reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Fasoleczka ty mi się tutaj nie wpędzaj w takie nastroje bo Lusija też czuje. Durnymi komentarzami się nie przejmuj bo właśnie o to chodzi osobom które ci te głupoty gadają. Dostaniesz po dupce i zobaczysz.

Musiałam zapodać słuchawki na uszy to może co lepiej będzie mi się siedzieć ;) bo radia głośniej bez słuchawek nie wezmę :no: jak mi brakuje żeby sobie czasem radio głośniej rozkręcić jak coś robię łooooooooj
 
reklama
fasolka: o nie ja się nie zgadazm , juz ci pisałam, ze masz być dumna ze swojego brzucha i go eksponować , więc kobieto podejdź do lusterka popatrz na swój goły brzuszek , uśmiechnij się i zobacz w nim swoją córeczkę którą juz kochasz z całych siłl, i jak nie zobaczę oczyma wyobraźni na twojej twarzy uśmiechu to zaraz sie u ciebie zjawię i telepnę tobą,

a ludzie byli są i będą wredni i jak ktoś chce komuś zrobić przykrość to jest złym człowiekiem io należy takiego ignorować
 
O widzi zasrana wieś dobrze gadasz. To określenie najlepiej pasuje. Wiesz co usłyszałam od księdza na dzień dobry? "Coś ty taka chuda" mówione z taką zgryźliwością że miałam ochotę dać mu w papę.


Lamia a ja wtedy z tobą. Tylko jeszcze niech pogłaska ładnie Lusiję przez brzuszek


Fasola dla ciebie piosenka ode mnie http://www.youtube.com/watch?v=iQl_FFmy9aM&feature=fvst a tu sobie proszę tekst z tłumaczeniem przeczytać i bioderkiem zakręcić http://www.tekstowo.pl/piosenka,michel_telo,ai_se_eu_te_pego.html . I dla reszty dziewczyn też :D no już bioderkami ruszamy :D
 
Ostatnia edycja:
Fasola...ja tu chyba z misja dzis jestem...i z wielkim, bolesnym kopolcem w dupolca!!! skarbie ty jestes piekna, BA! najpiekniejsza!!! w ciazy wszystkie kociety sa piekne...to jest twoj czas! pamietaj o tym! na pewno promieniejesz i musisz o tym pamietac!! a wszystim zazdrosnym larwom kij o oko!! nie siedz w domu tylko wlasnie wyjdz z niego i udowodnij jaka to ty jestes laska a brzuszek dodaje ci tylko CUDOWNOSCI i SEKSAPILU!! no nie tak jest dziewczyny?:-)
NO....
i tak masz myslec! :*:*:*
 
neciuszka: a wiesz ze uwielbiam tą piosenkę bo mnie pozytywnie nastraja, chociaz w ogóle nie w moim stylu :-Dale jest taka wesoła i sexi głos ją śpiewa

milia: masz rację
 
madziulek: dawaj fote

neciuszka: a wyobrażałam sobie tego faceta inaczej, bo jakoś wcześniej nie widziałam teledysku, i myślałam że starszy :-Dah ta moja bujna wyobraźnia
 
madziulek dawaj i nie marudz :p

lamia no mnie też pozytywnie nastraja. A jest jeszcze jedna głupia piosenka totalnie nie w moim stylu ale jakoś wieczorem lepiej mi się pisze jak toto dzwoni w uszach.
 
reklama
Do góry