reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

ehs.. dzięki,że ktoś mi powiedział co się działo...

Aelku jak któraś zobaczy II krechy na teście daj znać na gg.. to będę wpisywać dziewczyny do wiersza


życzę wszystkim dziewczynom powodzenia i żeby w najbliższym czasie przywędrowała do Was fasolka, tym które są coraz bliżej porodu życzę jak najmniej bolesnego porodu i baaardzo szybkiego :-)
a Tym które mają już swoje dzieci na rękach, aby każdy uśmiech Waszego dziecka wynagradzał Wam wszystko.. mam nadzieje do zobaczenia za jakiś czas.. może przy Waszym drugim dziecku ja będę w "swojej" ciąży :-)

:* buźź dla wszystkich ;-) powodzenia..
 
reklama
lamiav , Fifka , Neciuszka Brzuszki śliczne i rosna ze hohoho ;-) :*
a tak w ogole TESKNILY!!!???? bo jak nie to pupki wystawiac na kopa :p
TAK TESKNILY Z AMELKA !!


AelredaNO NO KOCHANA ALE ODszczeliłas sie z Pawlem śliczna z was para a wiktorek sliczny ;-)

madziulek śliczna fryzurka ;-) ale nadal sie bede gniewac za brak usmiechu z usmiechemladniejsza jest twarzyczka ;-)


magda a ty gdzie uciekasz? cossie stalo?

A kto chce zobaczyc kacik AMelkowy bez poscieli i ochraniaczy pierwsza partia ciuszkow wyprana i sie suszy na strychu ;-) a iole jeszcze zostalo ze hohoh ;-)
 
Magd.a...gdzie ty sie wybierasz , co?:confused2:

Atanku...hejka lobuziarko! :* co tam u ciebie? ja tez sie za toba stesknilam!!! jak tam Amelcia cioci kochana!?:tak::-) pokazuj szybiutko kacik Amelkowy!
 
Ostatnia edycja:
lamiav , Fifka , Neciuszka Brzuszki śliczne i rosna ze hohoho ;-) :*

TAK TESKNILY Z AMELKA !!


AelredaNO NO KOCHANA ALE ODszczeliłas sie z Pawlem śliczna z was para a wiktorek sliczny ;-)

madziulek śliczna fryzurka ;-) ale nadal sie bede gniewac za brak usmiechu z usmiechemladniejsza jest twarzyczka ;-)


magda a ty gdzie uciekasz? cossie stalo?

A kto chce zobaczyc kacik AMelkowy bez poscieli i ochraniaczy pierwsza partia ciuszkow wyprana i sie suszy na strychu ;-) a iole jeszcze zostalo ze hohoh ;-)

JA :D:D:D:D pierwsza złożyłam zamówienie tele :D
 
po pierwsze FOCH !!! :confused2: zprzytupem! :cool:
nikt nie tesknil, nikt nie pytal, nikt nic. :-:)-:)-(

ale zanim obraze sie do konca...

przeczytalam wszystko! ufff! Brzuchow sie naoogladalam za wszystkie czasy :) i cos Wam powiem... jak nie bylam w ciąży to szalałam na widok ciążowych brzuchów a teraz mnie przerażają :rofl2: ja sobie tego kompletnie nie wyobrazam, szalenstwo to jakies, gdzie mi sie zmiesci taki brzuch? :szok: piekne to ale tak przerazajace teraz... :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:


no niestety I gruba krecha .. więc nie ma się czym chwalić, ale wiem że za wcześni zrobiłam temp idzie bardzo ładnie w górę więc jak się tak utrzyma powtórkę robię w następnym tyg (wtorek/środa) ... a teraz uciekam będę kochane wieczorkiem dziekuję za kciuki :D ale przydadzą się jeszcze na wizycie:D

ja nie chce byc zlosliwa ani nic, ale wiem, ze ludzenie sie nadzieja czesto zle sie konczy. wiec... rosniecie temperatury nic nie znaczy. rosnie przed @ tez. Dopiero temperatura utrzymujaca sie ponad 14 dni od owulacji moze cokolwiek oznaczac. U Ciebie jest 9 z tego, co pamietam i ja Ci zycze fasolki najbardziej na swiecie ale wiem tez, ze lepiej sie milo zaskoczyc niz rozczarowac. Kochana kciukasy trzymam!


A ja mam pytanie do ciężarówek: CZEMU JA BRZUCHÓW WASZYCH NIE WIDZĘ?!?!?!?
Atanek grzecznie wrzuca co tydzień swój cudowny bębenek a reszta to co?????

eeeee ale ja to sie chyba nie licze jeszcze? :eek::eek:


to tak dał mi skierowanie na prolaktynę bo tą co robiłam w lipcu to dawno i jak zrobię mam do niego się udać, zbadał mnie pobrał cytologię, pogadał i tyle ... we wtorek lecę zrobić sobie badanie a w czwartek na kolejną wizytę bo już się zapisałam :-) więc powiem szczerze niczego się nie dowiedziałam czy dobrze czy źle ze mną eh...
Dziękuję za kciukasy :*:*

nie zrobil Ci usg dopochwowego, zeby potwierdzic czy owulacja byla? szkoda :-( nastepnym razem jesli bedziesz na wizycie kilka dni po owu to walcz o usg, bo tak temperatura to sobie mozna potwierdzac... ja raz jedyny w czasie mierzenia mialam piekny ksiazkowy wykres, piekny skok czytelny, po nim tempka piekna i co? owu nie bylo! gin mi to wtedy tlumaczyl ale nie umiem tego wyjasnic. Ja sie skapnelam, ze cos jest nie tak, bo testy owu za chiny nie chcialy wyjsc pozytywne...
 
Wiesz nie chce zeby to glupio zabrzmialo ale wiesz ze u Ciebie ciaza jest mozliwa.. a u mnie?? Dlatego ostatnio calkiem piszac brzydko.. zlalam na to i zaczelam sie cieszyc zyciem :)
 
reklama
Do góry