reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Pok wypnij się proszę, bardziej na prawo, jeszzce minimalnie o tak jest dobrze <podwójnykopniakwdupe> odczułaś? Nie? to jeszcze 2 proszę bardzo <podwójnykopniakwdupe> <podwójnykopniakwdupe> teraz chyba z dupy do mózgownicy dotarło. WYLUZUUUJ kobito ;-) pochwaliłaś się to trudno, straciłaś szansę chwalenia się ;-) a teraz się opanuj i ciesz się ciążą, odżywiaj się zdrowo i nie martw się rzyganie jeszcze przed Tobą :-) mnie mdliło 5-7 tydzień, aleobyło siębez rzygania, lamiav miała w tym samym okresem, ale u niej już pawiło:-)

Sun doktor powiedziała, że małe szanse,ale nie powiedziała,ze nie ma szans. Teraz szukaj kliniki leczenia niepłodności i tam śmigaj szukać szansy dla Was. Skoro wiesz, że jest coś nie tak, to może nie wystarczy ginekolog z ulicy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& żeby się udało ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ żeby jak najszybciej ;-)
 
reklama
Łzy same lecą i nie mogę tego opanować.... :-(
Jest mi strasznie przykro... :-(

Nawet nie chcę myśleć co teraz siedzi w głowie mojego męża...
 
Lily śliczna niunia pozazdrościć :tak:
Zafasolkuję rewelacyjne wieści, że wszystko jest z dzidzią dobrze. :-) Całuski w brzucholek dla malutkiej ;-)
Laura teraz trzeba bardzo uważać bo kiepsko odśnieżają :angry:
Pok nie zamartwiaj się na zapas na pewno będzie wszystko dobrze zobaczysz :happy2:. Masz swoją wymarzoną fasolkę i ona tak łatwo się nie.:tak:
Sun nie ma się co załamywać a może jednak się uda. Poprawicie żołnierzy twojego faceta trochę i a nóż widelec się uda naturalnie. Głowa do góry! :tak: Będzie dobrze.!

A ja robię obiadek dopiero. :-p Tzn. już prawie jest gotowy. Dziś jednak kurczaczek z kartofelkami zapiekanymi ;-)
 
Ostatnia edycja:
Sun to popłacz jeszcze pare minut w poduchę,ale mężowi tego nie pokazuj nie ma takiej potrzeby. A później bierz się za działanie i szukaj lekarza z prawdziwego zdarzenia bo już i tak sporo czasu straciliście na czekanie. Szukaj lekarza,który zajmuje się bezpłodnością, szkoda czasu na eksperymenty ;-)
 
Donia mnie to wypisali z cukrzycą ciążową. A czekam aż mnie koleżanka umówi do swojego wujka ginekologa na konsultacje.

Robiłam dziś badanie znów tym razem obciążenie glukozą 75 g i jeśli znalazłam dobre normy to ja się w nich mieszczę i nie mam cukrzycy.

Teraz to już nic nie wiem ooooo.

Sun ty się Dziurencji słuchać toż to żona ma i wie co mówi :) najgorsze co możecie teraz zrobić to się załamać. dziś sobie popłacz a jutro uszka do góry i małe szanse nie znaczy wcale.

Pok nie doczytałam o co kaman ale jak dziewczyny ci każą dupalka nadstawiać to dawaj ja cię do porządku doprowadzę też :-p ja w ciąży rzygałam dopiero niedawno i tylko po zjedzeniu mleka lub sera białego.
 
Z informacji jakie dała mi moja P. ginekolog w sumie wszystko jest ok, ale najgorzej jest z:

morfologią plemników: (tyle, ze normy tu podane to: >_ 4% )
Formy prawidłowe: 6%
Formy nieprawidłowe: 94%

Reszta wyników raczej jest ok... tyle, że morfologia jest najważniejsza, bo jej farmakologicznie nie da się zbytnio polepszyć... Już sama nie wiem, czy ten wynik jest dobry czy nie dobry....
 
Zafasolkuję - uśmiałam się z tych Twoich kopniaków:-)

Pok dziewczyny mają rację, ja pierwsze mdłości miałam dopiero ok 8 tygodnia, wcześniej nic a nic, ja w ogóle się zdziwiłam, że w ciąży jestem, bo nie miałam żadnych objawów a myślałam, że w ciąży jakieś tam są już na początku. U mnie nie dość że nie było żadnych objawów, to jeszcze lekarz mi powiedział, że beta za niska i pewnie nic z tego nie bęzie a jednak Julcia jest całą i zdrowa :) będzie dobrze, tylko musisz się zrelaksować kobito :)

Sun a może można jakoś poprawić tą jakość nasienie męża? Mój m łykał cynk i selen, nie wiem na ile to pomogło, ale ponoć się sprawdza. Są jakieś jeszcze inne naturalne specyfiki poprawiające nasienie, na rezultaty się czeka niestety bo to trwa, ale zawsze warto spróbować :)
 
reklama
Sun 6% to rzeczywiście mało, ale nie 0% !!!. Żaden lekarz nie postawi Ci diagnozy po jednym badaniu nasienia, więc teraz słuchaj zaleceń: cynk, kwas foliowy i luźne gatki proszę zakupić mężowi. Żadengo trzymania komputera na kolanach i dużo ruchu, wiosna się zbliża więc będzie dobrze. I powtórzcie badanie za 3 m-ce bo tyle trzeba żeby kolejna porcja nowych plemników dojrzała.
A Wy cieszcie się sesem jak do tej pory i pamiętaj, że do zapłodnienia jest potrzebny tylko 1 plemnik :-) będzie dobrze i nie rozczulac się tu bo bedzie kopniak :-)

Neciuszka to ja już nic nie rozumiem co z Tobą :confused: czekamy na decyzję ginki bo to jaieś cyrki z Twoimi badaniami :shocked2:
 
Do góry