na kwiaty zamówić :tak:

Haha no proszę sławna będe przez te moje akcje porodowe :-D Już tak niewiele dzieli mnie od mojego dziobąga na świecie! Jeszcze tylko troszkę :-)


Ael no dają, zobaczymy na jak długo, ale tak naprawdę nawet te pare godzin spokoju zadziałało na mnie fantastycznie i humor odzyskałam i energię :tak:
 
Lamia, piękne te szkatułki.
Robimy w restauracji, na około 20 osób. To są rodzice, chrzestni z osobami towarzyszącymi, czyli chrzestny z żoną, a chrzestna z narzeczonym i rodzicami, moi bracia z rodzinami. Za obiad, zimną płytę i ciepłe danie, napoje bez ograniczeń wyszło nam 1400 zł. Plus ciasto i tort we własnym zakresie. Wczoraj zamawialiśmy tort i ta paskuda cukiernik (przyjaciel mojego) nie chce kasy :wściekła/y:

Pok, intuicja ważna rzecz i słuchaj Ael, kisiel z rana jak śmietana ;)

Fifka, a Ty nie miałaś rodzić w prywatnej? To tam takie akcje?
 
fifka: o dziekuje miło że ci sie podoba, dzbanek chętnie ci zrobie jak wykażesz cierpliwość, bo jestem strasznie spóźniona z obiecanymi dziełami a nie chce mowic na kiedy sie wyrobie :-)

silka: aha, a to u nas wyjdzie w sumie 17 osób i tez planujemy w restauracji bo w mieszkaniu raz ze sie nie zmieścimy a 2 kto ma głowę do gotowania , podawania i naczyń tylu nie mam, t widzę ze u was podobne ceny jak u mnie a ile z głowy przygotowań i sprzątania :-)
 
Ostatnia edycja:
Dokładnie z tych powodów się zdecydowaliśmy. Nie wyobrażam sobie zająć się tym wszystkim i dzieckiem jeszcze, a potem jeszcze sprzątać. Leń jestem i tyle :p
 
Sil miałam rodzić w prywatnej ale tam nie zajmują się patologiami ciążowymi,... A tym bardziej wcześniakami - choć za pare dni mój już nie będzie zaliczany do wcześniaków. - W kazdym razie w prywatnej kilinice mnie poinformowali ze muszę im zapłacić, ale i tak w razie jakby coś szło nie tak oni mnie odsyłają do państwowej kliniki bo nie są przygotowani sprzętowo...

Tak więc cały czas przewijam się przez państwowe szpitale... :confused2:
 
Dzieki laski :)

Na razie jade na krakersach i soku z grejpfruta. Croissant z czekolada tez idzie calkiem dobrze. Kisiel mowicie.... Tylko skad ja o tu wytrzasne? Z reszta jak o nim mysle to wcale milo sie nie robi :) a z drugiej strony taki morelowy.... Wolalabym jednak cos bardziej odzywczego niz cukrowego :/
jakos to bedzie.
:)
 
Oj Pok ja jak zaszłam to przez te nudności 7kg schudłam... :zawstydzona/y: nic mi nie pomagało, jedynie przesypianie tego czasu,... no i krakersy popijane wodą zanim wstałam z łóżka.
 
reklama
Pok...kochana widze, ze sie orientujesz w "nasieniu" :happy2: mozesz cos powiedziec o tych wynikach?
barwa szaro-zolta
ph 8,4
ilosc plemnikow w 1ml- 120mln
ruch prawidlowy - 80%
ruch zwolniony - 10%
bez ruchu- 10%
formy patologiczne - 5%

podchodzimy w tym roku do IVF i mojemu wstepnie wyszly takie badania, oczywiscie bedzie robil jeszcze dokladniejsze tym testem MAR, ale chcelismy sprawdzic teraz jak to wyglada bez przygotowania...
bede wdzieczna za jakas odpowiedz :-)

Fifka...ja to juz za toba nie nadarzam:-) kobito dawaj na porodowke i pokazuj nam kolejnego przystojniaka!:-):-)
Fasola...jak tam dzis humor...sprawdzam tylko, czy czarne chmury minely? bo ja nie to.....:cool2:
 
Do góry